خانه / سولفات آمونیوم / مراکز خرید سولفات آمونیوم گلخانه

مراکز خرید سولفات آمونیوم گلخانه

از جمله کود های عالی و فوق العاده ای که امروزه کشاورزان به محصولات خود می زنند تا آنها را تقویت کنند را می توان سولفات آمونیوم گلخانه دانست. این محصول یک نوع نمک آلی محسوب می شود که تاثیر عجیبی روی روند رشد گیاهان دارا است. مراکز خرید سولفات آمونیوم م گلخانه این محصول را با کیفیت عالی و بی نظیر که دارای قیمت ارزان و استثنایی است در سراسر کشور به بهترین شکل ارائه می‌دهند.

مراکز خرید سولفات آمونیوم گلخانه

ویژگی های مهم سولفات آمونیوم پودری

ویژگی های مهم سولفات آمونیوم پودری امروزه متاسفانه به علت کاشت پی در پی کشاورزان در زمین های خود این زمین ها به درصد زیادی ضعیف و کم قوت شده است که افراد برای برطرف کردن این مشکل امروزه از کود ها برای تقویت و حاصلخیز شدن خاک استفاده می کنند که یکی از ارقام عالی این کود به شکل سولفات آمونیوم پودری است. این محصول به علت دارای بودن ویژگی های عالی مورد توجه کشاورزان قرار گرفته شده است.

ما در این مطلب می خواهیم به ویژگی مهم این محصول اشاره کنیم .

  • یکی از ویژگی های این کود این است که به علت شکل ظاهر ابن محصول که آن به شکل پودر است سریع به گیاه با نیروی کمی جذب می شود و سپس باعث رشد و نمود عالی این محصول می شود.
  • از جمله ویژگی این محصول این است که آن دارای ازت و گوگرد مناسب و قابل توجه ای است که این ویژگی برای خاک کشور ایران بسیار عالی است چون خاک کشور ما این دو ماده را کم دارد از این رو افراد با اضافه کردن این کود به زمین های کشاورزی خود خاک آن محیط را حاصلخیزی می کنند.
  • این محصول از سرعت عمل بالایی برخوردار است از این رو افراد با استفاده کردن از این محصول در زمین های کشاورزی خود از زرد شدن برگ درختان و گیاهان به بهترین شکل جلوگیری می کند.

قیمت انواع سولفات آمونیوم گلخانه

قیمت انواع سولفات آمونیوم گلخانه قیمت انواع سولفات آمونیوم گلخانه به عوامل مختلفی از جمله: کیفیت، خالص بودن، وزن، شکلدعرضه، شکل بسته بندی و غیره بستگی دارد که هر کدام از موارد بیان شده به شکل مستقیم و غیر مستقیم روی افزایش قیمت تاثیر می گذارد.

قیمت سولفات آمونیوم به شکل و روش خرید این محصول بر می گردد که اگر شما آن را به شکل مستقیم خرید کنید مطمئنن از قیمت ارزان و مقطوع آن روبرو می شوید. قیمت این محصول در سایت فروش آن به بهترین شکل قابل مشاهد است از این رو افراد می توانند برای خرید این کود با رفتن به این سایت از قیمت و کیفیت و غیره خبر دار شوند و با آگاهی کامل از آن خریداری کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سفارش سولفات آمونیوم ایرانی کیلویی

سولفات آمونیوم یک نوع نمک معدنی با مصارف صنعتی و کشاورزی می باشد. امروزه از این ماده به دلیل اسیدی بودن بیشتر به عنوان بهبود دهنده و اصلاح کننده خاک استفاده می‌ شود. بهتر است بدانید سولفات آمونیوم کیلویی بهترین منبع تأمین گوگرد و ازت برای محصولات زارعی به شمار می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

تاپ سم