خانه / کود کشاورزی / اسید هیومیک / توزیع اسید هیومیک عمده پودری

توزیع اسید هیومیک عمده پودری

با توجه به رشد روز افزون جمعیت و از طرف دیگر کاهش وسعت زمین های کشاورزی و نیاز بیشتر به محصولات غذایی، بعد از مدتی خاک با کمبود یک سری مواد غذایی روبرو می شود. برای رفع این مشکل فرآیند کود دهی پا به عرصه میدان گذاشت و کودهای شیمیایی تا حدودی این کمبود مواد مغذی خاک را جبران کرده است.

اما امروزه با ورود کودهای ارگانیک توجه بسیاری را به خود جلب کرده و همه به دنبال تولید محصولات ارگانیک هستند. بهمین دلیل تقاضا برای خرید این نوع کودهای ارگانیک بالا رفته است. یکی از این کودهای ارگانیک اسید هیومیک عمده است که در این مقاله به بررسی این ماده با ارزش و پرکاربرد می پردازیم.

رکن اصلی استفاده از کود هیومیک اسید

یکی از ارکان اصلی استفاده از کود اسید هیومیک عمده در بخش کشاورزی می باشد که کشاورزان را به سوی تولید محصولات ارگانیک و سالم سوق می دهد.

تنها بخشی از اثرات مهم این ماده با ارزش را در اینجا می آوریم:

  • افزایش باردهی محصولات
  • بهبود و تقویت رشد محصولات کشاورزی
  • افزایش میزان نگهداشت آب در خاک
  • حاصلخیزی خاک
  • افزایش سرعت جوانه زنی بذر
  • سازگار با محیط زیست
  • افزایش مقاومت گیاهان در برابر تنش شوری، خشکی و انواع بیماری و …

این کود به دو صورت مایع و پودری موجود می باشد که توسط شرکت های معتبر در زمینه تولید سم و انواع کود شیمیایی و .. تولید می شود. با توجه به اینکه کشور ما یک کشور با آب و هوای خشک می باشد مسلما خاک زمین های کشاورزی با کمبود انواع مواد مغذی روبرو است که با استفاده از اسید هیومیک پودری در  بهبود خواص فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیکی خاک بسیار تاثیر مثبت داشته و اینکه این نوع کود  هیچ گونه سهمی در آلودگی محیط زیست و آب های زیرزمینی  ندارد.   

مرکز خرید اسید هیومیک عمده

خوشبختانه در سال های اخیر کشورمان  در زمینه صنایع کشاورزی از تجهیزات گرفته تا تولید انواع سم، کود شیمیایی و انواع کودهای ارگانیک پیشرفت قابل توجهی پیدا کرده است.

امروزه شرکت های  معتبر تولید کننده اسید هیومیک پودری عمده بسیاری در کشور دایر هستند که به روش حضوری و آنلاین می توان خرید اسید هیومیک را انجام داد. این ماده با ارزش به صورت عمده هم توسط شرکت های تولید کننده به فروش می رسد که قیمت تمام شده خرید اسید هیومیک به صورت عمده بسیار به صرفه تر می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پخش انواع کود اوره صادراتی

یکی از کودهای پر مصرف در بحث کشاورزی و سایر صنایع کود اوره است که همچنان بازار خرید و فروش آن رونق بالایی دارد. خوشبختانه ایران در زمینه تولید کود اوره صادراتی خوش درخشیده و با تولید کود مرغوب و با کیفیت توانسته در بازارهای جهانی حرفی برای گفتن داشته باشد

تاپ سم