خانه / سولفات آمونیوم / مرکز توزیع سولفات آمونیوم گرانول

مرکز توزیع سولفات آمونیوم گرانول

سولفات آمونیوم برنج به خاطر قدرت کاربری بالا و خواص بی شماری که دارد، در بین تمام هم خانواده های کود ازت، از دوست داران بیشتری برخوردار می باشد. نرخ مقرون به صرفه داشته تا خریدی رضایت بخش را به ارمغان گذاشته باشد. دوستان بزرگوار با تهیه اقلام درخواستی خود از برترین مرکز توزیع سولفات آمونیوم گرانول، خیال خود را از بابت بدست آوردن کالایی ممتاز آسوده می نمایند.

مرکز توزیع سولفات آمونیوم گرانول

مشخصات مهم سولفات آمونیوم برنج

مشخصات مهم سولفات آمونیوم برنج سولفات آمونیوم کودی کاربردی و مقرون به صرفه در حوزه کاشت برنج می باشد. در این مطلب به ویژگی های این کود ارزشمند اشاره خواهد شد:

  • مواد تشکیل دهنده: دارای ۲۲ درصد ازت و ۲۸ درصد گوگرد می باشد. در نتیجه می تواند کمبود عناصر موجود در زمین را به سادگی بهبود ببخشد. به علاوه نیتروژن موجود در آن نیز از نوع آمونیاکی می باشد. به این ترتیب، گیاه می تواند با کم ترین مصرف انرژی، آن را دریافت نموده و به خوبی در انجام هر چه بهتر متابولیسم سلولی مورد بهره برداری قرار دهد.
  • تنظیم کننده PH خاک: اغلب شالیزار های برنج به دلیل مصرف بی رویه کود و سموم شیمیایی، دارای خاک اسیدی می باشند. سولفات آمونیوم کمک می نماید تا پی اچ زمین در حد استاندارد باقی مانده تا رویکرد مطلوبی را از خود به نمایش بگذارد.
  • جذب آسان تر ریز مغذی های خاک: ریشه دهی را در خاک تقویت نموده تا عناصر میکرو موجود در لایه های بندی های زیرین، به سادگی در شیره آوندی جذب شوند. در نتیجه تاثیر مستقیمی بر روی طعم و پخت محصول نهایی برنج خواهد داشت.
  • افزایش عطر برنج: به وسیله آنزیم های مخصوصی که دارد، کارتنوئید های موجود در برنج را فعال ساخته تا در اولین استشمام افراد را به سمت خود جلب نماید. این بوی دلپذیر آن را مناسب برای استفاده در مراسم های رسمی و نیمه رسمی خواهد نمود.
  • استفاده سهل و آسان: با توجه به گرانوله بودن کالا، دیگر نیازی به بکارگیری دستگاه های سم پاش مخصوص نخواهد بود. به روش سنتی و دستی نیز قابل پاشش در زمین بوده تا وضعیت ایده آلی را به نمایش بگذارد.

فروشندگان انواع سولفات آمونیوم گرانول

فروشندگان انواع سولفات آمونیوم گرانول فروشندگان سولفات آمونیوم گرانول، اقلام خود را داخل بسته بندی های استاندارد تعبیه می نمایند تا به شکل سالم و به دور از هر ایرادی، در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد. سفارش دهی به صورت کاملا غیر حضوری انجام شده تا مشتری در هر مکانی که حضور داشته باشد، با لمس چند دکمه، حجم درخواستی خود را تعیین نماید.

در کیسه های ۵۰ و ۱۰۰ کیلوگرمی دسته بندی می شود تا هر فرد با در نظر گرفتن نیاز خود، مقدار ایده آل را سفارش دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سفارش سولفات آمونیوم ایرانی کیلویی

سولفات آمونیوم یک نوع نمک معدنی با مصارف صنعتی و کشاورزی می باشد. امروزه از این ماده به دلیل اسیدی بودن بیشتر به عنوان بهبود دهنده و اصلاح کننده خاک استفاده می‌ شود. بهتر است بدانید سولفات آمونیوم کیلویی بهترین منبع تأمین گوگرد و ازت برای محصولات زارعی به شمار می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

تاپ سم