شرکت پخش نیترات پتاسیم مایع

در زندگی ما نیترات پتاسیم، جایگاه ویژه و نامحسوسی دارد. نیترات پتاسیم با فرمول شیمیایی KNO3 در تهیه مواد انفجاری، سوخت موشک ها، خمیر دندان، کاهش التهاب دستگاه کلیوی و درمان فشار خون بالا، از این ماده ی مهم استفاده های فراوانی می شود. خاصیت منحصر به فرد نیترات پتاسیم، اکسید کنندگی قوی آن است. از نیترات پتاسیم مایع نیز، به عنوان ماده ی شیمیایی اکسید کننده ی قدرتمند، که می تواند در جذب آب کمک کند، و یا با واکنش های شیمیایی فوق العاده خود، به عنوان کود کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد.

نیترات پتاسیم مایع قابلیت جذب بالایی در خاک دارند و می توانند بهترین کمک کننده به رشد گیاهان و کیفیت بالای میوه باغات شوند. هدف از استفاده ی نیترات پتاسیم خالص به عنوان کودهای گیاهی و باغی، فتوسنتز بهتر گیاه و انتقال قند بیشتر برای بهبود کیفیت میوه ها می باشد. کودهای نیترات پتاسیم مایع از دو عنصر نیتروژن و پتاسیم ساخته شده که سبب می شود، گیاه انرژی مضاعفی را برای رشد تجربه کند.

مزایای مصرف نیترات پتاسیم چیست؟

با استفاده از کود نیترات پتاسیم مایع در گیاهان، سبب مقاومت بهتر در برابر انواع بیماری باغات و بهبود راندمان مصرف آب و مواد مغذی خاک توسط گیاه می شود. بهترین زمان برای پخش نیترات پتاسیم در سطح باغ، هنگام فصل رشد گیاه است، و آبیاری در این زمان برای جذب بهتر کود توسط ریشه، باید با مدیریت صحیح باشد.

بیشتر بخوانیم  قیمت گوگرد معدنی زرکوه و خرید عمده

کود نیترات پتاسیم مایع برای انواع گل ها، سبزیجات، میوه ها و چمن های خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. از مزایای کلی نیترات پتاسیم می توان به بهبود رشد، جلوگیری از خشکی و پژمردگی، مقاومت در برابر آفات و بیماری، افزایش محتوای محصولات (مانند: نشاسته در غلات، ویتامین در میوه ها و پروتئین در حبوبات)، افزایش کیفیت رنگ و طعم محصول و عمر مفید آن را، اشاره کرد.

قیمت خرید نیترات پتاسیم مایع

در بازار کودهای گیاهی، نیترات پتاسیم مایع دارای برندهای متفاوتی می باشد، که بازه ی قیمتی آن بین 100هزار تومان تا حدود 600هزار تومان متغیر است. این نوع کودها به نسبت حجم بسته بندی، کیفیت و کارایی آن ها قیمت گذاری می شوند.

مقاومت بیشتر گیاهان در مقابل خطرات و بیماری ها، مطمئناً با افزایش دریافت مواد معدنی و آلی ایجاد می شود، پس اگر هرگاه هزینه ی بیشتری برای خرید نیترات پتاسیم مایع نموده اید، بی شک گیاه موردنظر خود را با کیفیت بیشتری رشد خواهید داد. برای تهیه این کود کشاورزی حتماً از مراکز معتبر پخش نیترات پتاسیم، اقدام کنید.

Rate this post

Originally posted 2021-04-08 09:52:00.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما