خانه / کود کشاورزی / کود اوره / شرکت فروش کود اوره صادراتی

شرکت فروش کود اوره صادراتی

همانطور که میدانید گیاهان برای رشد به یک عنصر ضروری به نام نیتروژن نیاز دارند که خوشبختانه با تولید کودهای شیمیایی حاوی این عنصر هم عملکرد  محصولات و هم سرعت رشد و کیفیت محصولات بالا می رود. یکی از کودهایی که کشور در تولید آن به خودکفایی رسیده و بازار فروش خوبی در جهان پیدا کرده است کود اوره صادراتی است که در این مقاله به مزایا و کاربرد استفاده از این کود در کشاورزی و سایر صنایع  می پردازیم.

مزایای استفاده از کود اوره

از مهمترین خواص این کود و مصرف آن در کشاورزی می توان به مناسب بودن قیمت آن اشاره کرد که کشاورزان با هزینه بسیار کم می توانند نیتروژن مورد نیاز گیاه و خاک را تامین کنند از دیگر مزایای این کود می توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • این کود برخلاف کودهای نیتروژن دار دیگر از جمله نیترات، خاصیت انفجار و آتش سوزی را ندارد و کشاورزان با خیالی راحت می توانند این کود را تحت عنوان چال کود در خاک ذخیره سازی کنند.
  • دوستدار محیط زیست است و در صورت استفاده صحیح و اصولی در کاهش آلاینده ها نقش مهمی دارد.
  • در افزایش میوه دهی و افزایش عملکرد گیاهان و درختان به خصوص اندازه میوه ها نقش مهمی دارد.
  • در اسیدی شدن خاک نقش دارد.
  • به دو صورت محلول پاشی و تزریق به خاک مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید بهترین کود اوره صادراتی ۹۹

از آنجایی که کود اوره یکی از پرکاربردترین و پرمصرف ترین کودها در کشاورزی به خصوص در بخش تولید غلات  به حساب می آید سبب شده که ایران در زمینه تولید این کود به خودکفایی برسد به گونه ای که امروزه  به عنوان یکی از بهترین صادر کننده کود اوره صادراتی در جهان حرفی برای گفتن داشته باشد.

بسیاری از شرکت های تولید کننده کود اوره، فروش کود اوره را به صورت حضوری و اینترنتی انجام می دهند که افراد با مراجعه به سایت این شرکت ها می توانند مقدار اوره مورد نیاز خود را به راحتی و با قیمت بسیار مناسب سفارش دهند.  ظرفیت تولید کود اوره در  کارخانه کود اوره شیراز بسیار بالا می باشد و بیشتر این کود تولیدی با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب جهت صادرات بسته بندی می شوند.

 امروزه  کود اوره شیراز را بیشتر بر اساس  نوع بسته بندی کیسه آبی ۵۰ کیلویی در ایران می شناسند که این شرکت ها تولید این کود را در دو  گرید پریل و گرانول را با خلوص بالا تولید می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت گوگرد معدنی زرکوه و خرید عمده

سومین ماده مغذی موجود در خاک که به مقدار محدود یافت می شود و برای رشد گیاهان و تقریبا تمامی محصولات کشاورزی و باغداری لازم و ضروری است عنصر گوگرد است. گوگرد معدنی زرکوه یکی از کودهای با کیفیت و شناخته شده است که در بین کشاورزان و باغداران محبوبیت بالایی دارد. قیمت گوگرد معدنی زرکوه در مقایسه با کارایی بسیار زیادی که دارد بسیار به صرفه می باشد.

تاپ سم