فروشگاه اسید بوریک پودری کشاورزی

اسید بوریک پودری، اسیدی جامد و ضعیف است که برای انسان سرطانزا نیست. اسید بوریک پودری بلورهای بیرنگ و یا سفید رنگی هستند که به دلیل خاصیت ضد باکتری و قارچی که دارند در قدیم از آنها به عنوان گندزدا استفاده میشد. در پزشکی، صنعت و کشاورزی کاربردهای بسیار دارد. در ادامه با انواع اسید بوریک و نحوه خرید اسید بوریک بیشتر آشنا خواهید شد.

انواع مختلف اسید بوریک پودری

اسید بوریک جامدی تلخ مزه و بیبو است. که به صورت صنعتی از نمکهای بورات و مواد معدنی بدست میآید و در حوزه های مختلف کاربردهای بسیار دارد. انواع اسید بوریک در کشاورزی و پزشکی، صنایع دارویی، صنعت شیشه و کاشی و سرامیک، تولید چرم و چسب و شوینده ها و پشم شیشه و فایبرگلاس، صنایع الکتریکی، چوب و فلزگری و جوشکاری و لحیم کاری، در عکاسی همچنین در نیروگاههای انرژی اتمی این اسید برای مصارف مختلف مورد استفاده قرار میگیرد. در ادامه به برخی کاربردهای آن بیشتر میپردازیم.

انواع مختلف اسید بوریک پودری

اسید بوریک در کشاورزی

در کشاورزی از این اسید در تولید سموم حشرهکش برای دفع آفاتی چون موریانهها، ککها، سوسکها و مورچه های قرمز و مشکی استفاده شود. میزان سمیت این ماده کم است به همین خاطر خطر کمتری نسبت به سایر آفتکشها دارد. همچنین اسید بوریک به عنوان کود ریزمغذی موجب افزایش مقاومت گیاهان به هجوم بیماری و سرما میشود. اسید بوریک با دردسترس قرار دادن بور برای گیاهان موجبات افزایش تقسیمات سلولی، گلدهی و تشکیل و رشد میوه را فراهم میکند. به استحکام دیواره سلولی کمک میکند و فرایند فتوسنتز را بهبود میبخشد.
پزشکی و داروسازی
با اثر ضدباکتریایی و قارچی که دارد برای ضدعفونی کردن نقاط مختلف بدن در هنگام بریدگی و سوختگیهای اندک، استفاده میشود. در ضدعفونی چشم، تنظیم اسیدیته و از بین بردن خشکی چشم بسیار موثر است. قرص و کپسول آن برای ضدعفونی کردن ناحیه واژن تجویز میشود.

اسید بوریک پودری

شیشه سازی

بیشتر بخوانیم  سم مگس مدیترانه ای | خرید عمده | روش های مبارزه با آن

اسید بوریک پودری ماده اولیه در صنعت شیشه سازی است. در شیشه هایی که باید رنگ با کیفیت بالا و خلوص بالا داشته باشند اسید بوریک را بکار میبرند. بور باعث کم شدن انبساط حرارتی شیشه میشود و دوام شیمیایی شیشه را بالا میبرد.

کاشی و سرامیک

اسید بوریک با خاصیتی که در کاهش انبساط گرمایی دارد باعث افزایش مقاومت کاشی و سرامیک در نواسانات دمایی میشود. همچنین ظروف لعابی و سرامیک و کاشی با این ماده جلا و درخشندگی و شفافیت بیشتری بدست میآورند.

انواع مختلف اسید بوریک پودری

راکتورهای هسته ای

یکی از انواع اسید بوریک، کاربرد در نیروگاه های اتمی به عنوان خنثی کننده نوترون است. بور موجود در اسید بوریک اقدام به جذب بعضی نوترونهای حرارتی میکند و اینگونه احتمال شکافت حرارتی را کم میکند.

مواد شوینده

در شوینده های مایع، برای پایداری آنزیمهایی چون پروتئازها، لیپازها و آمیلازها و غیره به مقدار کم از اسید بوریک استفاده میشود. از این اسید در پاک کنندههای آرایشی بهداشتی هم استفاده میشود.

انواع مختلف اسید بوریک پودری

خرید مستقیم اسید بوریک پودری

کاربردهای مختلف انواع اسید بوریک، سبب افزایش تقاضای آن شده است. همین موضوع عرصه را برای افراد سودجو باز کرده است تا اسید بوریک را با کیفیت پایین یا قیمت بالا روانه بازار کنند. در چنین فضایی یافتن و خرید اسید بوریک خالص با قیمت مقرون به صرفه سخت است. اما ما در اینجا کار را برای شما آسان کردهایم و با عرضه و فروش اسید بوریک پودری مرغوب آنهم در مناسبترین قیمت به جلب رضایت مشتریان میپردازیم. پس کافی است با ما تماس بگیرید تا از قیمت این محصول مطلع شوید و با اطمینان برای خرید اسید بوریک اقدام کنید.

Rate this post

Originally posted 2020-08-14 22:53:10.

بیشتر بخوانیم  صادرات انواع کود کشاورزی نیترات پتاسیم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما