خانه / سولفات آمونیوم / قیمت عمده سولفات آمونیوم گرانول

قیمت عمده سولفات آمونیوم گرانول

سولفات آمونیوم گرانول یکی از انواع نمک های معدنی است که دارای کاربرد گسترده ای است که به عنوان کود در صنعت کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت سولفات آمونیوم گرانول بر اساس عوامل مختلفی همچون کیفیت سولفات آمونیوم گرانول و متریال اولیه آن، داخلی یا خارجی بودن آن و نوسانات موجود در بازار تعیین می گردد. قیمت عمده سولفات آمونیوم گرانول از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشد.

قیمت عمده سولفات آمونیوم گرانول

نکات کلیدی در انتخاب سولفات آمونیوم صنعتی

نکات کلیدی در انتخاب سولفات آمونیوم صنعتی در هنگام خرید سولفات آمونیوم صنعتی باید باید به نکات زیر توجه نمود:

۱) سولفات آمونیوم صنعتی سرشار از گوگرد و ازت می باشد که رشد گیاهان را تسریع بخشیده و برای افزایش محصولات کشاورزی بسیار مفید واقع می شود.

۲) تنظیم PH خاک های قلیایی و آهکی نیز از دیگر ویژگی های سولفات آمونیوم صنعتی می باشد که در نهایت برای رشد گیاهان موثر است.

۳) استفاده از سولفات امونیوم در کود های شیمیایی باعث می شود که گوگرد و ازت در خاک های قلیایی و آهکی سریع تر جذب شود و رشد گیاهان افزایش یابد.

۴) استفاده از سولفات آمونیوم در کود های شیمیایی نسبت به دیگر انواع کوهای شیمیایی از هدر رفتن ازت موجود در خاک تا حد زیادی جلوگیری می کند.

۵) کود های شیمایی حاوی سولفات آمونیوم دارای تنوع زیادی هستند و می توان آن ها را به صورت چاله یا همچون محلول از آن ها استفاده نمود.

۶) کود های سولفات آمونیوم تاثیر خود ر بر گیاهان در کوتاهترینزمان ممکن می گذارد و نیاز گیاهان به مصرف آب را تا حد زیادی کاهش می دهد.

۷) سولفات آمونیوم علاوه بر رشد گیاهان برای از بین بردن علف های هرز در مزارع، جوان سازی درختان و افزایش شاخ و برگ آن ها بسیار مفید است و عمر گیاهان را افزایش می دهد.

پخش کنندگان سولفات آمونیوم گرانول

پخش کنندگان سولفات آمونیوم گرانول همانطور که پیشتر هم اشاره گردید سولفات آمونیوم بنابر ویژگی های منحصر به فرد خود امروزه کاربرد گسترده ای در صنایع مختلف دارد از همین رو پخش سولفات آمونیوم گرانول در کشور ما در سطحی گسترده صورت گرفته و روانه ی بازار فروش می گردد. مراکزی که در این زمینه فعالیت دارند در تلاش هستند سولفات آمونیوم گرانول درجه یک را از تولید کنندگان معتبر خریداری کرده و در مراکز فروش فعال در سراسر کشور توزیع نمایند.

در این میان فروشگاه آنلاین ما بهترین گزینه برای خرید سولفات آمونیوم گرانول می باشد چراکه این نمک معدنی را با بهترین متریال اولیه در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. لذا مشتریان عزیز می توانند خرید سولفات آمونیوم گرانول به سایت فروش ما مراجعه نموده و این محصول را بنابر نیاز خود سفارش دهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی

سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی با نام تجاری سولفامون ،نمکی معدنی است که با داشتن 21 درصد نیتروژن و 24 درصد گوگرد ، کاربرد زیادی مخصوصا در تولید کودهای شیمیایی دارد. کود سولفات آمونیوم گرانول برای کود دهی باغات کشاورزی، مزارع، شالیزارها و ... استفاده و سبب رشد و نمو گیاهان و بهبود کیفیت محصولات کشاورزی میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

تاپ سم