خانه / سولفات آمونیوم / صادرات انواع سولفات آمونیوم گرانوله

صادرات انواع سولفات آمونیوم گرانوله

همه ی کشاورزان برای رشد بهتر محصول به کود های الی و مناسب احتیاج دارند.و سولفات آمونیوم گرانوله یکی از کودهای پرمصرف کشاورزان است. بسیاریاز تولید کنندگان کود شروع به تولید و توزیع این محصول در سطح بیشتر و بزرگ تر یعنی صادرات این محصول می پردازند. وما نیز یکی از صادر کنندگان این محصول می باشیم و به صادرات سولفات آمونیوم گرانوله پرداخته ایم.

صادرات انواع سولفات آمونیوم گرانوله

۳ نکته مهم در مورد سولفات آمونیوم صنعتی

3 نکته مهم در مورد سولفات آمونیوم صنعتی سولفات آمونیوم یکی از کود های پر کاربرد صنعت کشاورزی است و به دلایل مختلفی توجه ای ویژه ای به این کود شده است اگر بخواهید بدانید که چرا کودها امروزه در کشاورزی بسیار پرکاربراند و به کار می روند ما به شما می گوئیم که همه این ها از یک مسئله جدی یعنی افزایش جمعیت نشات می گیرد. شاید با خود بگوئید که کود کشاورزی چه ربطی به افزایش جمعیت دارد اما موضوع اصلی این می باشد که وقتی جمعیت شهر ها و روستاها نسبت به قبل بیشتر شد نیاز مردم به مواد غذایی نیز بیشتر و بیشتر می شد و کشاورزان جوابگوی این نیاز نبودند نه نخواهند ولی زمین هایشان دیگر قوت و باروری خود را طی سالیان دراز از دست داده بود و کشاورزان باید برای استفاده دوباره از یک زمین مقداری صبر می کردند.

وطی این اتفاقات به فکر استفاده از موادی افتادند که به تقویت خاک بپردازد و به این ترتیب کودها روانه صنعت کشاورزی شدند و یکی از آن کودهایی که بسیار مفید واقع شد سولفات آمونیوم صنعتی بود ما برای اینکه شما بهتر درباره سولفات آمونیوم صنعتی بدانید ۳ نکته در رابطه با کاربرد سولفات آمونیوم صنعتی می گوئیم.

۱. یکی از محصولات کشاورزی مهم و پر مصرف در بین ما برنج است و جالب است بدانید یکی از بهترین کودها برای شالیزار های برنج سولفات آمونیوم می باشد زیرا که ریشه ها گیاه برنج به نیتروژن نیاز دارند و برای برنج کاران استفاده از آن امری حیاتی است.

۲. گوگرد یکی از ماده هایی است که گیاهان بسیاری به آن برای رشد بهتر نیاز دارند و سبزیجاتی که ما مصرف می کنیم مانند گوجه و خیار به گوگرد موجود در سولفات آمونیوم احتیاج دارند.

۳.سولفات آمونیوم وقتی که برای محصولی بکار میرود رشد علف های هرز آن محصول را نیز کمتر از قبل می کند و با این کار به کشاورزان کمک بسیاری می کند.

مراکز فروش سولفات آمونیوم گرانوله

مراکز فروش سولفات آمونیوم گرانوله هر محصولی نیاز به فروشنده گان مختصص در آن زمینه دارد و باید مراکز فروش مخصوص به خود را داشته باشد و ما به عنوان یکی از مراکز فروش سولفات آمونیوم فعالیت می کنیم و به ارائه بهترین ها برای مشتریان خود پرداخته ایم و مشتریان ما می توانند با خیالی آسوده و به راحتی خرید کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی

سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی با نام تجاری سولفامون ،نمکی معدنی است که با داشتن 21 درصد نیتروژن و 24 درصد گوگرد ، کاربرد زیادی مخصوصا در تولید کودهای شیمیایی دارد. کود سولفات آمونیوم گرانول برای کود دهی باغات کشاورزی، مزارع، شالیزارها و ... استفاده و سبب رشد و نمو گیاهان و بهبود کیفیت محصولات کشاورزی میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

تاپ سم