فروش عمده کود نیترات کلسیم مایع

استفاده از کود نیترات کلسیم مایع خاک را قلیایی نمی کند و باعث می شود که گیاه در مقابل کم آبی مقاوم تر عمل کند و باعث افزایش مقاومت دیواره سلولی گیاه می شود. کود نیترات کلسیم مایع  به راحتی در آب حل می شود و با وجود اضافه شدن نیترات به خاک نمک خاک افزایش پیدا نمی کند.

اثر کود نیترات کلسیم در نمو گیاه

 کاربردهای متفاوت کود نیترات کلسیم 

کود نیترات کلسیم مایع به علت حلالیت پذیری بالایی که نسبت به سایر کودها دارد در کشاورزی و باغبانی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از این کود به رفع کمبود نیتروژن و کلسیم موجود در گیاه کمک می کند. مهمترین مشخصه این کود مایع بودن می باشد که جذب آن توسط گیاه و خاک بسیار آسان و سریع می باشد و همین مشخصه سبب شده که بیشترین کاربرد کود نیترات در کشاورزی باشد و به محض پاشش جذب صورت می گیرد. استفاده از این کود در سیستم های آبیاری برای محلول پاشی نیز صورت می گیرد. در صورت تشخیص کمبود کلسیم گیاه، استفاده از کود نیترات کلسیم بسیار حیاتی می باشد.

 در صورتی که کلسیم در گیاه به اندازه کافی نباشد رشد ریشه گیاه کم، برگ گیاه حالت سبز کم رنگی به خود می گیرد، جمع شدن برگ تازه گیاه،  سفت و کلوخه ای شدن خاک و در نتیجه جریان آب و هوا در خاک کم می شود. این کود باعث می شود که رشد ریشه گیاه افزایش یابد و کیفیت و کمیت محصول افزایش یابد از طرف دیگر زمان انبارداری محصول هم افزایش پیدا کند.

بیشتر بخوانیم  سفارش عمده کود نیترات کلسیم منیزیم

اثر کود دهی مناسب بر محصول

تولید کننده کود نیترات کلسیم مایع

خوشبختانه در دهه های اخیر شاهد پیشرفت در علم و تکنولوژی در زمینه تولید بسیاری از انواع کودهای کشاورزی  هستیم. محصولات تولیدی داخل علاوه بر کیفیت و مرغوبیت بالا و قیمت مناسب عرضه می شود. نکته قابل توجه دیگر در تولید کود نیترات خصوصیات خاک کشور را نیز باید در نظر گرفت. در صورت استفاده از این کودها خاک قلیایی نشود یکی از شرکت های تولید کننده کود نیترات کلسیم ، کیمیا اکسیر شرق می باشد. این شرکت یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده انواع کودهای شیمیایی است. از لحاظ کیفیت، دسته بندی و قیمت با محصولات خارجی رقابت می کند. شرکت های الیساکود شیمی گل فبض خراسان، شرکت بیسموت و .. از مهمترین تولید کننده های کود نیترات در داخل کشور می باشند.    

5/5 – (1 امتیاز)

Originally posted 2020-11-06 19:18:08.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما