خانه / سولفات آمونیوم / قیمت انواع سولفات آمونیوم ایرانی عمده

قیمت انواع سولفات آمونیوم ایرانی عمده

قیمت انواع سولفات آمونیوم ایرانی عمده و باکیفیت همانند دیگر محصولات شیمیایی بر پایه فرآیند ها و پارامتر های متفاوتی مشخص می گردد که درجه خلوص این محصولات و نوع گرید تولیدی آنها جزو مهمترین پارامتر ها در این زمینه می باشد که در همان وهله اول مشخص می گردد و متقاضیان حتی بر اساس همین پارامتر ها نسبت به تعیین آنها برای کاربرد های مختلف اقدام می نمایند.

قیمت انواع سولفات آمونیوم ایرانی عمده

همه چیز درباره سولفات آمونیوم آزمایشگاهی

همه چیز درباره سولفات آمونیوم آزمایشگاهی سولفات آمونیوم آزمایشگاهی جزو محصولات شیمیایی بسیار پرکاربرد است که معمولاً از واکنش اسید سولفوریک با اکی والان های آمونیاک تولید می گردد. این محصول کاربرد های تجاری متفاوتی به خود اختصاص می دهد و معمولاً از شکل ظاهری متفاوتی با دیگر محصولات شیمیایی برخوردار است.

سولفات آمونیوم پودری آزمایشگاهی رنگ سفید دارد و کاملاً بی بو و غیر قابل اشتعال می باشد. این محصول حلالیت بالایی در آب به خود اختصاص می‌ دهد و به عنوان اصلی ترین محصول در تولید خاک های قلیایی مورد استفاده قرار می گیرد.

سولفات آمونیوم آزمایشگاهی از درجه خلوص بسیار بالایی برخوردار است و معمولاً به صورت ۹۹ درصد خالص معرفی می گردد. این محصول در مقایسه با دیگر سولفات های آمونیوم از قیمت فروش بالاتری برخوردار است و همان طور که اشاره کردیم برای انجام فرایند های آزمایشی مورد استفاده قرار می گیرد.

سولفات آمونیوم آزمایشگاهی در بسته بندی های متفاوت توسط برند های مختلف معرفی میگردد که باید در زمان خرید این محصول به این نکته ها توجه شود تا بهترین سولفات آمونیوم متناسب با نیاز متقاضیان ارائه گردد.

خرید بدون واسطه سولفات آمونیوم ایرانی عمده

خرید بدون واسطه سولفات آمونیوم ایرانی عمده خرید سولفات آمونیوم در گرید ها و درجه خلوص های مختلف هدف بسیاری از کارخانه ها و کارگاه های تولید کننده محصولات و کالا های مختلف است. همان طور که اشاره کردیم این محصول در تولید منسوجات، تولید چرم، پوشش کف، چمن بافتی و لوازم مراقبت از باغ کاربرد های بسیار زیادی دارد و تمامی فعالان در این حوزه ها به عنوان خریدار اصلی این محصول در حال فعالیت می باشند.

البته ناگفته نماند که هر کدام از واحد های نام برده شده نیاز متفاوتی به انواع سولفات آمونیوم با درجه خلوص های مختلف پیدا می‌ کند که این پارامتر باعث می‌ شود این محصولات از قیمت های متفاوت تری برخوردار باشند.

خرید سولفات آمونیوم ایرانی عمده به صورت مستقیم و بدون واسطه هدف بسیاری از واحد های مصرفی این محصول است زیرا بتوانند از این طریق بهترین آمونیوم سولفات را با قیمت های مناسب تر خریداری نمایند.

در فرایند های خرید بدون واسطه از ایجاد قیمت‌ های کاذب برای فروش این محصولات جلوگیری به عمل می آید و همین پارامتر در کاهش قیمت نهایی این محصولات بیشترین تأثیر را بر جای می‌ گذارد و در نهایت رضایت مشتریان بیشتر جلب می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی

سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی با نام تجاری سولفامون ،نمکی معدنی است که با داشتن 21 درصد نیتروژن و 24 درصد گوگرد ، کاربرد زیادی مخصوصا در تولید کودهای شیمیایی دارد. کود سولفات آمونیوم گرانول برای کود دهی باغات کشاورزی، مزارع، شالیزارها و ... استفاده و سبب رشد و نمو گیاهان و بهبود کیفیت محصولات کشاورزی میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

تاپ سم