خانه / سولفات آمونیوم / خرید سولفات آمونیوم ایرانی عمده

خرید سولفات آمونیوم ایرانی عمده

کاربردهای فراوان سولفات آمونیوم ایرانی عمده در بسیاری از صنایع به خصوص بخش کشاورزی که توانایی تولید این محصول را در تناژهای بالا داشته و آن را در مراکز معتبر خود در سراسر کشور به صورت مستقیم به دست خریداران می رساند.

این محصول به صورت عمده به خریداران عرضه شده و توسط این مراکز به دست متقاضیان میرسد کیفیت بالا قیمت مناسب و تاثیرگذاری این کود در بین انواع کودهای تولید شده جز خصوصیات و ویژگی های آن است که باعث پرطرفدار بودن این محصول در بازار شده است.

خرید سولفات آمونیوم ایرانی عمده

همه چیز درباره سولفات آمونیوم مایع

همه چیز درباره سولفات آمونیوم مایع سولفات آمونیوم مایع یا همان سولفات هیدروژن یک فرمول شیمیایی است که در انواع کودهای شیمیایی برای کاهش دادن خاک استفاده می گردد در تولید سولفات آمونیوم از واکنش اسید سولفوریک آمونیاک استفاده می کنند.

مواد اولیه موردنیاز برای تولید سولفات آمونیوم مایع اسید سولفوریک و آمونیاک می باشد، این کود دارای خاصیت اسید زایی می باشد و برای بسیاری از خاک ها مناسب می باشد و بهترین منبع تامین گوگرد برای درختان میوه است، از این کود برای محصولات کشاورزی نیز استفاده زیادی می شود .

مقدار استفاده و نحوه به کارگیری آن متفاوت است و بستگی به نوع محصول و محیط کشت دارد هر چقدر که محیط کشت خوب باشد نیاز آن به این کود کمتر است و هر چقدر که آن زمین دارای علف های هرز و خاصیت کمتری باشد از این کود بیشتر استفاده می‌کند تا آفات را از بین ببرد و یک محصول کشاورزی خیلی خوب به دست آید.

سولفات آمونیوم آبکی می باشد و با آب مخلوط می گردد و یک خاصیت اسیدی و خاک می دهد و بهتر از سولفات آمونیوم جامد می باشد چون راحت تر با آب ترکیب می شود، این کود برای رفع زردی برگ های جوان به دلیل کمبود گوگرد مناسب است و باعث کم شدن ایجاد گلوخ در آن و افزایش نگهداری خاک می گردد.

صادرات انواع سولفات آمونیوم ایرانی عمده

صادرات انواع سولفات آمونیوم ایرانی عمده امروزه صادرات سولفات آمونیوم ایرانی و عمده در فروشگاههای که محصولات کشاورزی و کودهای شیمیایی را به فروش می‌رسانند موجود می باشد توانایی خرید انواع سولفات آمونیوم به صورت عمده خیلی بهتر است می باشد و مقرون به صرفه تر است.

ما با داشتن امکانات بسیار زیادی برای خرید انواع سولفات آمونیوم توانسته‌ایم که این کود را به اقصار نقاط ایران و حتی کشورهای دیگر صادر کنیم و توان صادرات ما برای این کود بسیار زیاد می باشد، شما می توانید سفارش خود را برای خرید این کود در وب سایت ما ثبت کنید و اطلاعات لازم درباره سولفات آمونیوم ایرانی را بدست آورید و سفارشات شما را در اسرع وقت به دستتان می رسانیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی

سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی با نام تجاری سولفامون ،نمکی معدنی است که با داشتن 21 درصد نیتروژن و 24 درصد گوگرد ، کاربرد زیادی مخصوصا در تولید کودهای شیمیایی دارد. کود سولفات آمونیوم گرانول برای کود دهی باغات کشاورزی، مزارع، شالیزارها و ... استفاده و سبب رشد و نمو گیاهان و بهبود کیفیت محصولات کشاورزی میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

تاپ سم