خانه / سولفات آمونیوم / کارخانه سولفات آمونیوم گرانوله ارومیه

کارخانه سولفات آمونیوم گرانوله ارومیه

یکی از کودهای پر مصرف در کشاورزی کود سولفات آمونیوم گرانوله است، این کود به دلیل داشتن عناصر پر مصرف برای گیاهان از جمله نیتروژن در افزایش عملکرد مطلوب و رشد مناسب گیاه بسیار موثر عمل می کند به همین علت است که امروزه جزء پر مصرف ترین کودها در صنعت کشاورزی می باشد. این کود دارای ۲۱ درصد نیتروژن به صورت آمونیوم و ۲۴ درصد گوگرد به صورت سولفات (گوگرد محلول) می باشد که مناسب ترین کود برای خاک های ایرانی می باشد.

همانطور که میدانید در صورت استفاده طولانی مدت از زمین های کشاورزی بدون استراحت دادن و کود دهی، بعد از مدتی از باروری زمین کاسته می شود و محصول عملکرد نامطلوب و رشد نامناسبی دارد که برای رفع این مشکل بهترین روش کود دهی مناسب می باشد.

نحوه مصرف کود سولفات آمونیوم

یکی از نکات بسیار مهم در استفاده از کودها در کشاورزی توجه به نحوه ی مصرف و زمان مصرف آن می باشد که نوع محصول و شرایط آب و هوایی در نحوه ی مصرف و زمان مصرف بسیار تاثیر گذار است . در مزارع میزان استفاده از کود سولفات آمونیوم گرانوله حدود ۳۰۰ الی ۴۰۰ کیلوگرم در هکتار است که قبل از کاشت کود دهی صورت می گیرد. در باغات این مقدار متفاوت می باشد و به ازای هر درخت در حدود یک کیلوگرم کود سولفات آمونیوم گرانوله استفاده می کنند و برای محصولات کشت شده در مقیاس گلخانه ای به ازای هر بوته در حدود ۱۵ گرم و در  مقیاس باغچه به ازای هر یک متر مربع  در حدود  25 گرم کود از این کود مورد مصرف قرار می گیرد. 

مرکز توزیع سولفات آمونیوم گرانوله

به علت پر کاربرد بودن کود سولفات آمونیوم گرانوله و تقاضای بالا در خرید آن امروزه شرکت های بسیار زیادی به تولید و توزیع سولفات آمونیوم  با ارزش می پردازند یکی از این شرکت ها که در زمینه کودهای سولفاته اعم از سولفات آمونیوم گرانوله، سولفات آمونیوم شکری، سولفات آمونیوم کریستالی، سولفات آمونیوم صنعتی و … فعالیت دارد شرکت الیسا کود  می باشد که با توجه به کیفیت، استاندارد و مرغوبیت کالاهای فروشی به یکی از فروشگاه های معتبر در صنعت کشاورزی در زمینه توزیع و فروش انواع کودهای شیمیایی شناخته شده است.کیفیت تضمینی محصولات و مشاوره قبل از خرید و از طرف دیگر ارسال سریع از مهمترین مزایای این شرکت در فروش محصولات خود است که خریداران با اطمینان خاطر می توانند محصولات مورد نظر خود را سفارش دهند و در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل گیرند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پخش انواع کود اوره صادراتی

یکی از کودهای پر مصرف در بحث کشاورزی و سایر صنایع کود اوره است که همچنان بازار خرید و فروش آن رونق بالایی دارد. خوشبختانه ایران در زمینه تولید کود اوره صادراتی خوش درخشیده و با تولید کود مرغوب و با کیفیت توانسته در بازارهای جهانی حرفی برای گفتن داشته باشد

تاپ سم