خانه / سولفات آمونیوم / مراکز پخش سولفات آمونیوم شکری

مراکز پخش سولفات آمونیوم شکری

کودهای معدنی و شیمیایی انواع مختلفی را شامل می شوند و یکی از پرمصرف ترین آنها سولفات آمونیوم شکری است که با توجه به کیفیت بالا و کاربرد فراوان در صنعت کشاورزی از فروش بسیار خوبی برخوردار می باشد و دارای متقاضیان زیادی در بازارهای داخلی و خارجی است.

این روزها مراکز پخش سولفات آمونیوم شکری به شیوه های گوناگون در سراسر کشور در حال انجام خدمات رسانی می باشند که به این عملکرد مطلوب و کارایی مفید استقبال خوبی از خرید آن صورت می‌پذیرد.

مراکز پخش سولفات آمونیوم شکری

اطلاعاتی مختصر در مورد سولفات آمونیوم پتروشیمی

اطلاعاتی مختصر در مورد سولفات آمونیوم پتروشیمی کیفیت سولفات آمونیوم پتروشیمی بسیار بالا می باشد از این رو استقبال مصرف کنندگان برای تهیه آنها نیز افزایش زیادی پیدا کرده است. این سولفات ها دارای مزایای بارز و منحصر به فردی هم هستند که این ویژگی ها کیفیت بالای آنها را نشان می دهد. این ویژگی ها بسیار فراوان هستند که عبارتند از:

  1. این نمک ها ارگانیک هستند و ناخالصی و مواد مضری در آنها وجود ندارد.
  2. معدنی هستند و تمام املاح و مواد مغذی را دارا می باشند.
  3. کاربرد های بسیاری دارند مثلاً در تولید مواد مختلف و در صنعت کشاورزی مورد استفاده می باشد.

از این نوع محصول در کار های مختلفی اعم از:

  1. مورد استفاده به عنوان کود شیمیایی:در صنعت کشاورزی وجود چنین محصولی به عنوان کود بسیار مفید می باشد کود سولفات آمونیوم کشاورزی نه تنها به تقویت خاک کمک می کند بلکه جذب ریشه گیاه شده و در رشد گیاه تاثیر خیلی زیادی دارد.
  2. مورد استفاده در تصفیه آب:سولفات آمونیوم در صنعت تصفیه آب به عنوان یکی از مهم ترین موارد شیمیایی مصرفی کاربرد زیادی دارد.
  3. مورد استفاده در صنایع چرم سازی:در صنعت چرم سازی هم نیز از این نوع محصول استفاده می شود.
  4. مورد استفاده در افزودنی های غذایی:بر اساس تحقیقات انجام شده مشخص شده است که این محصول می تواند با اسیدیته کردن کردن مواد غذایی از جمله آرد و نان به کار رود و مواد غذایی را ایمن سازد.

قیمت انواع سولفات آمونیوم شکری

قیمت انواع سولفات آمونیوم شکری خوشبختانه در حال حاضر پیشرفت قابل توجهی از لحاظ علمی و تکنولوژی در صنعت کشاورزی شده است و شرکت های معتبری در زمینه تولید انواع کود های شیمیایی در حال فعالیت هستند و می توانند این محصولات را بدون هیچ محدودیتی وارد بازار نمایند. قیمت سولفات آمونیوم شکری براساس تولید، نحوه بسته بندی، عملکرد و کیفیت این محصول متغییر است.

واحد های تولید کننده انواع کود های شیمیایی بهترین محصولات را بر پایه سولفات آمونیوم شکری به مشتریان معرفی می نمایند که بیشترین تاثیر را در رشد و عملکرد گیاهان مختلف دارد و توانسته است در صنعت کشاورزی تحولات زیادی را ایجاد نماید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی

سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی با نام تجاری سولفامون ،نمکی معدنی است که با داشتن 21 درصد نیتروژن و 24 درصد گوگرد ، کاربرد زیادی مخصوصا در تولید کودهای شیمیایی دارد. کود سولفات آمونیوم گرانول برای کود دهی باغات کشاورزی، مزارع، شالیزارها و ... استفاده و سبب رشد و نمو گیاهان و بهبود کیفیت محصولات کشاورزی میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

تاپ سم