مرکز توزیع سولفات آمونیوم ایرانی

سولفات آمونیوم یک نوع نمک معدنی می باشد که به عنوان کود شیمیایی در مصارف کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. صادرات انواع سولفات آمونیوم درجه یک بسیار پر رونق می باشد. مراکز توزیع سولفات آمونیوم ایرانی در تلاش هستند تا کالایی با کیفیت و درجه یک را به دست مصرف کننده برسانند.

مرکز توزیع سولفات آمونیوم ایرانی

مشخصات مهم سولفات آمونیوم گندم

مشخصات مهم سولفات آمونیوم گندم سولفات آمونیوم گندم به شکل نمکی صنعتی و در قالب یک ترکیب غیر آلی کاربرد فراوان دارد. مهمترین کاربرد آن در تولید کود های شیمیایی می باشد. امروزه در دنیا تلاش بر این است که برای تولید محصولی سالم تر و بهتر و آسیب کمتر به محیط زیست این نوع کود ها را به صورت بهینه مصرف نمایند.

  • در مصرف این نوع کود ها باید دقت زیادی شود. چون بعضا به دلیل قدرت دوزهای بالای مواد موثره اثرات منفی بر روی گیاه می گذارند.
  • در انتخاب سولفات آمونیوم گندم باید به حجم غلظت آن دقت فراوانی داشته باشید.
  • کود ها از لحاظ کیفی باید در سطح قابل قبولی باشد. و برای آنکه معلوم گردد کود مورد مصرف از کیفیت بالایی برخوردار است. و همچنین مقدار مورد نیاز و فهمیدن دیگر خصوصیات باید آزمایش هایی را روی آن انجام داد.
  • سولفات آمونیوم یکی از بهترین انواع کود های شیمیایی است که برای خاک های قلیایی مانند خاک های کشاورزی ایران بسیار مناسب می باشد. سولفات آمونیوم جامد کریستال بلوری شکل است که از واکنش مستقیم بین آمونیاک و اسید سولفوریک تولید می شود.
  • همین طور مقدار قابل توجهی از سولفات آمونیوم از سنتز مونومر آلی در هنگام جداسازی گوگرد از گاز خروجی از دودکش کوره در فرآیند متالوژی و در فرآیند تبدیل زغال به گاز و یا در تولید الکتریسیته ایجاد می شود.
  • سولفات آمونیوم به طور عمده در مزارع و محیط های کشاورزی به عنوان کود شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد. که به همین دلیل برحسب شرایط محیطی و نوع محصول کشاورزی، میزان و نحوه بکارگیری آن می تواند متفاوت باشد، لذا انواع مختلف سولفات آمونیوم تولید و عرضه می گردد. مهم ترین آنها عبارتند از: سولفات آمونیوم گرانوله، سولفات آمونیوم پودری، نوع کریستالی و محلول سولفات آمونیوم.
بیشتر بخوانیم  قیمت عمده سولفات آمونیوم آزمایشگاهی

فروشندگان انواع سولفات آمونیوم ایرانی

فروشندگان انواع سولفات آمونیوم ایرانی امروزه توزیع سولفات آمونیوم ایرانی درجه یک به شیوه های مختلفی انجام می پزیرد. و شما می توانید محصول مورد نیاز خود را در حجم و تعداد مورد نیاز خریداری کنید و در محل مورد نظر تحویل بگیرید.

  • فروشندگان سولفات آمونیوم گندم، محصول درجه یک را در شرایطی بهداشتی به بازار عرضه می کند.
  • خرید آمونیوم سولفات به شکل اینترنتی سبب کاهش فراوانی در زمان و هزینه های شما خواهد شد.
  • برای دریافت لیست به روز قیمت ها و همچنین اطلاعات جمع و کاملی درباره خرید سولفات آمونیوم می توانید با متخصصین این حوزه مشورت کنید.
3/5 – (2 امتیاز)

Originally posted 2021-05-13 07:32:56.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما