خانه / کود کشاورزی / اسید هیومیک / عرضه اسید هیومیک مایع اسپانیایی

عرضه اسید هیومیک مایع اسپانیایی

هنگامی که به کار کشاورزی و نگهداری از باغات و صیفی جات مشغول هستید، باید بدانید برای کیفیت بالای محصولات می توانید از کودهای گیاهی با درصد خلوص عالی استفاده نمایید. یکی از این نوع کودها، اسید هیومیک است، که در جذب مواد مغذی خاک به گیاه کمک می کند و مقاومت آن را افزایش می دهد. اسید هیومیک مایع از باقیمانده ی تجزیه شده ی مواد ارگانیک خاک ساخته شده است، که بیشتر در خاک های دارای شوری زیاد استفاده می شود و کاملاً ارگانیک می باشد.

هدف از استفاده ی این نوع کود، افزایش نگهداری آب در خاک و کمک به جذب تمامی عناصر داخل خاک به گیاه است. وقتی از عمر خاک می گذرد و بهره برداری انسانی از خاک زیاد شود، دیگر کیفیت لازم را برای رشد کامل گیاه ندارد، اسید هیومیک باعث می شود تا مواد ارگانیک دوباره به خاک بازگردد. استفاده از این کود، علاوه بر تنظیم PH ، تمامی مواد سمّی خاک را نیز حذف می نماید و از این طریق، سبب تحریک رشد ریشه و سلامت کلی گیاه می باشد.

نحوه مصرف اسید هیومیک مایع

اسید هیومیک مایع در تمامی مراحل رشد گیاه می تواند مورد استفاده واقع شود. دمای مناسب برای نگهداری آن حداقل ۵ درجه سانتیگراد تا حداکثر ۳۵ درجه سانتیگراد است.

  • گیاهان زراعی: ۴ الی ۱۲ لیتر با ۴ الی ۷ مرتبه تکرار در هر هکتار از زمین، که باید قبل از کاشت یا در کنار آن انجام شود.
  • گیاهان زینتی: ۱۵ الی ۲۰ لیتر با ۳ الی ۴ مرتبه تکرار در هر هکتار از زمین، که باید قبل از گلدهی گیاه  صورت گیرد.
  • درختان میوه: ۲۰ الی ۳۰ لیتر با ۲ الی ۳ مرتبه تکرار در هر هکتار از زمین، که باید هنگام شاخه زنی، قبل از میوه دهی و هنگام رسیدن میوه، انجام گیرد.
  • زیتون و انگور: ۱۵ الی ۲۰ لیتر در هر هکتار از زمین و طی دوره ی رشد صورت پذیرد.

محل فروش اسید هیومیک مایع

امروزه عرضه اسید هیومیک علاوه بر محل های فروش ادوات و کودهای کشاورزی، در صفحات اینترنتی نیز انجام می شود. فروش اسید هیومیک با توجه به حجم و کیفیت آن از ۵هزار تومان شروع و تا ۵۰۰هزار تومان ادامه دارد. مرغوب ترین اسید هیومیک از اجساد گیاه و حیوان موجود در لایه های زمین های مرطوب ساخته می شود. این لایه ها پس از استخراج طی فرآیندی تبدیل به اسید هیومیک مایع می شوند. برای خرید اسید هیومیک مایع می توانید از طریق سایت اینترنتی با شناخت مشخصات هرکدام، اقدام به خرید نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سفارش سولفات آمونیوم ایرانی کیلویی

سولفات آمونیوم یک نوع نمک معدنی با مصارف صنعتی و کشاورزی می باشد. امروزه از این ماده به دلیل اسیدی بودن بیشتر به عنوان بهبود دهنده و اصلاح کننده خاک استفاده می‌ شود. بهتر است بدانید سولفات آمونیوم کیلویی بهترین منبع تأمین گوگرد و ازت برای محصولات زارعی به شمار می آید.

تاپ سم