خانه / سولفات آمونیوم / قیمت استثنایی سولفات آمونیوم شیراز

قیمت استثنایی سولفات آمونیوم شیراز

تمامی کشاورزان و مزرعه داران متقاضی سولفات آمونیوم شیراز با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می توانند از خدمات ما در این زمینه استفاده نمایند.

کود سولفات آمونیوم کودی در محدوده رنگ سفید تا بژ است که ماده ای غیر قابل اشتعال با فرمول شیمیایی (NH4)2SO4 می باشد. در صورت تهیه و انبار این کود دقت داشته باشید که آن را بایستی از هر گونه رطوبت حفظ  و در یک محیط خشک نگهداری کنید.

سولفات آمونیوم شیراز

کاربردهای زیاد سولفات آمونیوم شیراز

سولفات آمونیوم شیراز کودی موثر در تقویت و اصلاح خاک و همچنین پایین آورنده PH خاک های قلیایی است. این کود دارای ۲۱ درصد ازت و ۲۴ درصد گوگرد در فرم های آمونیوم و سولفات خود است و از این رو ازت و گوگرد لازم برای رشد گیاهان و محصولات کشاورزی را تامین می کند. و در نهایت موجب بهبود کیفیت قابل توجهی در محصول نهایی می شود. توجه داشته باشید که کاربرد سولفات آمونیوم بدین منظور در چهار فصل سال میسر است. اتلاف ازت در آن نسبت به کود اوره بسیار کمتر می باشد.

سولفات آمونیوم شیراز

کشاورزانی که به کشت محصولاتی چون گندم، پسته، زعفران، برنج، مرکبات و … می پردازند بایستی توجه داشته باشند که کود سولفات آمونیوم بهترین کود ازته برای بهبود کیفیت و افزایش بازدهی محصولات کشاورزی آنهاست. این کود حلالیت بالایی در آب دارد و در سریع ترین زمان ممکن به یک محلول همگن قابل پاشیده شدن در مزارع تبدیل می شود.

کارخانه های تولید کننده کود سولفات آمونیوم، آن را به دو فرم پودری و گرانوله تولید و در بازار عرضه می کنند.

تولید عمده سولفات آمونیوم شیراز

تولید سولفات آمونیوم پیشینه ای ۱۵۰ ساله دارد. این کود را در ابتدا با استفاده از آمونیاک تولید شده در طی پروسه ایجاد گاز زغال سنگ یا آمونیاکی که در تولید فولاد از کک زغال سنگ به وجود می آمد، تولید می کردند. در حال حاضر تولید سولفات آمونیوم شیراز از طریق واکنش آمونیاک گرم و اسید سولفوریک انجام می شود. با کنترل شرایط انجام واکنش می توان اندازه دانه های کود را به اندازه دلخواه درآورد.

سولفات آمونیوم گرانوله

البته علاوه بر تولید مستقیم، سولفات آمونیوم را می توان به عنوان محصول جانبی برخی از واکنش های مهم شیمیایی نیز بدست آورد. واکنش های تولید متیل متاکریلات و کاپرولاکتام از جمله این واکنش های شیمیایی هستند که هرچند در آنها تولید کود سولفات آمونیوم هدف اصلی واکنش نیست اما جزو فرآورده های جانبی واکنش محسوب می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی

سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی با نام تجاری سولفامون ،نمکی معدنی است که با داشتن 21 درصد نیتروژن و 24 درصد گوگرد ، کاربرد زیادی مخصوصا در تولید کودهای شیمیایی دارد. کود سولفات آمونیوم گرانول برای کود دهی باغات کشاورزی، مزارع، شالیزارها و ... استفاده و سبب رشد و نمو گیاهان و بهبود کیفیت محصولات کشاورزی میشود.

تاپ سم