کارخانه سولفات آمونیوم گرانوله ارومیه

یکی از کودهای پر مصرف در کشاورزی کود سولفات آمونیوم گرانوله است، این کود به دلیل داشتن عناصر پر مصرف برای گیاهان از جمله نیتروژن در افزایش عملکرد مطلوب و رشد مناسب گیاه بسیار موثر عمل می کند به همین علت است که امروزه جزء پر مصرف ترین کودها در صنعت کشاورزی می باشد. این کود دارای 21 درصد نیتروژن به صورت آمونیوم و 24 درصد گوگرد به صورت سولفات (گوگرد محلول) می باشد که مناسب ترین کود برای خاک های ایرانی می باشد.

به عنوان شما اطلاع دارید، استفاده طولانی مدت از زمین‌های کشاورزی بدون استراحت و کوددهی می‌تواند به کاهش باروری زمین منجر شود. در نتیجه، محصولات به عملکرد نامطلوب و رشد نامناسبی دچار می‌شوند. برای حل این مشکل، بهترین راهکار اعمال کود مناسب به زمین است.

خرید بهترین کود اوره صادراتی 99

نحوه مصرف کود سولفات آمونیوم

یکی از نکات بسیار مهم در استفاده از کودها در کشاورزی توجه به نحوه ی مصرف و زمان مصرف آن می باشد که نوع محصول و شرایط آب و هوایی در نحوه ی مصرف و زمان مصرف بسیار تاثیر گذار است . در مزارع میزان استفاده از کود سولفات آمونیوم گرانوله حدود 300 الی 400 کیلوگرم در هکتار است که قبل از کاشت کود دهی صورت می گیرد. در باغات این مقدار متفاوت می باشد و به ازای هر درخت در حدود یک کیلوگرم کود سولفات آمونیوم گرانوله استفاده می کنند. برای محصولات کشت شده در مقیاس گلخانه ای به ازای هر بوته در حدود 15 گرم و در  مقیاس باغچه به ازای هر یک متر مربع  در حدود  25 گرم کود از این کود مورد مصرف قرار می گیرد. 

بیشتر بخوانیم  توزیع کنندگان سولفات آمونیوم گلخانه عمده

نحوه مصرف کود سولفات آمونیوم

مرکز توزیع سولفات آمونیوم گرانوله

به دلیل گسترده‌ی استفاده و تقاضای بالا برای کود سولفات آمونیوم گرانوله، امروزه تعداد زیادی از شرکت‌ها به تولید و توزیع این محصول ارزشمند می‌پردازند. یکی از این شرکت‌ها در زمینه کودهای سولفاته فعالیت دارد. و محصولاتی از قبیل سولفات آمونیوم گرانوله، سولفات آمونیوم شکری، سولفات آمونیوم کریستالی، سولفات آمونیوم صنعتی و غیره تولید و به بازار عرضه می‌کند. شرکت الیساکود فعالیت خود را در زمینه توزیع و فروش انواع کودهای شیمیایی انجام می‌دهد.

با توجه به کیفیت، استاندارد و مرغوبیت محصولات خود، شرکت الیساکود یکی از فروشگاه‌های برجسته آنلاین در صنعت کشاورزی است. این شرکت به مشتریان خود تضمین کیفیت محصولات و ارائه مشاوره قبل از خرید را ارائه می‌دهد. همچنین، ارسال سریع محصولات به عنوان یکی از مزایای اصلی این شرکت، به خریداران این امکان را می‌دهد. که با اطمینان محصولات مورد نظر خود را سفارش و آن‌ها را در کوتاه‌ترین زمان ممکن دریافت کنند. این سرویس تضمین می‌کند که مشتریان با سرعت و کارآمدی بالا، محصولات خود را دریافت کرده و از آن‌ها بهره‌مند شوند.

Rate this post

Originally posted 2020-12-18 19:32:43.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما