خانه / اسید بوریک / واردات انواع اسید بوریک صنعتی

واردات انواع اسید بوریک صنعتی

اسید بوریک صنعتی ماده ای است که از آن در صنایع مختلف همچون صنعت چوب، کشاورزی، کاشی و سرامیک، شیشه سازی، مواد ضد آتش، پشم شیشه، روان کننده ها و همچنین در تهیه انواع چسب، جوش کاری، عکاسی، پزشکی و داروسازی، آرایشی و بهداشتی، طلاسازی، چرم سازی، صنایع الکتریکی و غیره استفاده می کنند.

فرمول شیمیایی اسید بوریک H3BO3 است و مسلما چون در دسته اسیدها قرار دارد دارای طعمی تلخ می باشد. این جامد سفید رنگ بی بو در دمای ۲۳۶ درجه سلسیوس ذوب می گردد و قابلیت حل در آب جوش را دارد.

کیفیت عالی اسید بوریک صنعتی

ما کیفیت اسید بوریک عرضه شده خود را با ارائه برگه آنالیز آن به مشتری تضمین می کنیم. جهت تهیه اسید بوریک مرغوب و با کیفیت بالا که با نام های دیگری چون بوراسیک اسید و اورتوبوریک نیز شناخته می شود می توانید با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل نمایید.

اسید بوریک صنعتی

در صنعت کشاورزی که به جرات می توان گفت گستره وسیعی از کاربردهای اسید بوریک صنعتی را در بر می گیرد، از این ماده برای افزایش مقاومت گیاهان و محصولات کشاورزی در برابر انواع بیماری ها و سرما و همچنین برای افزایش رشد طولی قسمت ریشه گیاه و جوانه زنی بذرهای کاشته شده استفاده می کنند.

شرکت پخش اسید بوریک صنعتی ایرانی

اسید بوریک از جمله اسیدهای نسبتا ضعیف (در حقیقت نوعی هیدرات ضعیف اسیدی) به شمار می رود که می توان آن را در معادن کانی های بورات یافت. در شرکت اسید بوریک، معمولا این ماده را در دو حالت پودری که به رنگ سفید است و در آب حل می شود و حالت کریستالی که دارای بلورهای بی رنگی می باشد عرضه می کنند.

فرمول اسید بوریک صنعتی

علاوه بر کاربرد این اسید در صنعت کشاورزی که در بالا بدان اشاره شد جالب است بدانید که از اسید بوریک در صنعت طلاسازی برای تشخیص اصالت طلا به جای تیزاب سلطانی (تیزاب سلطانی مخلوطی با نسبت های معین از اسید سولفوریک و اسید کلریدریک است) نیز استفاده می کنند. به این صورت که با ریختن تنها یک قطره از اسید بوریک بر روی طلا در صورتی که طلا اصل باشد هیچ واکنشی با اسید صورت نمی گیرد اما در صورت تقلبی بودن قطعه مورد نظر شروع به جوشیدن در محل تماس با قطره اسید خواهد کرد.

اسید بوریک صنعتی

جهت ثبت سفارش و خرید اسید بوریک صنعتی با قیمت مناسب و تضمین کیفیت محصول می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت گوگرد معدنی زرکوه و خرید عمده

سومین ماده مغذی موجود در خاک که به مقدار محدود یافت می شود و برای رشد گیاهان و تقریبا تمامی محصولات کشاورزی و باغداری لازم و ضروری است عنصر گوگرد است. گوگرد معدنی زرکوه یکی از کودهای با کیفیت و شناخته شده است که در بین کشاورزان و باغداران محبوبیت بالایی دارد. قیمت گوگرد معدنی زرکوه در مقایسه با کارایی بسیار زیادی که دارد بسیار به صرفه می باشد.

تاپ سم