قیمت انواع سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی

سولفات آمونیوم گرانوله یک نمک غیر آلی می باشد که کاربرد زیادی در تولید انواع کودهای پر مصرف کشاورزی دارد. انواع مختلف این محصول در بارور کردن درختان و رشد گیاهان بسیار موثر است.

برای اطلاع از قیمت انواع سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی می توانید با این مرکز معتبر در ارتباط باشید. در این مرکز، سفارش این محصول به صورت عمده و به روش آنلاین انجام می شود.

قیمت انواع سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی

آشنایی مختصر با سولفات آمونیوم پتروشیمی

آشنایی مختصر با سولفات آمونیوم پتروشیمی ایران یکیی از کشورهایی محسوب می شود که رونق کشاورزی بالایی دارد. در این راستا کودهای مختلفی با کیفیت بالا توسط تولیدکنندگان این حوزه تهیه و روانه بازار داخلی و خارجی می شود.

سولفات آمونیوم پتروشیمی نیز یکی از محصولاتی به شمار می رود که در افزایش کیفی قدرت خاک و به تبع آن مرغوبیت و کمیت انواع میوه ها و محصولات کشاورزی بسیار تاثیر گذار می باشد.

این محصول از آمونیاک پتروشیمی تولید می شود و به عنوان یک کود ازته گوگردی ارزشمند شناخته می شود. این ماده از 21% نیتروژن به شکل یون آمونیوم مثبت و 24% سولفور به شکل آنیون سولفات تشکیل شده است. در واقع کود سولفات آمونیوم ازت و گوگرد به همراه خود دارد. کارآیی آن در کاهش PH سطح خاک بوده که به عملکرد بهتر خاک می انجامد.

یکی از بزرگ ترین کارخانجات پتروشیمی تولید کننده سولفات آمونیوم در ایران قرار دارد که محصول آن در برطرف کردن نیاز کشاورزان، شرکت های کشت و صنعت، تعاونی های تولید، فروشگاه های کشاورزی و… استفاده می شود.

بیشتر بخوانیم  قیمت انواع سولفات آمونیوم صنعتی

از سولفات آمونیوم علاوه بر تهیه کود کشاورزی در موارد زیر نیز استفاده می شود:

  • تصفیه آب و فاضلاب
  • استفاده در صنعت چرم و دباغی
  • استفاده در دامداری ها و مرغداری ها برای مبارزه با کوکسیدیوز
  • مصرف در رنگرزی برای تهیه رنگ های اسیدی
  • در صنعت نساجی برای تصفیه آب
  • و…

مراکز خرید سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی

مراکز خرید سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی مراکز خرید سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی، شامل مجموعه هایی است که عرضه این محصول را به صورت مستقیم از تولید کننده انجام می دهند. این مراکز که شناخته شده هستند، به عنوان نمایندگی محصولات شیمیایی به شمار می روند که این محصول را با کیفیت بالا و به صورت کلی در اختیار صادر کنندگان و خریداران داخلی قرار می دهند.

در بهترین مراکز خرید این محصول، ارائه قیمت مناسب یکی از اهداف و مزایای اصلی می باشد که برای خریداران در نظر گرفته می شود. قرار دادن انواع نمونه های این محصول در سایت اختصاصی و امکان سفارش از طریق سایت و به شکل غیر حضوری از دیگر ویژگی های این مراکز می باشد.

بدون صرف وقت و هزینه های زیاد رفت و آمد، کافیست به سایت این شرکت مراجعه کرده و محصول مد نظر خود را به راحتی سفارش داده و در اسرع وقت تحویل بگیرید.

Rate this post

Originally posted 2021-04-22 15:44:04.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما