خانه / سموم کشاورزی / خرید سم مگس مدیترانه ای / خرید سم مگس مدیترانه ای

خرید سم مگس مدیترانه ای

تهیه سم مگس مدیترانه ای برای کنترل این آفت که عمدتا در باغ های مرکبات مازندران، کرمان، خراسان و تهران باعث ایجاد خسارت گسترده شده اکنون با توجه به نیاز جامعه در دسترس قرار گرفتن آن به راحتی امکان پذیر شده است. این محصول به دلیل نیاز مبرم کشاورزان خصوصاً در بخش مرکبات بشدت احساس می شده است.

آفت مگس مدیترانه ای

مشخصات آفت مگس مدیترانه ای

حشره ی بالغ به طول ۴-۵ سانتی متر ، از مگس خانگی کمی کوچکتر ، چشم ها به رنگ آبی تیره ، میان قفسه سینه دارای لکه های سیاه براق و نقره ای نامنظم که به آن شکل موزاییکی می دهد . شکم متمایل به زرد با نوار های عرضی روشن پوشیده از موهای زبر سیاه ، بال ها شفاف یا سه نوار تیره که یکی در وسط ، دیگری در لبه جلوئی و سومی به صورت نواری باریک از لبه عقبی شروع شده و تقریبا عمود بر نوار دوم قرار گرفته ولی به آن متصل نیست . پاها به رنگ زرد کمرنگ بوده و اندازه بدن حشره ماده به علت داشتن تخم ها بزرگتر از حشره نر می باشد .

مراحل زیستی آفت مگس مدیترانه ای

این آفت در مراحل مختلف حیات زیستی چندین مرحله دارد که عبارت اند از:

  • تخم های برنج مانند مگس
  • لاروی که تازه از تخم بیرون آمده است
  • شفیره
  • حشره بالغ

سم مگس مدیترامنه ای

روشهای مبارزه با آفت مگس مدیترانه ای

برای مبارزه با مگس مدیترانه ای دو نوع راهکار وجود دارد:

  1. مبارزه بیولوژیک
  2. مبارزه شیمیایی

مبارزه بیولوژیک

در این روش با استفاده از طعمه که تشکیل شده از مواد غذایی مورد نظر آفت می باشد مگس را به درون تله ای کشانده و بخاطر شکل تله ها در آنجا محبوس می ماند و باغدار در پایان سیکل رسیدگی، آفات بدام افتاده را معدوم می نماید. البته این روش دارای معایب نیز میباشد که از جمله تاثیر پذیری کم و هزینه بالای ابزار و تله می باشد.

مبارزه بیولوژیک با افت ها

مبارزه شیمیایی

در مبارزه شیمیایی ابتدا با استفاده از پروتئین هیدرولیزات و سم مالاتیون در روی تنه درختان طعمه پاشی کرده و سپس با استفاده از سم ایمیداکلوپراید یا مالاتیون اقدام به سم پاشی می کنیم. که ضمن مبارزه با آفت مگس مدیترانه ای آفات دیگری از جمله پروانه مینوز مرکبات و شته های جالیز نیز از بین می رود.

سم جشره کش ایمیداکلوپراید

خرید سم مگس مدیترانه ای

برای خرید سم مگس مدیترانه ای بصورت عمده نیازمند مذاکره با کارخانه جات و شرکتهای تولید کننده سموم کشاورزی و یا شرکتهای بازرگانی توزیع کننده در نقاط مختلف کشور می باشد. اما راه حل ساده برای این مسئله مراجعه به مجموعه هایی است که در کل کشور دارای شبکه فروش بوده و یا توانایی رساندن محصول مورد نظر با پائین ترین قیمت و کمترین هزینه بدست مصرف کننده می باشد که ما پیشنهاد می کنیم با شماره درج شده در انتهای مطلب تماس بگیرید.

سم مبارزه با حشرات مالاتیون

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پروتئین هیدرولیزات بایوران قیمت روز

آمینواسیدهای موجود در پروتئین هیدرولیزات بایوران، موجب افزایش باردهی گیاه می شود که جهت کنترل آفت هایی مانند مگس های میوه می باشد، پروتئین هیدرولیزات بایوران یک محصول پر استفاده و موثر در بین کشاورزان و باغداران می باشد. قیمت آن با توجه به کیفیت، غلظت و بسته بندی آن متغیر می باشد. جهت اطلاع از قیمت و سفارش آن می توانید با ما همراه باشید و به مرکز فروش این محصول پرکاربرد مراجعه کنید و با قیمتی مناسب از ما تحویل بگیرید.

تاپ سم