خانه / سولفات آمونیوم / خرید مستقیم سولفات آمونیوم گرانوله

خرید مستقیم سولفات آمونیوم گرانوله

خرید مستقیم و بدون واسطه سولفات آمونیوم گرانوله از فروشنده بهترین این محصول در کشور قابل انجام است و کسانی که مایل به سفارش این محصول به صورت عمده هستند می توانند از این روش خرید برای تهیه ارزان آن استفاده کنند.

خرید به این شکل نیاز به دخالت واسطه ها ندارد و به این ترتیب محصول با پایین‌ترین قیمت ممکن در آدرس مورد نظر به دست خریداران خواهد رسید و می‌توانند از آن جهت صادرات به دیگر کشورها نیز استفاده نمایند.

خرید مستقیم سولفات آمونیوم گرانوله

۵ ویژگی مهم سولفات آمونیوم کشاورزی

5 ویژگی مهم سولفات آمونیوم کشاورزی

سولفات آمونیوم نمک غیر آلی می باشد که از آن به عنوان کود شیمیایی در فعالیت‌های کشاورزی استفاده می‌شود؛ این کود حاوی ۲۱ درصد ازت است و میزان گوگرد آن به ۲۴ درصد می‌رسد و در صنعت کشاورزی به صورت کیسه های ۵۰ کیلوگرمی ارائه می شود و نقش بسیار مهمی در رشد گیاهان زراعی دارد.

سولفات آمونیوم کشاورزی دارای ویژگی های مهمی است که ۵ مورد از آنها به طور خلاصه عبارتند از :

  • شکل ظاهری این محصول سفید است و از نظر فیزیکی جامد می‌باشد و کلا به صورت گرانول در کشاورزی کاربرد دارد همچنین این محصول فاقد بو است و در صورت داشتن بو می توان به کیفیت آن شک کرد.
  • PH این محصول در حالت محلول ۴ تا ۵ است بنابراین تاثیر خاصی بر کیفیت خاک زراعی نمی گذارد و حتی در خاک های اسیدی می‌تواند به بهبود وضعیت خاک کمک کند.
  • میزان رطوبت موجود در این کود ۰٫۴ درصد است که مقدار بسیار ناچیزی است بنابراین درصد ماده خشک آن فوق العاده زیاد بوده و به شدت جاذب رطوبت است.
  • میزان حلالیت این نوع کود شیمیایی در آب حدود ۹۹.۸۱ درصد است بنابراین کمترین میزان ذرات جامد را دارد.

صادرات انواع سولفات آمونیوم گرانوله

صادرات انواع سولفات آمونیوم گرانوله سولفات آمونیوم گرانوله از جمله محصولاتی است که در داخل کشور به مقدار زیادی تولید می شود و به همین جهت سالانه مقدار بالایی از آن به کشورهای همجوار صادر می‌گردد؛ صادرات سولفات آمونیوم مذکور در کیسه های پلی اتیلنی بسیار مقاوم انجام می گیرد و نرخ پایین این محصول در داخل کشور باعث شده است که بتوان از فروش آن با ارزهای خارجی به سود مناسبی به دست آورد.

صادرات انواع مختلف این محصول به دلیل نزدیک بودن بازارهای مصرفی همچون عراق و افغانستان هزینه‌های حمل و نقل کمی را لازم دارد و به این ترتیب سودآوری این محصول در نتیجه عرضه به این بازارها بیشتر خواهد بود؛ صادرکنندگان می‌توانند انواع مختلف آن را با بسته بندی سفارشی و برند سازی برای این محصول در داخل کشور تهیه نموده و به این ترتیب با فروش آن در بازارهای خارج کشور کسب و کار خود را توسعه دهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سفارش سولفات آمونیوم ایرانی کیلویی

سولفات آمونیوم یک نوع نمک معدنی با مصارف صنعتی و کشاورزی می باشد. امروزه از این ماده به دلیل اسیدی بودن بیشتر به عنوان بهبود دهنده و اصلاح کننده خاک استفاده می‌ شود. بهتر است بدانید سولفات آمونیوم کیلویی بهترین منبع تأمین گوگرد و ازت برای محصولات زارعی به شمار می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

تاپ سم