خانه / کود کشاورزی / کود کامل / شرکت پخش کود کامل انگور

شرکت پخش کود کامل انگور

 از میوه انگور به ملکه میوه ها یاد می شود. کود کامل انگور در ایجاد محصولی بی کیفیت نقش اساسی دارد. انگور خواص بسیار زیادی دارد بنابراین در کاشت این محصول باید نکات زیادی را مدنظر قرار داد که بهترین و باکیفیت ترین محصول تولید شود. ایران جز کشورهای مهم در تولید کشمش به شمار می رود و برای حفظ جایگاه خود نیازمند است. که با شیوه مناسب به  تغذیه و کود دهی باغات انگور بپردازد و از شیوه هایی استفاده کند که به  رشد و نمو، افزایش باروری، کیفیت و رشد سریع درختان و زودتر به ثمر رسیدن این درختان کمک کند.

کود کامل انگور

امروزه به علت پیشرفت علمی در سم شناسی،  باغبانی  و تولید کودها با مواد مغذی بالا،  شاهد محصولات با کیفیت هستیم. استفاده از کود کامل انگور باعث درشت تر شدن خوشه انگور و زودتر به ثمر نشستن این درختان شده است. در ایران امروزه شرکت های پخش کود کامل انگور با ارائه کودهای اصل متناسب با کمبود مواد مغذی احساس شده و تقویت و باروری درخت انگور وجود دارند که  به شرکت های  تدبیر شیمی آذران، کارخانجات سبزینه مارال و … می توان اشاره کرد.   

کود کامل

فرمولاسیون بهترین کود کامل انگور

جهت افزایش تولید و کیفیت بالای محصول انگور بایستی از کودهایی استفاده کرد که مواد مغذی بسیار بالایی داشته باشند. به گفته بسیاری از کارشناسان باغبانی و کشاورزان با تجربه بهترین کود انگور کودی است که دارای عناصر نیتروژن، پتاسیم، فسفر، منیزیم، آهن، روی، بر و برخی عناصر دیگر را داشته باشند. این کودها به رشد بهتر و تولید محصولات با کیفیت تر کمک شایانی می کنند.

NPK

فرمولاسیون کودها بسیار متفاوتند و این فرمول ها بستگی به نوع کود مصرفی و شرکت تولید کننده کودها دارد،  برای مثال احتمال دارد در فرمول یک نوع کود نسبت درصد عناصر نیتروژن، فسفر و پتاسیم متفاوت باشد که این کودها بر اساس کمبود عناصر موجود توسط کارشناس باغبانی پیشنهاد می گردد. بهترین فرمولاسیون که برای کود کامل انگور باید در نظر گرفته شود این است که علاوه بر عناصر پر مصرف و حیاتی از عناصر کم مصرف  هم در ساخت کودها استفاده شود. دو کود okis و بتابور جز کودهای مهم برای رشد درخت انگور می باشند.

کود کامل

مراکز فروش کود کامل انگور ایتالیایی

انگورها ارقام مختلفی دارند و برخی از این ارقام بومی ایران نبوده که  براساس یکسری تغییرات ژنتیکی و فراهم نمودن شرایط آب و هوایی مشابه، موفق به بومی سازی برخی ارقام شده اند، یکی از این ارقام انگور ایتالیایی است که امروزه در منطقه هفت تپه و شوش کشت می شود.

کود کامل انگور

بهترین کود انگور ایتالیایی کودی است که عناصر مهم نیتروژن، پتاسیم ، فسفر، روی و بور و … را داشته باشد. از مهمترین کود انگور ایتالیایی کود مایع بتابور می باشد که باعث افزایش باردهی درخت انگور می شود و کود مناسب دیگر، کود هیومیک اسید است. سایت کود بیولوژیک ایران و سایت کود سیاه ایران  یکی از مهمترین مرکز فروش کود کامل و  کودهای بیولوژیک برای انگور بومی ایران و انگور ایتالیایی هستند که امروزه حرفی برای گفتن دارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت گوگرد معدنی زرکوه و خرید عمده

سومین ماده مغذی موجود در خاک که به مقدار محدود یافت می شود و برای رشد گیاهان و تقریبا تمامی محصولات کشاورزی و باغداری لازم و ضروری است عنصر گوگرد است. گوگرد معدنی زرکوه یکی از کودهای با کیفیت و شناخته شده است که در بین کشاورزان و باغداران محبوبیت بالایی دارد. قیمت گوگرد معدنی زرکوه در مقایسه با کارایی بسیار زیادی که دارد بسیار به صرفه می باشد.

تاپ سم