خانه / کود مرغی / پخش کود مرغی پلیت خارجی مرغوب

پخش کود مرغی پلیت خارجی مرغوب

 کود مرغی پلیت خارجی

انواع مختلفی از کود های مرغی پلیت خارجی در بازار خرید و عرضه می شود. کود مرغی پلیت شده یکی از کامل ترین کود ها در بین کودهای حیوانی است که در صنایع کشاورزی و باغداری در زمان بستر سازی زمین از آن استفاده می شود و با داشتن مهمترین عناصر غذایی گیاه را به گونه تقویت می کنند که تا اواسط دوره رشد نیاز به تقویت کننده نداشته باشند.

کود مرغی پلیت خارجی منبع غنی از مواد آلی است که به تقویت خاک کمک می کند. کود مرغی پلیت خارجی از عناصری همچون، گوگرد، کود مرغ های گوشتی و تخمی، بنتونیت و انواع مواد مغذی مانند آهن، منیزیم، کود های N.P.K و اسید های اوریده و اوریک تشکیل شده است.

پخش کود مرغی پلیت خارجی مرغوب

تفاوت اصلی کود مرغی پلیت خارجی با ایرانی

تفاوت اصلی کود مرغی پلیت خارجی با ایرانیکود های مرغی پلیت خارجی دارای مزایایی همچون:

  • افزایش ماده آلی خاک
  • کاهش مقدار چسبندگی در خاک های رسی و افزایش چسبندگی در خاک های شنی
  • افزایش میکرو ارگانیزم های مناسب برای خاک
  • با تیره کردن خاک انرژی بیشتری جذب می کند.
  • باعث افزایش نگه داری آب در خاک های شنی
  • پیشرفت خصوصیات شیمیایی و فیزیکی خاک
  • اصلاح فرایند فعالیت بیولوژیکی خاک
  • جلوگیری از آلودگی های زیست محیطی
  • نداشتن بذر علف های هرز و هر گونه عامل بیماری زا

کود های مرغی پلیت خارجی از مهمترین کودهای کاملی است که با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها و ماشین آلات و روش های علمی تولید شده اند و تمامی خاصیت هایی که کود مرغی باید داشته باشد را دارا است.

کود مرغی پلیت خارجی با ایرانی در برخی از موارد با هم متفاوت هستند. تفاوت اصلی کود پلیت خارجی با ایران در آن است که کود ایرانی دارای مقدار زیاد از گوگرد ضایعاتی رنگ زرد است که باعث افزایش حجم کودها می شود، اما در نمونه کود مرغی پلیت خارجی مقدار به کار برده از این ماده بسیار زیاد نیست.

یکی دیگر از شایع ترین تفاوت های کود مرغی پلیت خارجی با ایرانی، بوی کمتر آن با نمونه ایرانی است، همچنین کود مرغی پلیت خارجی درصد خشکی و میزان رطوبت کمتری نسبت به ایرانی دارد.

قیمت شگفت انگیز کود مرغی پلیت خارجی

قیمت شگفت انگیز کود مرغی پلیت خارجیهم اکنون کود های مرغی پلیت خارجی در انواع بسته بندی ها و در حجم های متنوع در بازار و فروشگاه با قیمت های مختلفی به فروش می رسند. برای خریداری این کود مرغی خارجی می توان با مراجعه به شرکت ها و فروشگاه های پخش از قیمت آن اطلاع کسب کرد قیمت نهایی کود مرغی پلیت خارجی به بسته بندی و حجم آن بستگی دارد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

تاپ سم