خانه / سولفات آمونیوم / بهترین کارخانجات سولفات آمونیوم گرانوله در تهران

بهترین کارخانجات سولفات آمونیوم گرانوله در تهران

استفاده از کودهای شیمیایی و طبیعی برای بارور کردن محصولات کشاورزی کاری است که سالیان سال است که توسط کشاورزان و باغداران انجام می‌شود و به شیوه متداول برای افزایش محصول توسط آن ها تبدیل شده است. یکی از محصولاتی که در بخش‌های کشاورزی و صنعتی در این زمینه توانسته است کارآیی بسیار زیادی از خود نشان دهد سولفات آمونیوم گرانوله می باشد. خرید و فروش این نوع سولفات در کشور ما بسیار زیاد انجام می‌شود و طرفداران زیادی دارد. 

بهترین کارخانجات سولفات آمونیوم گرانوله در تهران

زمان مصرف کود سولفات آمونیوم گرانوله

زمان مصرف کود سولفات آمونیوم گرانوله   سولفات آمونیوم گرانوله خواص بسیار زیادی در کشاورزی و صنعت دارد اما برای آنکه به توان بیشترین استفاده را از این ماده صنعتی برد باید به زمان مصرف کود سولفات آمونیوم گرانوله دقت کرد و در موقع مناسب از آن استفاده نمود. از جمله خواص بسیار مهمی که سولفات آمونیوم گرانوله دارد می‌توان به عملکرد موثر آن در بهبود کیفیت و رشد بسیاری از محصولات کشاورزی از جمله پسته،ذرت، سیب زمینی و برنج اشاره کرد.
به طور مثال استفاده از کود سولفات آمونیوم به جای کود اوره در کشتزارهای برنج توانسته است تولیدات برنج را تا ۸۰۰ کیلوگرم در هکتار افزایش دهد که آمار بسیار قابل توجهی می باشد. این نوع کود از مزایای بسیار زیادی هم برخوردار می باشد. یکی از مهمترین مزایای آن حمل و نقل آسان و نگه داری در انبار برای مدت طولانی این محصول می باشد.
از سولفات آمونیوم برای اینکه به خوبی در آب حل می‌شود و حلالیت بالایی دارد و می‌تواند به عنوان علف کش و آفت کش نیز استفاده کرد. سولفات آمونیوم به دلیل سایز بندی یکنواخت و دانه های آن برای مخلوط کردن و همزمانی استفاده از آن با دیگر کود ها بسیار مناسب می باشد. این کود از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و اگر نیاز به کود شیمیایی دارید توصیه می کنیم حتما از این نوع کود در مصارف خودتان استفاده نمایید. 

نرخ سولفات آمونیوم گرانوله عمده چقدر است؟

نرخ سولفات آمونیوم گرانوله عمده چقدر است؟ حال شاید این سوال برای شما پیش بیاید که نرخ عمده سولفات آمونیوم گرانوله در بازار چقدر می باشد و چگونه می توان آن را تهیه کرد. نرخ سولفات آمونیوم در بازار فروش به صورت متنوع وجود دارد و شما برای یافتن بهترین نرخ آن باید به افراد معتبر و قابل اعتماد مراجعه نمایید. شاید فکر کنید یافتن چنین افرادی کار بسیار سختی باشد اما حقیقت چیز دیگری است. 
با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ما شما می توانید به آسانی بهترین سولفات آمونیوم موجود در بازار ایران را با نازلترین قیمت ممکن تهیه کرده و در مصارف خود از آن استفاده نمایید

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کارخانه سولفات آمونیوم پتروشیمی

سولفات آمونیوم پتروشیمی، یکی از پرمصرف ترین کودهای مورد استفاده در صنعت کشاورزی و باغداری است که علاوه بر تامین نیازهای خاکی و گیاهی در افزایش کمی و کیفی محصولات گیاهی نقش مهمی را ایفا می کند و سبب اصلاح و تنظیم pH خاک های آهکی و قلیایی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

تاپ سم