خانه / سولفات آمونیوم / قیمت سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی

قیمت سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی

سولفات آمونیوم گرانوله از واکنش اسید سولفوریک و با سایر مواد شیمیایی دیگر به دست می آید. این محصول دارای کاربردهای تجاری مختلف در صنعت تولید رنگ، صنایع کشاورزی، تولید چسب و تولید مواد ضد حریق و … دارد.

با توجه به تغییرات دائمی قیمت انواع مواد شیمیایی در بازار، نمی توانیم قیمت دقیقی برای انواع سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی در نظر بگیریم. شما مشتریان محترم برای اطلاع از قیمت های تقریبی این محصول می توانید به اینترنت مراجعه نمایند.

قیمت سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی

سولفات آمونیوم آزمایشگاهی چه ویژگی هایی دارد؟

سولفات آمونیوم آزمایشگاهی چه ویژگی هایی دارد؟

سولفات آمونیوم نوعی ماده شیمیایی است که از یون مثبت آمونیوم و آنیون سولفات تشکیل شده است در واقع این پودر سولفات در دمای بالاتر از ۳۰۰ درجه سانتیگراد می تواند به اجزایی مانند دی اکسید گوگرد، نیتروژن، آب آمونیاک و … تجزیه شود.

آشنایی با برخی ویژگی های سولفات آمونیوم آزمایشگاهی:

  • پودری جامد سفید رنگ و بی بو می باشد
  • محلول در آب و غیر محلول در الکل و استون است

آشنایی با کاربردهای مختلف سولفات آمونیوم آزمایشگاهی:

  1. قابل استفاده جهت تسویه آب و فاضلاب
  2. قابل استفاده در ترکیبات پودر های مخصوص آتش نشانی
  3. قابل استفاده در صنعت غذایی
  4. قابل استفاده در صنعت نساجی
  5. قابل استفاده در دامداری‌ ها و مرغداری ‌ها برای مبارزه با بیماری های مختلف

استفاده از سولفات آمونیوم آزمایشگاهی در ترکیبات کود های شیمیایی سبب می گردد تا محصولات کشاورزی پربازده تر شود و به افزایش تولید انواع و اقسام محصولات کشاورزی کمک زیادی می‌کند.

لازم به تذکر است که در استفاده از این نوع کود باید دقت بالایی لحاظ شود، زیرا گاهی اوقات به دلیل بالا بودن دوزهای مواد موثره، تاثیرات بدی بر روی رشد گیاهان خواهد گذاشت.

برای پی بردن به کیفیت این پودر، بهتر است که قبل از استفاده در آزمایشگاه های مخصوص، این پودر را مورد بررسی و آزمایش قرار دهند تا بتوانند میزان دوز ترکیبات آن را تعیین کنند.

عرضه بدون واسطه سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی

عرضه بدون واسطه سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی

جهت دسترسی به عرضه بدون واسطه سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی می توانید به سایت شرکت ما مراجعه کنید و این محصول را به صورت مستقیم، با قیمتی مناسب و کیفیت عالی خریداری کنید. چنانچه این محصول را به شکل بدون واسطه خریداری کنید برایتان مقرون به صرفه تر خواهد بود.

تولید کنندگان هم باید تمهیداتی در جهت دسترسی سریع تر و راحت تر مردم به پودر سولفات آمونیوم گرانوله به شکل بدون واسطه در نظر بگیرند تا این محصول به آسانی در دسترس همه مردم قرار گیرد.

فاکتورهای تاثیرگذار بر قیمت سولفات آمونیوم گرانوله

  1. کیفیت پودر سولفات آمونیوم
  2. حجم بسته بندی پودر سولفات آمونیوم گرانول
  3. برند تولید کننده

قابل ذکر است که عرضه سولفات آمونیوم به صورت فله ای برای خریدار مقرون به صرفه خواهد بود، البته به شرط اینکه به کیفیت آن اطمینان کافی داشته باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید مستقیم سولفات آمونیوم گرانوله

خرید مستقیم و بدون واسطه سولفات آمونیوم گرانوله از فروشنده بهترین این محصول در کشور قابل انجام است و کسانی که مایل به سفارش این محصول به صورت عمده هستند می توان

دیدگاهتان را بنویسید

تاپ سم