خانه / سولفات آمونیوم / قیمت انواع سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی

قیمت انواع سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی

سولفات آمونیوم گرانوله یک نمک غیر آلی می باشد که کاربرد زیادی در تولید انواع کودهای پر مصرف کشاورزی دارد. انواع مختلف این محصول در بارور کردن درختان و رشد گیاهان بسیار موثر است.

برای اطلاع از قیمت انواع سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی می توانید با این مرکز معتبر در ارتباط باشید. در این مرکز، سفارش این محصول به صورت عمده و به روش آنلاین انجام می شود.

قیمت انواع سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی

آشنایی مختصر با سولفات آمونیوم پتروشیمی

آشنایی مختصر با سولفات آمونیوم پتروشیمی ایران یکیی از کشورهایی محسوب می شود که رونق کشاورزی بالایی دارد. در این راستا کودهای مختلفی با کیفیت بالا توسط تولیدکنندگان این حوزه تهیه و روانه بازار داخلی و خارجی می شود.

سولفات آمونیوم پتروشیمی نیز یکی از محصولاتی به شمار می رود که در افزایش کیفی قدرت خاک و به تبع آن مرغوبیت و کمیت انواع میوه ها و محصولات کشاورزی بسیار تاثیر گذار می باشد.

این محصول از آمونیاک پتروشیمی تولید می شود و به عنوان یک کود ازته گوگردی ارزشمند شناخته می شود. این ماده از ۲۱% نیتروژن به شکل یون آمونیوم مثبت و ۲۴% سولفور به شکل آنیون سولفات تشکیل شده است. در واقع کود سولفات آمونیوم ازت و گوگرد به همراه خود دارد. کارآیی آن در کاهش PH سطح خاک بوده که به عملکرد بهتر خاک می انجامد.

یکی از بزرگ ترین کارخانجات پتروشیمی تولید کننده سولفات آمونیوم در ایران قرار دارد که محصول آن در برطرف کردن نیاز کشاورزان، شرکت های کشت و صنعت، تعاونی های تولید، فروشگاه های کشاورزی و… استفاده می شود.

از سولفات آمونیوم علاوه بر تهیه کود کشاورزی در موارد زیر نیز استفاده می شود:

  • تصفیه آب و فاضلاب
  • استفاده در صنعت چرم و دباغی
  • استفاده در دامداری ها و مرغداری ها برای مبارزه با کوکسیدیوز
  • مصرف در رنگرزی برای تهیه رنگ های اسیدی
  • در صنعت نساجی برای تصفیه آب
  • و…

مراکز خرید سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی

مراکز خرید سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی مراکز خرید سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی، شامل مجموعه هایی است که عرضه این محصول را به صورت مستقیم از تولید کننده انجام می دهند. این مراکز که شناخته شده هستند، به عنوان نمایندگی محصولات شیمیایی به شمار می روند که این محصول را با کیفیت بالا و به صورت کلی در اختیار صادر کنندگان و خریداران داخلی قرار می دهند.

در بهترین مراکز خرید این محصول، ارائه قیمت مناسب یکی از اهداف و مزایای اصلی می باشد که برای خریداران در نظر گرفته می شود. قرار دادن انواع نمونه های این محصول در سایت اختصاصی و امکان سفارش از طریق سایت و به شکل غیر حضوری از دیگر ویژگی های این مراکز می باشد.

بدون صرف وقت و هزینه های زیاد رفت و آمد، کافیست به سایت این شرکت مراجعه کرده و محصول مد نظر خود را به راحتی سفارش داده و در اسرع وقت تحویل بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کارخانه سولفات آمونیوم پتروشیمی

سولفات آمونیوم پتروشیمی، یکی از پرمصرف ترین کودهای مورد استفاده در صنعت کشاورزی و باغداری است که علاوه بر تامین نیازهای خاکی و گیاهی در افزایش کمی و کیفی محصولات گیاهی نقش مهمی را ایفا می کند و سبب اصلاح و تنظیم pH خاک های آهکی و قلیایی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

تاپ سم