خانه / سولفات آمونیوم / پخش مستقیم سولفات آمونیوم صنعتی

پخش مستقیم سولفات آمونیوم صنعتی

پخش مستقیم سولفات آمونیوم صنعتی توسط تولید کننده معتبر این محصول در کشور انجام می‌شود و می‌تواند بخش قابل توجهی از نیاز خریداران این محصول را تأمین کند.

پخش این محصول به روش اینترنتی قابل انجام است و خریداران می‌توانند با روش های امروزی این محصول را درخواست نمایند و برای آدرس خود در هر نقطه کشور بدون محدودیت از نظر مقدار آن را دریافت کنند تا به این شکل جهت استفاده برای صادرات آن را در اختیار داشته باشند.

پخش مستقیم سولفات آمونیوم صنعتی

خصوصیات مهم سولفات آمونیوم صنعتی پودری

خصوصیات مهم سولفات آمونیوم صنعتی پودری

سولفات آمونیوم صنعتی پودری یکی از اشکال دیگر ارائه این محصول به بازار است که کاربردهای زیادی در صنعت و کشاورزی دارد این محصول دارای ۲۱ درصد نیتروژن است که به شکل یون آمونیوم در آن وجود دارد و ۲۴ درصد آن را گوگرد تشکیل می دهد که شکل شیمیایی آن یون سولفات منفی است. از خصوصیات مهم سولفات آمونیوم پودری به طور خلاصه می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • قابلیت انحلال این محصول در آب فوق العاده بالا و حدود ۹۹ درصد می باشد که نسبت به انواع کریستالی و پودری بیشتر است و کمترین میزان ذرات جامد در نتیجه انحلال آن در آب ایجاد می‌شود.
  • این محصول ظاهری کاملاً سفید رنگ دارد و به این ترتیب می‌توان به راحتی وجود ناخالصی در آن را تشخیص داد زیرا هر نوع رنگی غیر از سفید در این محصول نشان دهنده وجود ناخالصی در آن است.
  • این محصول به مقدار بسیار کمی در الکل ها حل می‌شود همچنین قابلیت حل آن در اسیدهای معدنی مانند اسید سولفوریک زیاد نیست.
  • نقطه ذوب این سولفات با حدود ۷۷۰ درجه سانتیگراد است بنابراین در صورتی که در محیط نیمه خشک فعالیت اتوبان نگهداری شود می تواند ماندگاری بسیار بالایی داشته باشد.

تولید کنندگان سولفات آمونیوم صنعتی

تولید کنندگان سولفات آمونیوم صنعتی تولید سولفات آمونیوم صنعتی توسط تولید کنندگان این محصول با استفاده از مواد اولیه مناسب و با کیفیت انجام می‌گیرد و کسانی که به این محصول به صورت عمده و در تناژ بالا نیاز دارند می توانند آن را در کیسه های پلی اتیلنی یا پلاستیکی سفارش دهند.

این تولید کنندگان اقدام به راه اندازی این وب سایت برای معرفی کامل این محصول کرده اند و انواع مختلف این محصول را در بخش محصولات ارائه کرده اند تا خریداران بتوانند از بین آنها گزینه مورد نظر را انتخاب کنند؛ ارتباط با این تولید کنندگان از طریق شبکه‌های اجتماعی رایج در کشور یعنی تلگرام و واتس اپ نیز به راحتی ممکن می باشد و به این ترتیب خریداران می توانند از این روش ارتباطی بسیار کارآمد و ارزان قیمت برای اطلاع از قیمت روز این محصول و در نهایت سفارش آن استفاده کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی

سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی با نام تجاری سولفامون ،نمکی معدنی است که با داشتن 21 درصد نیتروژن و 24 درصد گوگرد ، کاربرد زیادی مخصوصا در تولید کودهای شیمیایی دارد. کود سولفات آمونیوم گرانول برای کود دهی باغات کشاورزی، مزارع، شالیزارها و ... استفاده و سبب رشد و نمو گیاهان و بهبود کیفیت محصولات کشاورزی میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

تاپ سم