خانه / گوگرد معدنی / قیمت گوگرد معدنی زرکوه / قیمت گوگرد معدنی زرکوه و خرید عمده

قیمت گوگرد معدنی زرکوه و خرید عمده

سومین ماده مغذی موجود در خاک که به مقدار محدود یافت می شود و  برای رشد گیاهان و تقریبا تمامی محصولات کشاورزی و باغداری لازم و ضروری است عنصر گوگرد است. گوگرد معدنی زرکوه یکی از کودهای با کیفیت و شناخته شده است که در بین کشاورزان و باغداران محبوبیت بالایی دارد. قیمت گوگرد معدنی زرکوه در مقایسه با کارایی بسیار زیادی که دارد بسیار به صرفه می باشد و در واقع در افزایش عملکرد گیاهان نقش حیاتی را ایفا می کند. یکی از نکاتی که در هنگام استفاده از این کود باید در نظر داشت  مقدار مناسب این کود است زیرا مصرف زیاد این کود ممکن است نتیجه مثبتی بر عملکرد گیاه  نداشته باشد.   

قیمت کود گوگرد زرکوه ۲۵ کیلویی

کود گوگرد معدنی زرکوه از جمله کودهای باکیفیت است که امروزه می توان آن را از فروشگاه های عرضه کننده انواع کودهای شیمیایی و … تهیه کرد. علت معروف بودن این کود  را به مواردی چون به صرفه بودن قیمت گوگرد معدنی زرکوه ، داشتن گواهی نامه ثبت مواد کودی از موسسه تحقیقات آب و خاک، ارگانیک و غیر شیمیایی بودن آن و بسیاری از مشخصه های دیگر نسبت داد. از آنجایی که کشاورزان و باغداران بسته به وسعت مزرعه، گلخانه و حتی گل های آپارتمانی و .. مقادیر مورد نیاز آن ها متغیر می باشد به همین دلیل  شرکت های عرضه کننده این محصولات، این نوع کود را در بسته بندی های مختلفی آماده می کنند و به فروش می رسانند.

 قیمت گوگرد معدنی زرکوه در بسته ۲۵ کیلوگرمی، ۵۰ کیلوگرمی و مقیاس های دیگر هم موجود می باشد و از آنجایی که قیمت این ماده متغیر می باشد نمی توان قیمت ثابتی برای آن در نظر گرفت. و قیمت به روز شده آن بر روی سایت  فروشگاه عرضه کننده آن قرار دارد و با مراجعه به این سایت ها می توان از قیمت آن اطلاع پیدا کرد و بسته به نیاز مقدار مورد نیاز خود را به راحتی و به صورت اینترنتی سفارش داد.

نمایندگی فروش گوگرد زرکوه در تبریز

از آنجایی که امروزه در بازار فیک و تقلبی بسیاری از مواد یافت می شود کود گوگرد هم از این قاعده مستثنی نیست و اینکه این کود هم از محبوبیت و معروفیت بالایی برخوردار است و به همین دلیل پیدا کردن اصل این محصول به یکی از دغدغه های اصلی برای بسیاری از مشتری های این کود تبدیل شده است که خوشبختانه نمایندگی های فروش گوگرد زرکوه در تبریز و بسیاری از شهرهای دیگر دایر است و افراد با مراجعه به سایت این نمایندگی ها می توانند کود گوگرد معدنی خود را سفارش دهند.

یکی از فروشگاه هایی که در فروش این مواد دایر می باشد  فروشگاه آلیسا (تاپ سم) است که در زمینه تهیه و توزیع انواع کودها و سموم کشاورزی فعالیت دارد. این مجموعه به دلیل داشتن پرسنل قوی، تنوع بالای محصولات عرضه کننده، کیفیت بالای محصولات و تحویل به موقع سفارشات رضایت مشتری ها را به خود جلب کرده و مهمترین رسالت خود را که مبتنی بر رضایت مشتری و عرضه محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب است به درستی انجام می دهد.

مهمترین فاکتورهای تاثیرگذار بر قیمت گوگرد معدنی زرکوه

همانطور که میدانید عوامل اقتصادی زیادی بر قیمت بازار کودهای شیمیایی تاثیرگذار هستند که بیشترین تاثیرات در جهت افزایش قیمت انواع کود و سموم شیمیایی است. یکی از عواملی که این روزها بر روی قیمت برخی از کودها بسیار تاثیر گذار بوده،  ماندن در بازار رقابت و به دست آورده سهم زیادی از بازار است که با پرداخت پول های کلان در جهت تبلیغات خود تلاش می کنند. نوع بسته بندی ها، نوع برند و مهم تر از همه شرایط بازار بر قیمت همه نوع کود به خصوص قیمت گوگرد معدنی زرکوه تاثیر گذار  بوده است.

مهمترین مشخصه  کود گوگرد معدنی

  • قابلیت حلالیت بالای این کود با آب و بدون دخالت سایر افزودنی ها
  • از بین برنده بسیاری از قارچ ها و نقش قارچ کش را در خاک ایفا می کند.
  • دارا بودن مقدار بسیار زیادی از مواد آلی ارگانیک و غیر شیمیایی بودن آن
  • گوگرد معدنی زرکوه حاوی، گوگرد محلول (SO3)، منگنز و منیزیم قابل جذب، فسفر، آهن و … می باشد.
  • استفاده از این کود پس از طی ۱۲ روز خاک قلیایی را به خاک اسیدی تبدیل می کند.
  • فاقد نمک می باشد و با اضافه شدن به خاک سبب شوری خاک و آب نمی شود.
  • –          در حفظ رطوبت موجود در خاک نقش مهمی را ایفا می کند.
  • از ریزش زود هنگام محصولات و پوکی مغز آن ها جلوگیری می کند. موارد بالا تنها بخش بسیار کمی از مشخصه های بارز کود گوگرد زرکوه است و مشخصه های آن بسیار فراتر از موارد اشاره شده است.

مهمترین خواص و مزایای کود گوگرد معدنی زرکوه

وجود گوگرد کافی سبب رشد سریع و مناسب گیاهان می شود و این عنصر نقش حیاتی در اجزای ساختاری و آنزیمی گیاهان دارد. کمبود این عنصر در هر مرحله از رشد گیاه می تواند در کاهش عملکرد و رشد آن تاثیرگذار باشد به همین دلیل به محض مشاهده وجود علائم موجود در گیاهان که نشان دهنده کاهش گوگرد است باید سریع در جهت رفع این کمبود اقدام صورت گیرد.

مقدار مصرف این کود بسته به نوع گونه ،وسعت مزارع و گلخانه، شرایط خاکی و شرایط آب و هوا متغیر می باشد که بر روی بسته های این کود مقدار دوز مصرفی آن برای محصولات مختلف و نسبت ترکیب آن به آب آورده شده است و باید قبل از استفاده تمامی این موارد را به درستی مطالعه کرد.

همانطور که گفته شد کود گوگرد یکی از کودهای پرمصرف در فرایند کود دهی است و سالانه مقدار زیادی از این کود خریداری  می شود.  قیمت کود گوگرد زرکوه بسیار به صرفه می باشد و همین امر سبب شده که کشاورزان بتوانند به راحتی این کود با کیفیت و بسیار حیاتی را برای محصولات خود تهیه کنند. در هنگام خرید باید طریقه مصرف، تاریخ تولید، تاریخ انقضا و مقدار دوز مصرفی و زمان مصرف و … را مطالعه کرد و این نکته را در نظر داشت که مصرف بیش از حد از هر کودی نه تنها اثر مثبتی بر روی خاک و گونه گیاهی ندارد بلکه اثر سویی دارد و حتی ممکن است سبب آسیب جدی به گیاه شود.  

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کارخانه سولفات آمونیوم پتروشیمی

سولفات آمونیوم پتروشیمی، یکی از پرمصرف ترین کودهای مورد استفاده در صنعت کشاورزی و باغداری است که علاوه بر تامین نیازهای خاکی و گیاهی در افزایش کمی و کیفی محصولات گیاهی نقش مهمی را ایفا می کند و سبب اصلاح و تنظیم pH خاک های آهکی و قلیایی می شود.

تاپ سم