خانه / سولفات آمونیوم / قیمت انواع سولفات آمونیوم شکری

قیمت انواع سولفات آمونیوم شکری

سولفات آمونیوم شکری نسبت به سایر کود های شیمیایی اثرات بیشتری برای رشد گیاهان دارد. قیمت انواع سولفات آمونیوم شکری بستگی به کیفیت بالا و میزان مصرف خریدارن یعنی تقاضای زیاد کشاورزان دارد. سولفات آمونیوم در دو نوع پودری و شکری تهیه می شود تا در هنگام استفاده در خاک کشاورزی و باغ های میوه به راحتی در آب ترکیب شود و مورد استفاده در خاک قرار گیرد. سولفات آمونیوم را کشاورزان با قیمت مناسب خریداری می کنند زیرا این محصول پتروشیمی های کشور ایران می باشد.

قیمت انواع سولفات آمونیوم شکری

همه چیز درباره سولفات آمونیوم پتروشیمی

همه چیز درباره سولفات آمونیوم پتروشیمی سولفات آمونیوم پتروشیمی علاوه بر کشاورزی در صنایع دیگر نیز کار برد های زیادی دارد. سولفات آمونیوم در انواع مختلفی تولید می شود تا نسبت به نحوه مصرفی که از آن می شود مناسب استفاده های مختلف در همه صنایع باشد. این محصول پتروشیمی های ایران در کشاورزی به عنوان کود شیمیایی مصرف بسیار زیادی دارد .

سولفات آمونیوم نسبت به سایر کود های شیمیایی بسیار برای رشد گیاهان موثر می باشد و هیچ گونه اثر تخریبی روی محیط زیست نمی گذارد و در رشد گیاهان بسیار مفید است و باعث حاصلخیزی خاک می شود و در باغ ها هم روی درختان میوه اثر خوبی می گذارد و میوه های خوب و باکیفیتی را به بار می آورد.

مزایای دیگر این کود این است که در خاک به خوبی جذب می شود و به مرور زمان خاصیت خود را به خاک می دهد و باعث حاصلخیزی خاک می شود و در طولانی مدت اثر زیادی روی رشد گیاهان می گذارد. پتروشیمی های داخلی با تولید سولفات آمونیوم در داخل کشور ما را از وابستگی به کشور های خارجی برای واردات این محصول بی نیاز کرده و بهترین سولفات آمونیوم را که مناسب آب و خاک کشور مان است را تولید می کنند و در اختیار مصرف کنندگان داخلی قرار می دهند.

خرید بدون واسطه سولفات آمونیوم شکری

خرید بدون واسطه سولفات آمونیوم شکری خرید سولفات آمونیوم بدون واسطه و بدون دخالت دلال ها از مراکز فروش این محصول کاربردی به مصرف کننده این کمک و یاری را می رساند تا با کمترین قیمت آن را تهیه کنند و دست دلالان را از این بازار کوتاه کنند تا مصرف کننده بتواند به راحتی و ارزان آن را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهند.

مزیت دیگری که روی قیمت این محصول به نفع مشتری اثر می گذارد این است که مواد اولیه به کار رفته در این محصول پتروشیمی نیز داخلی می باشد و در تهیه مواد اولیه نیز بی نیاز از کشور های خارجی هستیم در نتیجه موثر بر میزان قیمت می باشد و برای خرید این محصول هزینه های اضافی را نداریم و بهترین محصول را باکیفیت بالا خریداری می کنیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی

سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی با نام تجاری سولفامون ،نمکی معدنی است که با داشتن 21 درصد نیتروژن و 24 درصد گوگرد ، کاربرد زیادی مخصوصا در تولید کودهای شیمیایی دارد. کود سولفات آمونیوم گرانول برای کود دهی باغات کشاورزی، مزارع، شالیزارها و ... استفاده و سبب رشد و نمو گیاهان و بهبود کیفیت محصولات کشاورزی میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

تاپ سم