خانه / اسید بوریک / کارخانه تولیدی اسید بوریک مرغوب ایرانی

کارخانه تولیدی اسید بوریک مرغوب ایرانی

همان طور که می دانید استفاده از اسید بوریک در صنایع مختلفی مرسوم می باشد که این موارد متعدد استفاده از آن، به دلیل خواص ویژه ای است که این ماده دارد. اسید بوریک مرغوب را می توان نوعی هیدرات ضعیف اسیدی معرفی کرد که دارای وزن مولکولی معادل ۶۱٫۸۳۱ گرم بر مول، نقطه ذوب ۳۴۰ و نقطه جوش ۵۷۲ درجه فارنهایت می باشد. 

بررسی خواص اسید بوریک

به دلیل نوع ساختار اسید بوریک خواصی از جمله آنتی سپتیک، ضد ویروسی و ضد قارچی را می توان برای آن در نظر گرفت. از دیگر خواص اسید بوریک مرغوب می توان به استفاده از آن در درمان انواع عفونت های مخمر و یا زخم های سرد اشاره کرد. به عبارت دیگر اسید بوریک مرغوب را می توان نوعی ضد عفونی کننده، بازدارنده شعله و حشره کش بیان کرد که همگی از ویژگی ها و خواص بوریک اسید نشات می گیرد. خاصیت درمانی اسید بوریک نیز یکی از خاصیت های مهم آن می باشد و در این حوزه می توان در درمان بیماری های استخوانی از آن استفاده کرد و در واقع استفاده از آن می تواند سلامت استخوان ها را تضمین کند.

شرکت پخش اسید بوریک مرغوب

با توجه به این که امروزه صنایع مختلفی به اسید بوریک مرغوب نیازمند می باشند شرکت های متعددی اقدام به فعالیت در حوزه پخش این ماده کرده اند. نکته ی مهم در خرید اسید بوریک از شرکت های مختلف توجه به معتبر بودن شرکت مورد نظر می باشد و بررسی این مورد که آیا شرکت مورد نظر می تواند راهنمایی های لازم را در رابطه با این محصول را در اختیار شما قرار دهد یا خیر؟

امروزه با گسترش استفاده از اسید بوریک و محصولات وابسته به آن، تولید اسید بوریک در داخل کشور هم رواج یافته است به طوری که نمونه داخلی آن از لحاظ کیفیت قادر به رقابت با نمونه های وارداتی می باشد. البته انتخاب این موضوع که از اسید بوریک داخلی و یا خارجی استفاده کنیم بر اساس نظر خریدار و در واقع نوع نیاز او مشخص می شود و معمولا شرکت های پخش هر دو مورد را در لیست فروش خود قرار می دهند تا از این طریق خریدار با مقایسه هر دو مورد بتواند مقایسه ای دقیق انجام داده و به انتخابی درست دست یابد. تاپ سم هم با قرار دادن هر دو نوع ایرانی و خارجی اسید بوریک مرغوب در لیست فروش خود و به کارگیری کادری متخصص شما را در انتخابی درست راهنمایی خواهد کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پخش انواع کود اوره صادراتی

یکی از کودهای پر مصرف در بحث کشاورزی و سایر صنایع کود اوره است که همچنان بازار خرید و فروش آن رونق بالایی دارد. خوشبختانه ایران در زمینه تولید کود اوره صادراتی خوش درخشیده و با تولید کود مرغوب و با کیفیت توانسته در بازارهای جهانی حرفی برای گفتن داشته باشد

تاپ سم