کارخانه سولفات آمونیوم گرانوله ارومیه

یکی از کودهای پر مصرف در کشاورزی کود سولفات آمونیوم گرانوله است، این کود به دلیل داشتن عناصر پر مصرف برای گیاهان از جمله نیتروژن در افزایش عملکرد مطلوب و رشد مناسب گیاه بسیار موثر عمل می کند به همین علت است که امروزه جزء پر مصرف ترین کودها در صنعت کشاورزی می باشد. این کود دارای 21 درصد نیتروژن به صورت آمونیوم و 24 درصد گوگرد به صورت سولفات (گوگرد محلول) می باشد که مناسب ترین کود برای خاک های ایرانی می باشد.

همانطور که میدانید در صورت استفاده طولانی مدت از زمین های کشاورزی بدون استراحت دادن و کود دهی، بعد از مدتی از باروری زمین کاسته می شود و محصول عملکرد نامطلوب و رشد نامناسبی دارد که برای رفع این مشکل بهترین روش کود دهی مناسب می باشد.

نحوه مصرف کود سولفات آمونیوم

یکی از نکات بسیار مهم در استفاده از کودها در کشاورزی توجه به نحوه ی مصرف و زمان مصرف آن می باشد که نوع محصول و شرایط آب و هوایی در نحوه ی مصرف و زمان مصرف بسیار تاثیر گذار است . در مزارع میزان استفاده از کود سولفات آمونیوم گرانوله حدود 300 الی 400 کیلوگرم در هکتار است که قبل از کاشت کود دهی صورت می گیرد. در باغات این مقدار متفاوت می باشد و به ازای هر درخت در حدود یک کیلوگرم کود سولفات آمونیوم گرانوله استفاده می کنند و برای محصولات کشت شده در مقیاس گلخانه ای به ازای هر بوته در حدود 15 گرم و در  مقیاس باغچه به ازای هر یک متر مربع  در حدود  25 گرم کود از این کود مورد مصرف قرار می گیرد. 

مرکز توزیع سولفات آمونیوم گرانوله

به علت پر کاربرد بودن کود سولفات آمونیوم گرانوله و تقاضای بالا در خرید آن امروزه شرکت های بسیار زیادی به تولید و توزیع سولفات آمونیوم  با ارزش می پردازند یکی از این شرکت ها که در زمینه کودهای سولفاته اعم از سولفات آمونیوم گرانوله، سولفات آمونیوم شکری، سولفات آمونیوم کریستالی، سولفات آمونیوم صنعتی و … فعالیت دارد شرکت الیسا کود  می باشد که با توجه به کیفیت، استاندارد و مرغوبیت کالاهای فروشی به یکی از فروشگاه های معتبر در صنعت کشاورزی در زمینه توزیع و فروش انواع کودهای شیمیایی شناخته شده است.کیفیت تضمینی محصولات و مشاوره قبل از خرید و از طرف دیگر ارسال سریع از مهمترین مزایای این شرکت در فروش محصولات خود است که خریداران با اطمینان خاطر می توانند محصولات مورد نظر خود را سفارش دهند و در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل گیرند. 

Rate this post

Originally posted 2020-12-18 19:32:43.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما