خانه / سولفات آمونیوم / توزیع کنندگان سولفات آمونیوم صنعتی

توزیع کنندگان سولفات آمونیوم صنعتی

امروزه استفاده از کودهای شیمیایی برای تولیدات انواع محصولات کشاورزی امری بسیار مهم بوده و کشاورزان برای افزایش باردهی محصول از انواع کودهای شیمیایی استفاده می کنند، که محصول سولفات آمونیوم صنعتی نمونه ای از این کودهای شیمیایی به شمار می آید که مورد استفاده بیشتر افراد کشاورز در کشور قرار گرفته است.

از این رو تولیدکنندگان ئس از تولید این نوع مواد شیمیایی، توسط توزیع کنندگان، محصول سولفات آمونیوم صنعتی را به سراسر کشور عرضه کرده و در اختیار خریداران در تمام نقاط کشور قرار می دهند.

توزیع کنندگان سولفات آمونیوم صنعتی

سولفات آمونیوم پودری چه ویژگی هایی دارد؟

سولفات آمونیوم پودری چه ویژگی هایی دارد؟ امروزه تولیدکنندگان، کود سولفات آمونیوم را در انواع مختلف تولید می کنند که در کشور ما افراد و تولیدکنندگان با توجه به نوع خاک کشور به تولید سولفات آمونیوم پودری می پردازند که این محصول دارای ویژگی هایی بوده که برخی از این ویژگی ها شامل:

  • خاصیت اسید زدایی
  • ترکیب ازت و گوگرد
  • تنظیم PH خاک
  • رفع زردی برگ ها

همچنین این نوع مواد در انواع مختلف تولیدات محصولات دیگر نیز بسیار پر کاربرد بوده که برخی از کاربرد آن از قبیل:

  1. تهیه انواع نایلون ها
  2. کاربرد در پودر آتش نشانی
  3. ساخت و دباغی چرم ها
  4. تصفیه فاضلاب
  5. بهبود خمیر نان

از آنجایی که امروزه بیشتر کشاورزان به خصوص کشاورزان تولید برنج برای پاسخگویی به بازار مصرف و تامین محصول برنج در بازار می بایست میزان تولیدات محصول برنج را افزایش دهند، لذا برای افزایش محصول برنج به تهیه این نوع کود می پردازند و با استفاده از کود پودری سولفات آمونیوم میزان حجم تولیدی محصول برنج را افزایش می دهند و سالانه مقدار قابل توجه ای از این محصول را تولید کرده و روانه بازار مصرف می کنند.

از این رو با پیشرفت علم و ورود مواد شیمیایی بسیاری از قبیل سولفات آمونیوم تولیدات انواع محصولات کشاورزی و صنعتی در کشور ما بسیار زیاد شده است و افراد برای افزایش و کارایی محصولات خود، به خرید سولفات آمونیوم می پردازند.

خرید بدون واسطه سولفات آمونیوم صنعتی

خرید بدون واسطه سولفات آمونیوم صنعتی امروزه تولیدکنندگان بسیاری در کشور وجود دارند که به تولید انواع محصولات شیمیایی می پردازند و از آنجایی که کود سولفات آمونیوم بیشترین کاربرد را داشته لذا تولیدات آن رو به افزایش می باشد و از این محصول در جاهای مختلف استفاده می شود.

از این رو تولیدکنندگان سولفات آمونیوم، این محصول را پس از تولید به صورت عمده توسط مراکز خرید معتبری که در سراسر کشور احداث کرده اند، برای دسترسی راحت تر افراد در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهند، لذا خریداران نیز برای خرید بدون واسطه سولفات آمونیوم صنعتی، به مراکز تولید این محصول مراجعه کرده و به طور مستقیم و بدون واسطه با قیمت مناسب این محصول سولفات آمونیوم را به صورت عمده خریداری می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سفارش سولفات آمونیوم ایرانی کیلویی

سولفات آمونیوم یک نوع نمک معدنی با مصارف صنعتی و کشاورزی می باشد. امروزه از این ماده به دلیل اسیدی بودن بیشتر به عنوان بهبود دهنده و اصلاح کننده خاک استفاده می‌ شود. بهتر است بدانید سولفات آمونیوم کیلویی بهترین منبع تأمین گوگرد و ازت برای محصولات زارعی به شمار می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

تاپ سم