توزیع کنندگان سولفات آمونیوم گلخانه

همانطور که می دانید امروزه محصولات گلخانه ای و ساخت و سوسعه گلخانه ها شدت گرفته است که از شرایط محیطی سرچشمه می گیرد.

محصولاتی نظیر، میوه ها، سبزی ها، گل ها و گیاهان مختلف در شرایط و محیط گلخانه قادر به رشد هستند که به کود و غذا جهت رشد نیاز دارند.

سولفات آمونیوم گلخانه از آن دسته موادی هساند که به محصولات گلخانه ای داده می شود که در ادامه بیشتر در این باره صحبت خواهیم کرد.

توزیع کنندگان سولفات آمونیوم گلخانه

مزیت های سولفات آمونیوم کریستالی

مزیت های سولفات آمونیوم کریستالی همانطور که گفتیم امروز گلخانه ها رشد بسیار زیادی داشته اند که شرایط آب و هوایی، خشکسالی، و خاک نامناسب در ایجاد آن دخیل هستند.

در گلخانه شرایط و محیطی را فراهم می کنند از نظرخاک، آب، دما و نور که رشد گیاهان و میوه ها به بهترین شکل صورت گیرد و همانند محیط طبیعی باشد.

از دیگر مزیت گلخانه ها تولید محصولاتی است که فصل برداشت آن تمام شده است اما با تغییر شرایط گلخانه رشد آن محصول متوقف نمی شود.

میوه هایی نظیر گوجه فرنگی، خیار، بادمجان، سبزی های مختلف و انواع گل و درخت و نهال در گلخانه پرورش داده می شود که نیازمند رسیدگی هستند.

از جمله رسیدگی ها و توجهاتی که در گلخانه ها انجام می شود رساندن مواد و املاح مورد نیاز محصولات به صورت کود و مکمل غذایی است.

به عنوان مثال سولفات آمونیوم که ماده ای معدنی و شیمیایی است به گیاهان داده می شود تا نرخ رشد آن ها افزایش یابد و بهتر رشد و تکثیر یابند.

از جمله مزیت های سولفات سدیم می توان به مواردی اشاره کرد:

  • کار اصلی این کود تقویت خاک گلخانه است و املاح را وارد خاک می کند تا گیاه توسط ریشه آن را جذب کند.
  • باعث رشد بیشتر و بهتر محصولات گلخانه ای می شود.
  • کیفیت محصول را بالا می برند.
  • مصرف بیش از اندازه این کود اثرات سوء دارد.

کود ها را معمولا به صورت جامد و مایع به خاک اضافه می شود که صورت مایع کود سولفات آمونیوم کریستالی کاربردی تر و رایج تر است.

به این صورت که توسط آب محلول سولفات سدیم به خاک پاشیده می شود همچنین ممکن است هنگام آب دهی محصول به آب اضافه شود تا جذب خاک گردد.

طریقه مصرف و به کاربردن این کود معمولا روی بسته بندی های آن نوشته شده است و همچنین توسط افراد آگاه و خبره صورت می گیرد‌.

پخش انواع سولفات آمونیوم گلخانه

پخش انواع سولفات آمونیوم گلخانه همانطور که گفتیم تولید و پخش کود سولفات آمونیوم گلخانه امروزه بسیارانجام می شود زیرا گلخانه ها و محصولات جانبی آن بیشتر شده است.

پخش سولفات آمونیوم از طریق نمایندگی های معتبر و فروشگاه های کود مطمئن صورت می گیرد و راهنمایی های لازم داده می شود.

ما نیز در تلاشیم تا محصولاتی را به شما معرفی کنیم که در کنارکیفیت عالی از قیمت مناسب و به صرفه اقتصادی برخوردار باشد.

Rate this post

Originally posted 2021-06-14 12:52:02.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما