خانه / سولفات آمونیوم / پخش مستقیم سولفات آمونیوم مایع

پخش مستقیم سولفات آمونیوم مایع

سولفات آمونیوم مایع نوعی سولفات آمونیوم است که از کیفیتی بالا و کاربردی بسیار زیاد برخوردار است، این نمونه محصول جزو پرکاربرد ترین نوع سولفات آمونیوم است که در صنایع گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد و قبل از پخش ابتدا در بسته بندی های مخصوصی قرار گفته و سپس به سرتاسر بازار های کشور پخش می شود، پخش این نمونه محصول به روش‌ های گوناگونی انجام می شود و هر کدام از این روش ها نیز قیمتی متفاوت را ایجاد می کنند.

پخش مستقیم سولفات آمونیوم مایع

خصوصیات مهم سولفات آمونیوم صنعتی

خصوصیات مهم سولفات آمونیوم صنعتی این ترکیب بسیار قوی و بسیار پر کاربرد از فواید بسیار زیادی برخوردار است و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن ها ابتدا باید درباره خصوصیات این نمونه ماده اطلاعاتی کسب کنید تا بتوانید به راحتی سولفات آمونیوم صنعتی را انتخاب کنند و بتوانید خریدی با اطمینان زیاد داشته باشید.

اولین خصوصیت مهم سولفات آمونیوم حالت آن ها می باشد، اصولا سولفات آمونیوم در دو حالت مایع و جامد قرار دارد و مورد استفاده قرار می گیرد که هر دو حالت کاربرد های مخصوص به خود را دارد برای مثال کابل و سولفات آمونیوم در تهیه کود کشاورزی بسیار بالا است، از سولفات آمونیوم جامد کود جامد تهیه می کنند و از نوع مایع آن نیز کود های مایع تهیه می کنند.

سولفات آمونیوم جامد رنگی کاملا سفید دارد و به صورت دانه های کوچکی قابل مشاهده است اما نوع مایع آن نیز رنگی مشابه جامد اما کمرنگ تر است همچنین نکته مهمی که در مورد خصوصیات سولفات آمونیوم مایع وجود دارد حلال آن می باشد.

سولفات آمونیوم خود یک حل شونده است و حلال آن نیز آب است و نسبت آب به سولفات آمونیوم باید با توجه به کاربردی که دارد اندازه گیری شود.

از کاربرد های دیگر این نمونه سولفات آمونیوم های مایع صنعتی انجام فعالیت های شیمیایی آسان تر بر روی آن ها می باشد، ترکیب این ماده با ماده های دیگر آسان تر است و عملکرد کاربرد های آن ها نیز آسان تر است.

تولید کنندگان سولفات آمونیوم مایع

تولید کنندگان سولفات آمونیوم مایع تولید سولفات آمونیوم مایع به دلیل کاربرد های فراوان و ویژگی های منحصر به فردی که دارند روزانه در حال گسترش است و در بازار های داخلی کشور بیشتر از این نمونه محصول مشاهده می شود.

تولید کنندگان معتبر از بهترین مواد اولیه و بهترین روش ها سولفات آمونیوم مایع را به دست می آورند و بعد از تولید این مایع را در بسته بندی های مخصوصی قرار می دهند و ویژگی ها، شرایط نگهداری، علامت ها و مجوز های مورد نیاز و تمام موارد ذکر شده به صورت کامل بر روی بسته بندی درج می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سفارش سولفات آمونیوم ایرانی کیلویی

سولفات آمونیوم یک نوع نمک معدنی با مصارف صنعتی و کشاورزی می باشد. امروزه از این ماده به دلیل اسیدی بودن بیشتر به عنوان بهبود دهنده و اصلاح کننده خاک استفاده می‌ شود. بهتر است بدانید سولفات آمونیوم کیلویی بهترین منبع تأمین گوگرد و ازت برای محصولات زارعی به شمار می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

تاپ سم