خانه / کود کشاورزی / فروشگاه کود نیترات کلسیم مایع

فروشگاه کود نیترات کلسیم مایع

استفاده از کود نیترات کلسیم مایع خاک را قلیایی نمی کند و باعث می شود که گیاه در مقابل کم آبی مقاوم تر عمل کند و باعث افزایش مقاومت دیواره سلولی گیاه می شود. کود نیترات کلسیم مایع  به راحتی در آب حل می شود و با وجود اضافه شدن نیترات به خاک نمک خاک افزایش پیدا نمی کند.

 کاربردهای متفاوت  کود نیترات کلسیم مایع

کود نیترات کلسیم مایع به علت حلالیت پذیری بالایی که نسبت به سایر کودها دارد در کشاورزی و باغبانی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از این کود به رفع کمبود نیتروژن و کلسیم موجود در گیاه کمک می کند و مهمترین مشخصه این کود مایع بودن می باشد که جذب آن توسط گیاه و خاک بسیار آسان و سریع می باشد و همین مشخصه سبب شده که بیشترین کاربرد کود نیترات در کشاورزی باشد و به محض پاشش جذب صورت می گیرد. استفاده از این کود در سیستم های آبیاری برای محلول پاشی نیز صورت می گیرد. در صورت تشخیص کمبود کلسیم گیاه، استفاده از کود نیترات کلسیم مایع بسیار حیاتی می باشد.

 در صورتی که کلسیم در گیاه به اندازه کافی نباشد رشد ریشه گیاه کم، برگ گیاه حالت سبز کم رنگی به خود می گیرد، جمع شدن برگ تازه گیاه،  سفت و کلوخه ای شدن خاک و در نتیجه جریان آب و هوا در خاک کم می شود. این کود باعث می شود که رشد ریشه گیاه افزایش یابد و کیفیت و کمیت محصول افزایش یابد از طرف دیگر زمان انبارداری محصول هم افزایش پیدا کند.

    تولید کننده کود نیترات کلسیم مایع

خوشبختانه در دهه های اخیر شاهد پیشرفت در علم و تکنولوژی در زمینه تولید بسیاری از کودهای کشاورزی  هستیم که محصولات تولیدی داخل علاوه بر کیفیت و مرغوبیت بالا و قیمت مناسب عرضه می شود و نکته قابل توجه دیگر این است که در تولید کود نیترات خصوصیات خاک کشور را نیز در نظر گرفته اند که در صورت استفاده از این کودها خاک قلیایی نشود یکی از شرکت های تولید کننده کود نیترات کلسیم مایع، کیمیا اکسیر شرق می باشد که یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده انواع کودهای شیمیایی است که از لحاظ کیفیت، دسته بندی و قیمت با محصولات خارجی رقابت می کند. شرکت های  شیمی گل فبض خراسان، شرکت بیسموت و .. از مهمترین تولید کننده های کود نیترات در داخل کشور می باشند.    

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سفارش سولفات آمونیوم ایرانی کیلویی

سولفات آمونیوم یک نوع نمک معدنی با مصارف صنعتی و کشاورزی می باشد. امروزه از این ماده به دلیل اسیدی بودن بیشتر به عنوان بهبود دهنده و اصلاح کننده خاک استفاده می‌ شود. بهتر است بدانید سولفات آمونیوم کیلویی بهترین منبع تأمین گوگرد و ازت برای محصولات زارعی به شمار می آید.

تاپ سم