کود مرغی مایع ارزان (20 لیتری) تخمیری غنی شده خرید مستقیم از کارخانه

کود مرغی مایع ارزان مصرف بالایی در مزارع و باغات دارد. از جمله در باغات پسته و مرکبات، مزارع گوجه فرنگی و صیفی جات و سایر مزارع کشاورزی را شامل می شود. کود مرغی دارای مزایای قابل توجه برای کشاورزان می باشد. این کود با استفاده از کود مرغی خام و سایر عناصر ماکرو و میکرو در روند تولید غنی سازی شده و گند زدایی می شود. این امر باعث می شود تا از هر گونه آفت و بیماری عاری باشد. درنتیجه اقبال کشاورزان و باغداران به این کود بیشتر می شود.

برخلاف کود های شیمیایی و سایر کودهای حیوانی کلیه هزینه های حاصل از نگهداری و انبار داری  را حذف می کند. می توان آن را به راحتی در هر نوع کشتی استفاده کرد. همچنین بدلیل حلالیت و ترکیب پذیری فوق العاده بالا در آبیاری قطره ای بهترین اثر گذاری را دارد. ضمن اینکه مصرف هر واحد از این کود 100 برابر کود مرغی معمولی می باشد. به همین دلیل استفاده از کود مرغی مایع ارزان تولیدی این شرکت بشدت توصیه می شود.

1

ترکیبات کود

کود مرغی مایع ارزان غنی شده دارای ترکیبات مختلفی می باشد که هر یک از این ترکیبات وظیفه ی خاصی برعهده دارند. در ادامه این مقاله با ترکیبات این کود و همچنین با کاربرد هریک از این ترکیبات به طور کامل آشنا خواهید شد.کود مرغی مایع ارزان غنی شده علاوه بر اینکه دارای ترکیبات طبیعی کود مرغ می باشد، دارای ترکیبات آلی و معدنی دیگری نیز می باشد که همه این مواد باعث می شوند که خاک شما از مواد مختلف آلی و معدنی غنی شوند.این محصول دارای درصد بالایی از هیومیک اسید، اسید های آمینه مختلف، گوگرد و مس می باشد که هر یک از این عناصر تاثیری خاص بر روی گیاه مورد نظر دارند که در بخش بعدی این مقاله با تاثیرات این عناصر به طور کلی آشنا می شوید.هر یک از ترکیبات این کود دارای کیفیت بالایی هستند و در بهترین شرایط تولید می شوند که بهترین تاثیر را بر روی خاک می گذارند.

بیشتر بخوانیم  فروش عمده کود ارگانیک ارگانامین با نازلترین قیمت در سراسر ایران

بطور خاص ترکیبات این کود به شرح زیر میباشد:

  • نیتروژن 3 %
  • فسفر2 %
  • پتاسیم 5/2 %
  • آهن محلول 01/0 %
  • اسید هیومیک 7 %
  • ماده آلی 70 %
  • کربن آلی 40 %
  • عصاره جلبک دریایی  8 %
  • اسیدیته 7 %
کود مرغی

تاثیرات کود مرغی مایع

این نوع کود تاثیرات مختلفی بر روی خاک می گذارند که در این بخش از مقاله به توصیف این تاثیرات می پردازیم.این محصول باعث افزایش فرایند بیولوژیکی  مفید در خاک می شود همچنین خاک را از مواد آلی مختلف غنی می سازد و این محصول مانع رشد علف های مضر و مانع رشد علف های هرز می شود.این کود علاوه بر ترکیبات شیمیایی طبیعی که در کود مرغی وجود دارد دارای ترکیبات شیمیایی مفید مانند اوریک اسید می باشد که این اسید دارای تاثیرات مفیدی بر روی خاک مورد نظر می شود.این نوع کود دارای 70 درصد رطوبت هستند که این ویژگی باعث می شود که جذب این کود توسط گیاه مورد نظر افزایش پیدا کند.همچنین این کود باعث می شود که گیاه به آبیاری کم تری نیاز داشته باشد زیرا خود این کود دارای رطوبت بالایی می باشد که باعث می شود که این رطوبت توسط گیاه جذب شود تا نیاز گیاه به آب کم شود.کود های مرغی مایع شرکت ما دارای بهترین کیفیت هستند و در ساخت این نوع کود از ترکیباتی با کیفیت بالا استفاده شده است تا کود تولیدی بهترین ویژگی ها را داشته باشد.

کود مرغی مایع ارزان سالنی

بسته بندی کود مرغی

کود مرغی مایع ارزان در ظروف از جنس پلی اتیلن با ضخامت متوسط 5 تا 10 میلیمتر بسته بندی می شوند. این ضخامت مانع از اثر گزاری پرتو خورشید روی کود می گردد. این کار باعث می شود تا خواص این کودها حفظ شود. و زمان مصرف اثرات خود را در خود جای داشته باشد. اما بطور کلی بدلیل اینکه مصرف این نوع کود بسیار بالا می باشد کود مرغی مایع ارزان در سطل های 20 لیتری بسته بندی می شوند. اما مجموعه ما به دلیل اینکه برای محیطهای با کشت کوچک مانند گلخانه ها و یا باغچه ها بسته بندی یک لیتری را نیز در سبد کالایی خود قرار داده است.

کود مرغی مایع ارزان 20 لیتری

کود مرغی مایع ارزان

این محصول به دلیل دارا بودن رطوبت زیاد، به روش های خاصی برای نگهداری نیازمند می باشد.برای مثال اگر این کود را در معرض مستقیم هوا قرار دهیم، ازت این کود به صورت گاز آمونیاک از کود خارج می شود و باعث از بین رفتن برخی خواص کود مرغی می شود.برای جلوگیری از هدر رفتن ازت می تواند از ترکیب فسفات و آمونیوم استفاده می شود که این ترکیب مانع تصعید ازت می شود.

کود مرغی مایع ارزان یک لیتری

روش های خریداری کود

برای خریداری کود مرغی غنی شده می توانید به شرکت های مختلفی در سراسر کشور مراجعه نمایید. شما می توانید برای اینکه خریدی مطمئن داشته باشید به شرکت های خرید کود مرغی غنی شده ما در سراسر کشور مراجعه نمایید تا بتوانید با کم ترین هزینه ممکن بهترین محصول را دریافت نمایید.همچنین شما می توانید با مراجعه به شرکت های مربوطه از تخفیفات ویژه شرکت ما بهره مند شوید.محصولات شرکت ما در بهترین حالت ممکن بسته بندی می شوند و بسته بندی این کود ها توسط ماشین آلات پیشرفته انجام می شود و مانع از بین رفتن خواص مختلف کود ها می شود.قیمت فروش این محصولات متفاوت می باشد و براساس حجم محصول و کیفیت محصول، قیمت متفاوتی دارند.بسته بندی  این محصولات در حجم های مختلفی به انجام می رسد و هر چه ابعاد بسته بندی افزایش پیدا کند، قیمت محصول نیز افزایش می یابد.شما می توانید به طریق اینترنتی نیز محصولات مورد نظر خود را سفارش دهید تا در کم ترین زمان ممکن سفارشات به دست شما برسد.درادامه مقاله به شرح و بررسی روش اینترنتی می پردازیم.

کود مرغی مایع ارزان

سفارش اینترنتی

شما می توانید برای خرید کود مرغی مایع ارزان از طریق سایت های فروش اقدام نمایید ولی باید دقت کنید خرید خود را از طریق سایت های معتبر انجام دهید.شما می توانید محصولات مورد نیاز خود را از طریق این سایت ثبت نمایید تا محصولات مورد نیاز شما با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار بگیرد.همچنین شما می توانید از تخفیفات ویژه این سایت بهره مند شوید تا هزینه کم تری را برای خرید این محصولات صرف کنید.

Rate this post

Originally posted 2020-04-02 14:02:44.

بیشتر بخوانیم  خرید و فروش کود کشاورزی پتاس

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما