خانه / سولفات آمونیوم / قیمت عمده سولفات آمونیوم گرانوله

قیمت عمده سولفات آمونیوم گرانوله

سولفات آمونیوم محصولی صنعتی و کاربردی می باشد که در صنایع مختلف قابل استفاده بوده و از قیمت های مختلفی برخوردار است، قیمت عمده سولفات آمونیوم گرانوله با توجه به بسته بندی، وزن هر بسته، کیفیت، برند شرکت تولیدکننده و نوسانات بازار تعیین می‌ شود و قیمت خرید یا فروش عمده این محصول نسبت به بازار فروش آن بسیار مناسب و مقرون به صرفه بوده و با قیمتی بسیار کمتر عرضه می شود.

قیمت عمده سولفات آمونیوم گرانوله

همه چیز درباره سولفات آمونیوم صنعتی

همه چیز درباره سولفات آمونیوم صنعتی سولفات آمونیوم به نوعی نمک گفته می‌ شود که دارای ترکیبات خاص و منحصر به فردی بوده و به دلیل کاربردها و مصارف زیادی که دارد در حجم های بالای تولید می شود و به صورت بسته بندی شده در اختیار بازار فروش قرار می گیرد.

عمده استفاده از سولفات آمونیوم صنعتی برای تولید انواع کودهای شیمیایی می باشد به نحوی که بسیاری از تولید کنندگان برای بالا بردن افزایش کیفیت کود و تغذیه خاک از سولفات آمونیوم در این محصول استفاده می‌ کنند.

علاوه بر مورد ذکر شده سولفات آمونیوم صنعتی دارای کاربرد ها و موارد مصرف بسیار زیاد دیگری می باشد و عمدتاً از آن برای:

  • تولیدات مختلف غذایی
  • تولید آب سنگین
  • در تهیه آب شرب
  • تولید مواد آتش‌ نشانی
  • تولید دارو و واکسن

و مواردبیشمار دیگری استفاده می‌ شود‌.

این محصول عمدتاً به صورت پودر سفید رنگ و یا گرانوله تولید می گردد و دارای نقطه ذوب و ویژگی‌ های فیزیکی مخصوص به خود می باشد که با شرایط آزمایشگاهی خاصی تولید و عرضه می‌ گردد.

یکی از ویژگی های این محصول غیر قابل اشتعال زا بودن آن می باشد و همین عامل سبب گردیده تا بتوان از آن در صنایع گوناگون استفاده نمود.

سولفات آمونیوم مورد‌ بحث از قدرت جذب رطوبت بسیار بالایی برخوردار می باشند و به همین علت در بسیاری از تولیدات مختلف استفاده می‌ شود.

خرید بدون واسطه سولفات آمونیوم گرانوله

خرید بدون واسطه سولفات آمونیوم گرانوله اگر در عرضه و فروش سولفات آمونیوم گرانوله واسطه گران حضور داشته باشند تاثیرات منفی زیادی بر بازار خواهند گذاشت چراکه واسطه‌ گران نقش افزایش قیمت و تلاطم در بازار را ایفا می‌ کنند و سبب می گردند تا این محصول با قیمت های متفاوتی در اختیار خریداران قرار گیرد.

لذا افرادی که قصد خرید سولفات آمونیوم گرانوله به صورت مستقیم و بدون واسطه را دارند باید این محصول را از نمایندگی عرضه کننده آن خریداری نمایند و از آنجایی که مجموعه ما سال‌ ها در زمینه عرضه و فروش محصولات به صورت مستقیم و بی واسطه فعالیت می‌ کند این نمونه سولفات را نیز در زمره فروش محصولات خود قرار داده است و آنها را مستقیم و بدون حضور واسطه گران در اختیار خریداران در سراسر کشور قرار می‌ دهد.

آن دسته از افرادی که قصد خرید بدون واسطه سولفات آمونیوم گرانوله را دارند می‌ توانند این محصول را از طریق این سایت اینترنتی با بهترین کیفیت و قیمت سفارش داده و خریداری نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سفارش سولفات آمونیوم ایرانی کیلویی

سولفات آمونیوم یک نوع نمک معدنی با مصارف صنعتی و کشاورزی می باشد. امروزه از این ماده به دلیل اسیدی بودن بیشتر به عنوان بهبود دهنده و اصلاح کننده خاک استفاده می‌ شود. بهتر است بدانید سولفات آمونیوم کیلویی بهترین منبع تأمین گوگرد و ازت برای محصولات زارعی به شمار می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

تاپ سم