عرضه سولوپتاس ارومیه با قیمت درب کارخانه

عرضه سلوپتاس ارومیه با قیمت درب کارخانه، بهترین سلوپتاس ارومیه، قیمت سلوپتاس ارومیه بصورت عمده، قیمت کود سلوپتاس ارومیه برای پسته در ایران به راحتی و فقط با یک تماس حاصل می گردد. کافی است که همین الان برای تهیه سولوپتاس ارومیه اقدام کنید.

سولفات پتاسیم

بهترین کود سولوپتاس تولیدی در ایران

سولوپتاس جزء کودهای پر مصرف در ایران می باشد. با لابودن مصرف این کود بدلیل دارا بودن پتاسیم و گوگرد بصورت سولفات می باشد. پس از مصرف این کود محصول کشاورزی تولید شده از کیفیت بالاتری برخوردار است. بنا براین موارد شرکتهای گترده ای اقدام به تولید آن نموده اند. اما از آنجا پارامترهای خاصی در کیفت سولوپتاس تاثیر گذار هستند به بررسی آنها می پردازیم.

 1. حلالیت پذیری: میزان حلالیت پذیری کود عاملی مهم در انتخاب آن می باشد. هرچه مقدار حلالیت آن بالا تر باشد سریع تر جذب گیاه می شود و اثر گذاری آن بیشتر می شود.
 2. درصد پتاسیم: در تولید سولوپتاس درصد پتاسیم موجود در ساختار شیمیایی اهمیت ویژه ای دارد. چرا که مقدار پتاسیم موجود در سولوپتاس در تعداد دفعات کود دهی موثر است و بالا بودن درصد آن نیاز به آن را کاهش می دهد.
 3. تنوع بسته بندی: تنوع بسته بندی انتخاب را برای مصرف کننده ساده می کند. لذا کشاورز به راحتی بر اساس نیاز خود به مقدار کود مصرفی حجم بسته بندی خود را انتخاب خواهد نمود.
 4. میزان کلر موجود در ساختار شیمیایی: کلر در کودهای شیمیای معظلاتی را بدنبال دارد. هرچه مقدار کلر بیشتر باشد جذب مواد مغزی در گیاه را با مشکل روبرو می کند. از طرفی کلر با ایجاد واکنش در ساختار کود باعث عدم جذب و شور شدن خاک میشود.
سولوپتاس چیست

سولوپتاس چیست؟

سولوپتاس (سولفات پتاسیم) جزء بهترین کودهای حاوی پتاسیم که تا کنون به بازار مصرف کود کشاورزی در ایران وارد شده است. قابلیت انحلال بسیار بالای این کود، امکان محلول پاشی آن روی شاخ و برگ گیاهان را به خوبی فراهم می‏ کند.
سولوپتاس حاوی دو عنصر پتاسیم و گوگرد می باشد. که برای رشد گیاهان ضروری است. در صنعت کشاورزی به عنوان کود مورد استفاده قرارگرفته می شود. به دلیل حلالیت بالا از این ترکیب قبل از کشت محصولات زراعی و یا با کود اوره به صورت سرک استفاده می شود.

بیشتر بخوانیم  خرید کود سولوپتاس (سولفات پتاسیم) ارزان قیمت با کیفیت تضمینی

پتاسیم موجب افزای سرعت انتقال آمینو اسید­ها، ریز مغذی‌ها و کربوهیدرات­ ها در ساقه­ و برگ­ گیاه می شود. این فرآیند زمان رسیدن میوه­ ها را سریعتر می نماید. افزایش ضخامت دیواره­ های ساقه­ و همچنین مقاوم شدن در برابر تنشهای دمایی (سرما و گرما) و تنشهای محیطی (باد و باران و طوفان و تگرگ) از دیگر مزایای آن می باشد.

فروش سلوپتاس ارومیه

فروش سولوپتاس ارومیه به قیمت کارخانه

فروش سولوپتاس نیاز به تامین مناسب دارد. تامین کننده خوب تامین کننده ای است که بتواند در تمامی اوقات سولوپتاس را در اختیار متقاضی قرار دهد. اگر کشاورز در زمان مناسب نتواند سولوپتاس خود را تهیه کند موجب از دست رفت محصول و ایراد خسارت خواهد شد.
دانه بندی، گرید، بسته بندی و عوامل متفاوت دیگری در تامین و تولید سولوپتاس موثر هستند. هرچه میزان دانه بندی سولوپتاس ریزتر باشد مقدار انحلال پذیری آن بیشتر کمی شود.

پتروشیمی ارومیه یکی از تولید کنندگان بزرگ ایران است. این مجموعه واحدهای تولیدی مختلفی دارد. یکی از واحدهای آن تولید سولوپتاس می باشد. سولوپتاس ارومیه از لحاظ گرید در دو نوع کریستال و گرانول تولید می گردد. فروش آن بسته به حجم سفارش متفاوت است ولی به راحتی می توان آن را سفاش داد. واحد فروش پتروشیمی ارومیه مستقر در داخل شرکت و بخش بازرگانی است.

محلول پاشی سولوپتاس ارومیه

محلول پاشی سولوپتاس برای چغندر

پتاسیم فراوانترین عنصر موجود در سیتوپلاسم است. جذب آن انتخابی بوده و به متابولیسم گیاه بستگی دارد. برای تولید 30 تن چغندر در هر هکتار 200 کیلوگرم K2O جذب و برداشت می شود. در شرایط ضعیف خصوصیت فیزیکی خاک عملکرد چغندر قند نسبت به مصرف کود پتاسه مشخصتر خواهد بود. حدود 40 درصد از مزارعه هایی که چغندر کشت نمودند نیاز به مصرف کود حاوی پتاسیم داشته اند.

بیشتر بخوانیم  سولفات پتاسیم ۵۰ کیلویی قیمت خرید عمده درب کارخانه

چغندرقند در مقابل افزایش میزان پتاسیم  واکنش شدیدی نشان می دهد. این عملکرد نمی تواند به نیاز مطلق چغندرقند به پتاسیم مرتبط باشد، چراکه چغندرقند نمی تواند از پتاسیم بین لایه های معدنی خاک استفاده کند. این می تواند دلیلی برای نیاز چغندرقند به کودهای حاوی پتاسیم باشد. همچنین گیاهان زراعی و باغی بطور مساوی نیتروژن و پتاسیم را  جذب می کنند، لذا مصرف نامتعادل و بی ضابطه این کودها می تواند عملکرد پائین محصولات زراعی مانند چغندر را  در ایران توجیه نماید.

خرید عمده کود سولوپتاس ارومیه

خرید عمده کود سولوپتاس ارومیه

بدلیل تنوع بالا و متقاضی زیاد محصولات تولیدی پترو شیمی ارومیه نمایدگی در شمال جنوب غرب و مرکز کشور کار فروش سولوپتاس ارومیه را انجام می دهند. در این مراکز کود سولوپتاس ارومیه به صورت عمده عرضه می شود.از مزایای خرید کود سولوپتاس قیمت پائین و یکدست بودن آن می باشد. خرید عمده کود سولوپتاس ارومیه در کیسه های 50 کیلویی انجام می شود.

آنالیز کود سولوپتاس ارومیه 0050 است. به دلیل استفاده از مواد اولیه داخلی و خارجی تنوع کیفی مناسبی را می توان شاهد بود. همچنین باتوجه به این نکته که تولید مواد اولیه نیز در خود مجموعه صورت می پذیرد به همین دلیل قیمت تمام شده آن به نسبت سایر واحد های تولیدی مناسب تر می باشد.

زمان استفاده از کود سولو پتاس

زمان استفاده از کود سولو پتاس

سولوپتاس مزايای ويژه نسبت به دیگر کودهاي حاوی پتاسيم دارد. حلاليت بالا و وجود يون سولفات باعث کاهش PH خاک می شود. این عمل در برطرف کردن شوری خاک بسيار موثر مي باشد. این کود حلالیت بالایی دارد. به همین دلیل امکان محلول پاشی آن بر روی شاخ و برگ درختان و بوته ها به راحتی امکان پذیر است. سولوپتاس با کلیه سيستم هاي آبياري و محلول پاشي قابل استفاده است.

 • بهترین زمان استفده از آن اوایل صبحها و یا عصر همزمان با خنک شدن هوامی باشد.
 • قابلیت اختلاط با بسیاری از سموم و کودها به جز ترکیبات کلسیم دار دارد.
 • در کلیه روش های آبیاری ،غرقابی و تحت فشار و هیدروپونیک قابل مصرف می باشد.
 • زمان مصرف آن هنگامی است که گیاه به عنصر گوگرد و پتاسیم نیاز داشته باشد.
Rate this post

Originally posted 2022-03-27 21:37:46.

بیشتر بخوانیم  کود سولفات پتاسیم یا سولوپتاس | خرید عمده | قیمت | فروش
5

  • سلام
   ممنون از شما، برای اطلاع از نحوه ثبت سفارش و خرید با شماره های درج شده یا پلهای ارتباطی در قسمت تماس با ما اقدام فرمائید.

  • سلام
   از دیدگاهتون ممنون ولی متوجه منظورتون نشدم. اگه سوالی دارید از بخش تماس با ما ارتباط بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما