خانه / سولفات آمونیوم / بازار خرید سولفات آمونیوم ایرانی

بازار خرید سولفات آمونیوم ایرانی

امروزه کود ها نقش موثری در رشد و نمو گیاهان و محصولات کشاورزی دارند. این کود ها مواد مورد نیاز محصولات زراعی را تهیه و در حقیقت خاک را غنی از مواد و املاح مورد نیاز، جهت رشد گیاهان می نماید.

سولفات آمونیوم ایرانی، ازجمله پرمصرف ترین کود شیمیایی در کشاورزی می باشد. امروزه این کود به شکل پودری، کریستالی و گرانوله برای رفع نیاز کشاورزان به بازار عرضه می گردد و در تولید محصولات مرغوب کشاورزی به کشاورزان کمک می کند.

بازار خرید سولفات آمونیوم ایرانی

مشخصات مهم سولفات آمونیوم کشاورزی

مشخصات مهم سولفات آمونیوم کشاورزی به طور کلی کود هت عملکرد موثر و غالبا مثبتی در بهبود رشد و کیفیت محصولات کشاورزی دارند.

کود سولفات آمونیوم کشاورزی از جمله کود های شیمیایی پر مصرف در کشاورزی است که حاوی مقدار زیادی نیتروژن و گوگرد مورد نیاز گیاهان زراعی و باغی و محصولاتی از قبیل ذرت، سیب زمینی، برنج، پسته، گندم و سبزیجات می باشد.

از جمله مشخصات و ویژگی های این کود می توان به جذب مناسب توسط گیاه اشاره نمود، زیرا نیتروژن موجود در این کود به صورت ازت آمونیاکی است که عمل جذب توسط گیاه را سهل می کند. همچنین گوگرد موجود در کود سولفات آمونیوم، خاک اسیدی را تنظیم کرده و موجب تسهیل در جذب آهن، روی و مس توسط گیاه از خاک می شود.

این کود نسبت به سایر کود های شیمیایی، مقدار کمتری آب به خود جذب کرده و به همین جهت اجازه گلوله شدن و کلوخه شدن خاک را نمی دهد.

از دیگر مزایا و مشخصات کود سولفات آمونیوم این است که در ترکیب با علف کش ها، تاثیر بهتری در عملکرد این سموم ایجاد کرده و در حذف علف های هرز کمک شایسته ای می کند.

بازرگانی فروش سولفات آمونیوم ایرانی

بازرگانی فروش سولفات آمونیوم ایرانی امروزه تولید کنندگان کود سولفات آمونیوم ایرانی، این کود را در فرم های پودری، کریستالی و گرانوله تولید و در بسته بندی های ۵۰ کیلوگرمی به بازار عرضه می کنند. میزان مصرف این کود متناسب با سطح زیر کشت، متفاوت بوده و کشاورزان بایستی متناسب با نیاز زمین و محصول کشت شده از این کود استفاده نمایند.

خرید و فروش سولفات آمونیوم می تواند به صورت مستقیم از کارخانه و با قیمتی مناسب صورت پذیرد. نمایندگی های فروش انواع کود شیمیایی نیز گزینه مناسبی جهت تهیه این کود می باشند.

همچنین امروزه سایت معتبر و فعال در زمینه فروش کود سولفات آمونیوم، آماده ارائه اطلاعات و خدمات مورد نیاز مشتریان عزیز می باشد. کشاورزان عزیز می توانند جهت مشاوره و کسب اطلاعات در مورد میزان و طریقه مصرف این کود برای محصول خود، از مشاوره آنلاین و سریع استفاده نمایند و سفارش خود را به صورت اینترنتی ثبت و در اسرع وقت محصول مورد نیاز خود را تحویل گیرند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی

سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی با نام تجاری سولفامون ،نمکی معدنی است که با داشتن 21 درصد نیتروژن و 24 درصد گوگرد ، کاربرد زیادی مخصوصا در تولید کودهای شیمیایی دارد. کود سولفات آمونیوم گرانول برای کود دهی باغات کشاورزی، مزارع، شالیزارها و ... استفاده و سبب رشد و نمو گیاهان و بهبود کیفیت محصولات کشاورزی میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

تاپ سم