خرید نیترات کلسیم پودری مخصوص کشاورزی

کود نیترات کلسیم پودری دارای غلظت بسیار بالاست و به صورت پاشش بر روی زمین استفاده می‌شود. این عمل عمدتاً توسط کشاورزان و باغداران با استفاده از ماشین‌های کشاورزی یا به صورت دستی انجام می‌شود.

 استفاده از کود نیترات کلسیم باعث می‌شود که رشد گیاهان افزایش یابد و همچنین اینکه کیفیت و دوام محصول بعد از برداشت از درختان و گیاهان را افزایش می دهد و باعث می شود که لکه های تلخ در میوه‌ها از بین برود و مانع از پوسیدگی میوه و سیاه شدن آنها بعد از برداشت می شود از دیگر خصوصیات این کود این است که باعث می‌شود که قدرت تحمل گیاهان در برابر بیماری ها و سرما قارچ و گرما و آفات طبیعی بیشتر شود.

خواص عمومی کود نیترات کلسیم

کلسیم یک ماده بسیار مهم و در حقیقت از مواد اولیه  تشکیل دهنده دیوارهای سلولی گیاهان می‌باشد. که وجود آن به اندازه کافی، باعث استحکام و تقویت رشد گیاهان می‌شود. بنابراین کشاورزان برای رشد به موقع و کامل درختان و گیاهان به کود حاوی کلسیم نیاز دارند. نیترات کلسیم پودری، یک کود غیر ارگانیک برای بخش کشاورزی است. که دارای مقادیر بسیار زیادی نیترات و کلسیم می‌باشد. و به عنوان کود شیمیایی در کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. از خصوصیات مهم این کود، این است که به راحتی در آب حل می‌شود، و به خوبی جذب گیاهان می‌شود، و باعث مقاومت دیواره های سلولی درختان و گیاهان در مقابل بیماری ها و آفات می شود. و همچنین باعث می شود که گیاهان بتوانند عناصر غذایی مثل منیزیم، آهن، پتاسیم و غیره را به خوبی جذب کنند.

بیشتر بخوانیم  قیمت کود آلی کشاورزی درجه یک

یک ویژگی دیگر مهم درباره پودر نیترات کلسیم این است که تأثیر قابل توجهی بر بهبود عملکرد گیاهان دارد. افزایش قدرت تقویت گیاهان را داراست و میزان باروری گیاهان را افزایش می‌بخشد.

خواص عمومی کود نیترات کلسیم

سفارش عمده نیترات کلسیم پودری

پخش نیترات کلسیم عمده، بستگی به کیفیت محصول دارد و مقدار کلسیم موجود در آن که هر چقدر درصد کلسیم آن بیشتر باشد، قیمت این محصول نیز به مراتب بیشتر می‌شود. نیترات کلسیم عمده می‌تواند باعث صرفه جویی در هزینه‌ها شود. بنابراین برای اینکه بتوانید نیترات کلسیم پودری را با قیمت مناسب و به صرفه خریداری کنید. بهتر است که  به صورت عمده‌ای این کار را انجام دهید. بنابراین برای خرید این محصول از طریق فروشگاه معتبر همچون تاپ سم اقدام به خرید به صورت عمده‌ای کنید.  تا هم بتوانید محصول با کیفیتی تهیه کنید و هم اینکه از هزینه‌های اضافی جلوگیری کرده باشید.

5/5 – (1 امتیاز)

Originally posted 2021-01-08 23:10:00.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما