خانه / مراکز پخش سولفات آمونیوم گرانوله

مراکز پخش سولفات آمونیوم گرانوله

سولفات آمونیوم گرانوله بهترین گزینه برای رشد و نمو گیاهان در مزرعه ها می باشد زیرا غنی از ازت می باشد که با مخلوط کردن خاک خاصیت و مواد مغذی را چند برابر می کند و قلیایی و موارد دیگر را کاهش می دهد. مراکز عرضه سولفات آمونیوم گرانوله عمده برای راحتی خرید کشاورزان باید محصولات خود را به تمام مراکز خرید و بازار فروش به صورت عمده عرضه کنند تا کشاورزان بدون دردسر نیاز خود را تأمین نمایند

مراکز پخش سولفات آمونیوم گرانوله

اطلاعاتی مختصر در مورد سولفات آمونیوم کشاورزی

اطلاعاتی مختصر در مورد سولفات آمونیوم کشاورزی کود سولفات آمونیوم یکی از بهترین کود های ازته کشاورزی محسوب می شود که با اضافه کردن به خاک پی اچ خاک را کاهش می دهد و همین طور گوگرد و ازت خاک را برای رشد گیاه افزایش می دهد که به کیفیت و رشد بیشتر کمک می کند. این نوع کود با توجه به خاک، شرایط آب و هوایی و محصول کاشت شده میزان و مقدار آن تعیین می شود که بعد از تعیین همه شرایط مقدار این کود ازته به زمین کشاورزی اضافه می شود تا از کاهش رشد و کیفیت محصول جلوگیری کند ولی اگر از کود سولفات آمونیوم بیش از حد استفاده شود خاک را خراب و ضعیف می کند و در نهایت باعث کاهش رشد گیاه می شود.

کود سولفات علاوه بر رشد و افزایش کیفیت محصول و خاصیت اصلاح کنندگی،به گیاهان برای جذب بیشتر مواد مغذی کمک می کند که ازت و گوگرد مورد نیاز گیاه را تأمین می کند و سبب جذب بهتر آن ها می شود و همین طور به گیاه توانایی جذب بیشتر مواد مغذی خاک را می دهد و می تواند قلیایی خاک را برطرف می سازد و از ضربه زدن به گیاه جلوگیری می کند. یکی دیگر از فواید این نوع کود سولفات، نفوذ نکردن در آب های زیرزمینی می باشد یعنی با اضافه کردن به خاک با آب کمتر شسته می شود و مانع از هدر رفتن آن می شود و در نهایت آلودگی کمتری برای آب های زیرزمینی دارد.قیمت سولفات آمونیوم در این مجموعه بسیار ارزان است

قیمت انواع سولفات آمونیوم گرانوله

قیمت انواع سولفات آمونیوم گرانوله تولید کنندگان سولفات آمونیوم گرانوله برای این که محصولات با کیفیت و درجه یک تولید کنند باید از اجزا و مواد تازه و درجه یک استفاده کنند تا در نهایت محصولاتی عالی و بی نظیر تحویل دهند که این امر سبب افزایش سود دهی می شود. تولید سولفات آمونیوم کشاورزی شود آور می باشد زیرا این نوع کود خاصیت فراوانی برای زمین های کشاورزی دارد و همین طور توانایی بر طرف کردن عیب های خاک را دارد و به رشد بهتر محصولات کمک می کند از این رو بیشتر کشاورزان برای تولید محصولات باکیفیت از آن استفاده می کنند و در نهایت سود قابل توجهی برای تولید کنندگان به ارمغان می اورد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی

سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی با نام تجاری سولفامون ،نمکی معدنی است که با داشتن 21 درصد نیتروژن و 24 درصد گوگرد ، کاربرد زیادی مخصوصا در تولید کودهای شیمیایی دارد. کود سولفات آمونیوم گرانول برای کود دهی باغات کشاورزی، مزارع، شالیزارها و ... استفاده و سبب رشد و نمو گیاهان و بهبود کیفیت محصولات کشاورزی میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

تاپ سم