خانه / سولفات آمونیوم / پخش کننده سولفات آمونیوم صنعتی

پخش کننده سولفات آمونیوم صنعتی

یکی از انواع کود های صنعتی مورد استفاده در بخش کشاورزی و زراعت، سولفات آمونیوم صنعتی است. این کود یکی از انواع کود های ضروری است که خوشبختانه در کشور پخش کننده‌های معتبر و موفق وجود دارند که به توزیع انواع کودهای صنعتی از جمله سولفات آمونیوم می‌پردازند و با پخش بدون واسطه آن قیمت تمام شده این محصول مرغوب را به دست مشتری می رساند و رضایت آنها را جلب کنند‌.

پخش کننده سولفات آمونیوم صنعتی

خصوصیات مهم سولفات آمونیوم مایع

خصوصیات مهم سولفات آمونیوم مایع

شاید برای شما جالب باشد که چه خصوصیاتی مهمی از کود سولفات آمونیوم مایع ارزش این را دارد که از آن در تولید و پرورش محصولات کشاورزی استفاده کنیم که در اینجا موارد را ذکر می‌کنیم تا شما آشنایی بیشتری با این نوع کود به دست آورید.

یکی از خصوصیات مهم سولفات آمونیوم مایع تنظیم ph خاک بوده و آن را به سمت قلیایی شدن سوق می دهد چرا که در خاک قلیایی میزان نیتروژن بیشتری وجود دارد و همانطور که می دانیم نیتروژن ماده اصلی تغذیه گیاهان و محصولات کشاورزی این کود مهم باعث افزایش بهره‌وری و رشد انواع گیاه در کوتاه‌ترین زمان ممکن می شود.

این کود با بالا بردن نیتروژن علاوه بر رشد مطلوب گیاه باعث درآمدن پا جوش و تنه جوش نیز می‌شود که برعکس تولید انواع میوه است و در مصرف این کود باید حتماً مقدار مشخص و معینی استفاده شود چرا که ممکن است شما را به نتیجه برعکس آن چیزی که می‌خواهید برسان لذا اگر قصد خرید و استفاده کنید و دارید به میزان مطلوب مورد نیاز گیاه خود توجه کنید و از دادن کود بیش از حد به آن خودداری فرمایید.

در پرورش انواع گیاهانی مانند انگور که به نور حساس هستند بهترین گزینه برای حجم دهی و رشد مطلوب گیاه استفاده از کود سولفات آمونیوم است چراکه سولفات آمونیوم ایجاد حساسیت برای این گیاهان نداشته و باعث زرد شدن آنان نمی شود.

قیمت انواع سولفات آمونیوم صنعتی

قیمت انواع سولفات آمونیوم صنعتی

خوشبختانه تولیدکنندگان موفق و معتبری در کشور وجود دارند که بهترین و مرغوب ترین انواع محصولات کود شیمیایی صنعتی سولفات آمونیوم را تولید و به بازار عرضه می کنند‌. این تولیدکنندگان به دلیل عرضه مستقیم و بدون واسطه قیمت سولفات آمونیوم صنعتی و انواع دیگر کود را بسیار مناسب و مقرون به صرفه لحاظ کرده اند به طوری که رضایت مشتری را در پی داشته است.

این تولیدکنندگان به صورت غیر حضوری که آنلاین و اینترنتی انجام می شود اقدام به فروش محصولات خود بدون واسطه کردند و جزئیات تمام محصولات و انواع کودهای شیمیایی را بر روی سایت معتبر خود قرار دادند تا مشتری خرید راحت داشته باشد لذا اگر قصد خرید انواع مرغوب سولفات آمونیوم صنعتی را دارید می توانید به سایت معتبر ما مراجعه کنید و پس از بررسی جزییات و انواع محصولات، ضمن انتخاب، برای سفارش دهی با تیم پشتیبانی هماهنگی‌های لازم را به عمل آورید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی

سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی با نام تجاری سولفامون ،نمکی معدنی است که با داشتن 21 درصد نیتروژن و 24 درصد گوگرد ، کاربرد زیادی مخصوصا در تولید کودهای شیمیایی دارد. کود سولفات آمونیوم گرانول برای کود دهی باغات کشاورزی، مزارع، شالیزارها و ... استفاده و سبب رشد و نمو گیاهان و بهبود کیفیت محصولات کشاورزی میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

تاپ سم