خانه / کود کشاورزی / کود اوره / پخش انواع کود اوره صادراتی

پخش انواع کود اوره صادراتی

یکی از پرمصرف ترین و در عین حال کاربردی ترین کودهایی که در صنعت کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد کود اوره است. خوشبختانه کشور ایران با همت بالای خود توانسته در زمینه تولید کود اوره صادراتی فعالیت خود را از سر گیرد و سالانه هزاران تن از این کود با ارزش را به کشورهای همسایه صادر کند. از آنجایی که نیتروژن یکی از ضروری ترین عناصر غذایی مورد نیاز برای گیاهان است این کود تغییری در املاح خاک به وجود نمی آورد و آلودگی زیست محیطی هم در پی ندارد به همین دلیل تقاضا برای خرید آن همیشه بالا می باشد.

بررسی چگونگی عملکرد کود اوره صادراتی

کود اوره یکی از کودهای غنی در بحث کشاورزی است که نه تنها در این صنعت بلکه در صنایع پزشکی، غذایی (جهت تامین مکمل های غذایی دامی)، در تولید پودر ملامین و … هم کاربرد دارد و این نوع کود عملکرد  کمی و کیفی گیاهان را افزایش می دهد و علاوه بر افزایش محصول، از لحاظ کیفی هم محصول خوبی را به بار می آورد و بر روی تامین عناصر مورد نیاز خاک هم اثر مثبت دارد.

یکی از محصولاتی که کود اوره بر روی رشد آن اثر مثبت دارد گردو است که برای باغداران همیشه این سوال مطرح می شود که چه نوع کودی برای درخت گردو مناسب می باشد؟ کود اوره درخت گردو به همراه کود حیوانی و برخی از کودهایی که دارای مواد مغذی برای رشد درخت گردو است به صورت چالکود باید استفاده شود که نه تنها رشد درخت بلکه افزایش محصولات با کیفیت آن را در پی دارد. 

خرید مرغوب ترین کود اوره صادراتی

با توجه به غنی بودن کود اوره، تقاضا برای خرید این کود توسط کشاورزان و باغداران بالا رفته است اما باید دقت داشت که از شرکت های معتبر اقدام به خرید این نوع کود کرد. شرکت های زیادی تولید کننده کود اوره اصفهان هستند که بهترین و با کیفیت ترین کود اوره را با قیمت بسیار مناسب به فروش می رسانند به گونه ای که برای کشاورزان صرفه اقتصادی داشته باشد.

با توجه به اینکه اصفهان در سال های اخیر در زمینه تولید یک سری محصولات کشاورزی بخصوص برنج پیشرفت زیادی داشته مسلما تهیه این نوع کودها برای کشاورزان با قیمت بسیار مناسب و به سهولت صورت می گیرد و هدف از این کار این است که کشاورز کود مورد نظر خود را به راحتی تهیه کند و دغدغه ای برای تهیه کود اوره نداشته باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سفارش سولفات آمونیوم ایرانی کیلویی

سولفات آمونیوم یک نوع نمک معدنی با مصارف صنعتی و کشاورزی می باشد. امروزه از این ماده به دلیل اسیدی بودن بیشتر به عنوان بهبود دهنده و اصلاح کننده خاک استفاده می‌ شود. بهتر است بدانید سولفات آمونیوم کیلویی بهترین منبع تأمین گوگرد و ازت برای محصولات زارعی به شمار می آید.

تاپ سم