خانه / پروتئین هیدولیزات / پروتئین هیدرولیزات بایوران / پروتئین هیدرولیزات بایوران قیمت روز

پروتئین هیدرولیزات بایوران قیمت روز

آمینواسیدهای موجود در پروتئین هیدرولیزات بایوران، موجب افزایش باردهی گیاه می شود که جهت کنترل آفت هایی مانند مگس های میوه می باشد، پروتئین هیدرولیزات بایوران یک محصول پر استفاده و موثر در بین کشاورزان و باغداران می باشد. قیمت آن با توجه به کیفیت، غلظت و بسته بندی آن متغیر می باشد. جهت اطلاع از قیمت و سفارش آن می توانید با ما همراه باشید و به مرکز فروش این محصول پرکاربرد مراجعه کنید و با قیمتی مناسب از ما تحویل بگیرید.

نحوه مصرف پروتئین هیدرولیزات بایوران

تولید پروتئین هیدرولیزات به روش آنزیمی است که با قرار گرفتن بر روی تله، اسیدهای آلی و ترکیبات فرار آزاد می کند و با این روش مگس های میوه بالغ را به سمت خود جلب می کند.

خسارات آفاتی مگس های میوه که در مرحله باردهی محصول به وجود می آید با روش تله گذاری با محصول پروتئین هیدرولیزات بایوران، جبران می شود. برای استفاده این محصول ۲ روش پرکاربرد وجود دارد:

  1. روش تله گذاری : در این روش در هر تله ۲۵۰ تا ۳۰۰ سی سی از محصول پروتئین هیدرولیزات ۱۰ درصد می ریزیم و پس از آن مقدار توصیه شده از حشره کش مناسب را به تله دارای پروتئین هیدرولیزات اضافه می کنیم. این تله حاوی طعمه را در سمت آفتاب گیر درخت و در ارتفاع ۱٫۵ تا ۲ متر از سطح زمین داخل تاج درخت نصب می کنیم. هر تله می تواند تا شعاع ۲۰ متری خود را پوشش دهد.

نکته: در صورتی که آب درون تله تبخیر شده باشد، می توانیم مقداری آب به پروتئین هیدرولیزات اضافه کنیم.

  • روش طعمه گذاری : در این روش ۵ لیتر از پروتئین هیدرولیزات را در ۱۰۰ لیتر آب حل می کنیم و به مقدار توصیه شده از حشره کش مناسب را به آن اضافه می کنیم. محصول به دست آمده را به کمک نازل سمپاش، در سمت آفتاب گیر درختان سمپاشی می کنیم. برای سمپاشی از هر پنج درخت یک درخت را انتخاب می کنیم.

نکته: در صورت مشاهده جمعیت زیادی از آفت ها غلظت پروتئین هیدرولیزات را دو برابر می کنیم. همچنین استفاده از تله های زرد رنگ در کسب نتیجه بهتر موثر می باشد.

فروشگاه عرضه پروتئین هیدرولیزات

با توجه به ترکیبات این محصول در قدرت جلب کنندگی انواع مگس های میوه اهمیت و کاربرد ویژه ای در بین باغداران پیدا کرده است. با وجود مشکلات موجود در واردات این محصول و کمیاب شدن آن، اکنون می توانید با مراجعه به فروشگاه پروتئین هیدرولیزات ما و ارتباط از طریق راه های موجود مقدار مورد نیاز خود را با مناسب ترین قیمت سفارش دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید روغن ولک شیمیایی برای کشاورزی

روغن ولک جز کم¬خطرترین روغن¬ها در میان سموم مختلف کشاورزی می¬باشد. این روغن نیز مشابه سایر سموم کشاورزی، شیوه مصرف و زمان متناسب با خود را داراست. با استفاده از این روغن میتوانید در فصل برداشت از سالم ماندن محصولات خود اطمینان حاصل کنید.

تاپ سم