خرید سولفات آمونیوم ایرانی با قیمت درب کارخانه

سولفات آمونیوم ایرانی، ازجمله پرمصرف ترین کود شیمیایی در کشاورزی می باشد. خرید سولفات آمونیوم ایرانی به شکل پودری، کریستالی و گرانوله برای رفع نیاز کشاورزان به بازار صورت می پذیرد. در تولید محصولات مرغوب کشاورزی به کشاورزان کمک می کند.

امروزه کود ها نقش موثری در رشد و نمو گیاهان و محصولات کشاورزی دارند. این کود ها مواد مورد نیاز محصولات زراعی را تهیه و در حقیقت خاک را غنی از مواد و املاح مورد نیاز، جهت رشد گیاهان می نماید.

 

بازار خرید سولفات آمونیوم ایرانی

مشخصات مهم سولفات آمونیوم کشاورزی

مشخصات مهم سولفات آمونیوم کشاورزی به طور کلی کود هت عملکرد موثر و غالبا مثبتی در بهبود رشد و کیفیت محصولات کشاورزی دارند.

کود سولفات آمونیوم کشاورزی از جمله کود های شیمیایی پر مصرف در کشاورزی است. حاوی مقدار زیادی نیتروژن و گوگرد مورد نیاز گیاهان زراعی و باغی و محصولاتی از قبیل ذرت، سیب زمینی، برنج، پسته، گندم و سبزیجات می باشد.

از جمله مشخصات و ویژگی های این کود می توان به جذب مناسب توسط گیاه اشاره نمود. زیرا نیتروژن موجود در این کود به صورت ازت آمونیاکی است که عمل جذب توسط گیاه را سهل می کند. همچنین گوگرد موجود در کود سولفات آمونیوم، خاک اسیدی را تنظیم کرده. موجب تسهیل در جذب آهن، روی و مس توسط گیاه از خاک می شود.

این کود نسبت به سایر کود های شیمیایی، مقدار کمتری آب به خود جذب کرده. به همین جهت اجازه گلوله شدن و کلوخه شدن خاک را نمی دهد.

بیشتر بخوانیم  بازار خرید سولفات آمونیوم کیلویی

از دیگر مزایا و مشخصات کود سولفات آمونیوم این است. در ترکیب با علف کش ها، تاثیر بهتری در عملکرد این سموم ایجاد کرده و در حذف علف های هرز کمک شایسته ای می کند.

بازرگانی فروش سولفات آمونیوم ایرانی

بازرگانی فروش سولفات آمونیوم ایرانی امروزه تولید کنندگان کود سولفات آمونیوم ایرانی، این کود را در فرم های پودری، کریستالی و گرانوله تولید و در کیسه های ۵۰ کیلوگرمی به بازار عرضه می کنند. میزان مصرف این کود متناسب با سطح زیر کشت متفاوت و کشاورزان بایستی متناسب با نیاز زمین و محصول زراعی از این کود استفاده نمایند.

خرید سولفات آمونیوم ایرانی می تواند به صورت مستقیم از کارخانه و با قیمتی مناسب صورت پذیرد. نمایندگی های فروش انواع کود شیمیایی نیز گزینه مناسبی جهت تهیه این کود می باشند.

همچنین امروزه سایت معتبر و فعال در زمینه فروش کود سولفات آمونیوم، آماده ارائه اطلاعات و خدمات مورد نیاز مشتریان عزیز می باشد. کشاورزان عزیز می توانند جهت مشاوره و کسب اطلاعات تماس بگیرید. در مورد میزان و طریقه مصرف این کود برای محصول خود، از مشاوره آنلاین و سریع استفاده نمایند. سفارش خود را به صورت اینترنتی ثبت و در اسرع وقت محصول مورد نیاز خود را تحویل گیرند.

5/5 – (1 امتیاز)

Originally posted 2021-05-12 02:47:54.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما