خانه / سولفات آمونیوم / قیمت کلی سولفات آمونیوم گرانوله

قیمت کلی سولفات آمونیوم گرانوله

امروزه با توجه به پیشرفت و توسعه ایران در تمام زمینه ها، کشور نیازدارد که در زمینه کشاورزی هم پیشرفتی داشته باشد تا بتواند خود را در جهان معرفی نماید. یکی از راههای پیشرفت در کشاورزی استفاده از کودهای طبیعی و شیمیایی می باشد که کود سولفات آمونیوم گرانوله یکی از بهترین نوع کودها برای رشد گیاه است و در بین کشاورزان طرفداران زیادی دارد.

قیمت کلی این کود به میزان عرضه و تقاضای آن در داخل کشور بستگی دارد و مسلما هر چه میزان تقاضا بالا باشد قیمت بالایی نیز خواهد داشت.

قیمت کلی سولفات آمونیوم گرانوله

۳ نکته مهم در مورد سولفات آمونیوم کشاورزی

3 نکته مهم در مورد سولفات آمونیوم کشاورزی کود سولفات آمونیوم گرانوله جز پرمصرف‌ترین انواع کودها در ایران است و دلیل آن هم سازگاری این کود با خاک کشور می باشد.

سولفات آمونیوم برای کشت گندم، جو، انواع مرکبات، انار، انگور، یونجه و … مورد استفاده قرار می گیرد ولی کاربرد بیشتر آن در کشت برنج می باشد.

امروزه استفاده از این کود جزء جدا ناشدنی کشاورزی در ایران می باشد زیرا کشور ما در سالهای اخیر به دلیل کم آبی و همچنین زمینهای نامرغوب و شور نیاز دارد تا از این کودها برای تولید محصولات بیشتر و باکیفیت تر استفاده نماید.

کود سولفات آمونیوم کشاورزی دارای مواد ازت و گوگرد می باشد، ازت موجود در کوهای شیمیایی به تنهایی باعث مشکلاتی برای برخی از محصولات می شود بنابراین با ترکیب گوگرد در کود سولفات برای بسیاری از محصولات مناسب است و مهم ترین خاصیت استفاده از این کود این است که خاک های قلیایی و آهکی را اصلاح می نماید.

۳ نکته مهم در مورد سولفات آمونیوم کشاورزی:

  1. این کود به آسانی و کامل در آب حل می شود و به همین دلیل از آن بعنوان از بین برنده علف ها و آفت ها می توان استفاده نمود
  2. این کود به دلیل اینکه گرانوله شده است به مدت طولانی می توان آن را نگهداری کرد و در طول زمان به همدیگر نمی چسبند
  3. دانه های این کود دارای شکل یکسان و یکنواخت است و به همین دلیل آن را می توان با دیگر انواع کودها مخلوط نمود

سولفات آمونیوم علاوه بر کشاورزی در بسیاری از صنایع دیگر مثل نساجی، رنگرزی، غذایی، دامداری، دارو سازی و … مورد استفاده قرار می گیرد.

توزیع مستقیم سولفات آمونیوم گرانوله

توزیع مستقیم سولفات آمونیوم گرانوله کود سولفات آمونیوم یکی از انواع کودهای شیمیایی است که در داخل کشور تقاضایی زیادی دارد، این کود باعث افزایش رشد و نمو گیاه و همچنین بهبود کیفیت محصول می شود و در نتیجه سودآوری برای کشاورزان به دنبال خواهد داشت.

توزیع سولفات آمونیوم در نمایندگی ها و مراکز فروش این محصول در سراسر کشو به صورت مستقیم امکان پذیر است و کشاورزان می توانند کود سولفات گرانوله را با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب از این مراکز خریداری نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی

سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی با نام تجاری سولفامون ،نمکی معدنی است که با داشتن 21 درصد نیتروژن و 24 درصد گوگرد ، کاربرد زیادی مخصوصا در تولید کودهای شیمیایی دارد. کود سولفات آمونیوم گرانول برای کود دهی باغات کشاورزی، مزارع، شالیزارها و ... استفاده و سبب رشد و نمو گیاهان و بهبود کیفیت محصولات کشاورزی میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

تاپ سم