خرید قرص سراتینکس، جلب کننده مگس موثر برای کنترل آفات میوه‌ها

خرید قرص سراتینکس دغدغه کشاورزانی که با مشکل آفاتی همچون انواع مگسهای میوه ای مانند مگس مدیترانه ای، مگس جالیز، مگس زیتون، مگس انار مواجهه شدند. یکی از روشهای مبازره با این قبیل افات استفاده از قرص سراتینس است.

آفات میوه‌ها همواره یکی از چالش‌های مهم در کشاورزی بوده‌اند. استفاده از سموم شیمیایی برای کنترل آفات می‌تواند باعث آلودگی زیست‌محیطی و ایجاد مقاومت در آفات شود. به همین دلیل، استفاده از جلب کننده‌های طبیعی به عنوان جایگزین سموم شیمیایی، به‌عنوان یک راهکار پایدارتر و محیط‌زیستی‌تر مورد توجه قرار گرفته است. از جمله جلب کننده‌های طبیعی، قرص سراتینکس، یک ابتکار جدید و موثر برای کنترل مگس میوه است.

مگس میوه

مگس میوه یکی از مهم‌ترین آفات زنده‌ای است که به میوه‌ها آسیب می‌زند. این حشره‌ها از طریق نواحی آسیب‌دیده و شکاف‌ها وارد میوه می‌شوند و آن‌ها را با اندازه‌گیری‌های مختلف شکاف‌ها و جای خالی‌ها شناسایی می‌کنند. سپس در داخل میوه، آن‌ها را به طور مداوم از درون تخریب می‌کنند که می‌تواند منجر به افت کیفیت و مقدار محصول نهایی شود. به دلیل چرخه زندگی سریع و میزان تولید بالای مگس میوه، کنترل این آفات می‌تواند مشکل و پیچیده باشد.

قرص سراتینکس چیست؟

سراتینکس، یک جلب کننده طبیعی بر پایه اسطوخودوسایده‌ها، گروهی از ترکیبات شیمیایی طبیعی، است که از دانه‌های گیاه سراتینا، یک گیاه علفی و پایا درختی به دست می‌آید. این ترکیب فعال در سراتینکس با نام سراتین، عملکرد جلب و ترکیب‌های مهارکننده رفتار آفات را دارد. همچنین، سراتینکس با اثر مخرب بر روی سیستم عصبی آفات، باعث مرگ و کاهش جمعیت آن‌ها می‌شود.

بیشتر بخوانیم  سم مگس مدیترانه ای | خرید عمده | روش های مبارزه با آن

مزایای استفاده از قرص سراتینکس:

الف. اثربخشی: قرص سراتینکس به‌عنوان یک جلب کننده مگس میوه، اثربخشی بالایی دارد و به‌سرعت مگس‌ها را جلب می‌کند. با استفاده از این جلب کننده طبیعی، می‌توان کنترلی موثر و سریع‌تر بر آفات مگس میوه داشت.

ب. بی‌طرفی زیست‌محیطی: قرص سراتینکس بر پایه ترکیبات طبیعی بوده و در مقایسه با سموم شیمیایی، کمترین آسیب را به محیط‌زیست و حشرات مفید ایجاد می‌کند. این ویژگی آن را به یک ابتکار پایدارتر و مناسب‌تر برای کنترل آفات می‌کند.

ج. کاربرد آسان: قرص سراتینکس به‌عنوان یک فرمولاسیون آسان استفاده می‌شود. کشاورزان به راحتی می‌توانند این قرص‌ها را در نزدیکی میوه‌ها یا درختان قرار داده و بدون نیاز به اعمال پیچیده و زمان‌بر، آفات را کنترل کنند.

د. اثرات کنترلی بلندمدت: استفاده مکرر از قرص سراتینکس می‌تواند باعث اثرات کنترلی بلندمدت‌تر بر آفات می‌شود. به‌ویژه در محیط‌های کشاورزی با چرخه زندگی مگس میوه، استفاده مداوم از این جلب کننده می‌تواند باعث کاهش جمعیت آفات در طول فصل رشد و برداشت میوه‌ها شود.

مزایای استفاده از قرص سراتینکس:

خرید قرص سراتینکس

قرص سراتینکس یک سم مگس مدیترانه ای با اثربخشی بر روی مگس میوه و بی‌طرفی زیست‌محیطی، به‌عنوان یک جلب کننده طبیعی مؤثر، جایگزین مناسبی برای سموم شیمیایی در کنترل آفات میوه‌ها است. این روش می‌تواند به کشاورزان کمک کند تا محصولات با کیفیت و بدون آسیب آفات را بدست آورند و به محیط‌زیست آسیب کمتری وارد کنند.

با توجه به اینکه این قرص وارداتی بوده و آشنایی با آن در بین کشاورزان کم است لذا مبادرت به واردات آن به مقدار محدود صورت میگیرد. برای خرید آن میتوانید با شماره های مندرج تماس بگیرید.

Rate this post

Originally posted 2023-07-23 14:24:00.

بیشتر بخوانیم  پروتئین هیدرولیزات بایوران اصلی به قیمت عمده

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما