خانه / سولفات آمونیوم / قیمت انواع سولفات آمونیوم صنعتی

قیمت انواع سولفات آمونیوم صنعتی

برای این که بهترین و مرغوب ترین محصولات کشاورزی را داشته باشیم بهتر است در تقویت محصولات خود از بهترین سولفات آمونیوم صنعتی ها استفاده کنیم تا بهترین بازدهی و کیفیت را از محصولمان شاهد باشیم یکی از با کیفیت ترین و مهم ترین و حتی پر فروش ترین محصولاتی که به عنوان کود در کار رونق کشاورزی به کشاورزان کمک می کند کود سولفات آمونیوم کشاورزی می باشد که به بهترین نوع و شکل تولید می شود این نوع کود دارای ۲۱ درصد نیتروژن و ۲۴ درصد سولفور می باشد که در فروشگاه های معتبر با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار کشاورزان عزیز قرار می گیرد

قیمت انواع سولفات آمونیوم صنعتی

سولفات آمونیوم گرانوله چه ویژگی هایی دارد؟

سولفات آمونیوم گرانوله چه ویژگی هایی دارد؟ امروزه با گسترش صنعت کشاورزی و نیاز به تولید گیاهان با کیفیت و حجم بالاتر، نیاز به سولفات آمونیوم گرانوله افزایش پیدا کرده است. سولفات آمونیوم به عنوان پرکاربردترین ترکیب شیمیایی جهت تولید کود کشاورزی در صنعت می باشد و نسبت به سایر کود ها مزایا و عملکرد بالاتری دارد.

تولیدی سولفات آمونیوم در ایران فعالیت می کند. این تولیدکنندگان سولفات آمونیوم را با بهترین کیفیت و با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه تولید کرده و به بازار عرضه می کنند. نمایندگی های فروش در بازار های مرکزی واقع شده اند که این محصول را با قیمتی مناسب به مشتریان ارائه دهند.

تولیدکننده های داخل به دلیل ارائه سولفات آمونیوم با کیفیت، مصرف کنندگان صادراتی را نیز به خود جلب کرده و این مشتریان مقادیر بسیار زیادی از این ماده شیمیایی را سالانه از کشور ایران وارد می کنند.

عرضه بدون واسطه سولفات آمونیوم صنعتی

عرضه بدون واسطه سولفات آمونیوم صنعتی شرکت عرضه سولفات آمونیوم یکی از شرکت های تولید کننده کود در کشور می باشد . چون کشور ما دارای شرایط جوی گوناگون برای تولید و کشت محصولات زراعی و کشاورزی می باشد و با افزایش رشد جمعیت و نیاز مردم به فرآورده های کشاورزی استفاده از سبک های جدید کشاورزی در ایران پیشرفت کرده است و به همین دلیل تولید و عرضه کود شیمیایی مورد توجه قرار گرفته است.

برای همین شرکت های تولید کننده کود در کشور افزایش پیدا کرده است . شرکت تولیدی سولفات آمونیوم با دانش روز دنیا و نیاز اون منطقه کشاورزی ، اقدام به تولید کود کشاورزی می کند.

برای اینکه خرید راحت و به صرفه ای داشته باشید با شماره هایی که در زیر نوشتیم تماس بگیرید تا همکاران ما بتوانند کمک تان کنند تا خرید مستقیم و بدون واسطه را از شرکت تولیدی سولفات آمونیوم پودری در تبریز را داشته باشید تا هم در هزینه ها صرفه جویی شود و هم کود اصل را بتوانید تهیه کنید تا باغات و محصولات کشاورزی عالی به دست آورید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سفارش سولفات آمونیوم ایرانی کیلویی

سولفات آمونیوم یک نوع نمک معدنی با مصارف صنعتی و کشاورزی می باشد. امروزه از این ماده به دلیل اسیدی بودن بیشتر به عنوان بهبود دهنده و اصلاح کننده خاک استفاده می‌ شود. بهتر است بدانید سولفات آمونیوم کیلویی بهترین منبع تأمین گوگرد و ازت برای محصولات زارعی به شمار می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

تاپ سم