خانه / سولفات آمونیوم / قیمت کارخانه سولفات آمونیوم پتروشیمی

قیمت کارخانه سولفات آمونیوم پتروشیمی

یکی از مشکلات امروزی اراضی کشاورزی، کاهش حاصلخیزی خاک است که این مشکل تا حد زیادی با استفاده مناسب و اصولی از  کودهای شیمیایی و آلی  حل می شود. که براساس آزمایش های صورت گرفته از خاک و مشخص شدن کمبود هر عنصری، کود لازم به خاک اضافه می گردد. سولفات آمونیوم پتروشیمی یکی از پرمصرف ترین کودهای کشاورزی است که به دلیل دارا بودن ازت آمونیاکی و سولفات نقش مهمی در جذب عناصر و رشد و متابولیسم گیاهان بر عهده دارد.

مهمترین ترکیبات سولفات آمونیوم پتروشیمی

سولفات آمونیوم پتروشیمی با فرمول شیمیایی NH4)2SO4) از ۲۱ درصد ازت و ۲۴ درصد گوگرد تشکیل شده که حلالیت بالایی در آب دارد. تمایل کم این کود به جذب آب، سبب کاهش کلوخه شدن و افزایش مدت زمان نگهداری آن در انبار می شود. از مهمترین مزایای استفاده از کود سولفات آمونیوم می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • اصلاح خاک و تنظیم pH خاکهای آهکی و قلیایی
 • افزایش رشد رویشی گیاهان
 • افزایش مقاومت گیاهان در برابر انواع تنش خشکی، بیماری و …
 • قابلیت استفاده به صورت محلول، چالکود و پاششی
 • افزایش کمی و کیفی محصولات گیاهی
 • تامین نیتروژن و گوگرد مورد نیاز گیاه و خاک

خرید بهترین سولفات آمونیوم پتروشیمی

همانطور که میدانید کوددهی یکی از فرآیندهای مهم  در صنعت کشاورزی و باغداری است  که افزایش کمی و کیفی محصولات گیاهی را بر عهده دارد، بنابراین باید در خرید این کودها دقت لازم را داشت و از مراکز معتبر خرید این محصول پرکاربرد صورت گیرد. خرید سولفات پتروشیمی از شرکت های معتبر  تولید کننده و عرضه کننده انواع کود شیمیایی سبب شده که با اطمینان خاطر به خرید این محصولات بپردازیم. زیرا کیفیت و اصل بودن این کودها در افزایش کمیت و کیفیت محصولات کشاورزی نقش مهمی را ایفا می کند.

فاکتورهای تاثیر گذار بر قیمت کود سولفات آمونیوم

نوع برند، حجم کود خریداری شده، شرایط بازار و نوسانات ارزی، وارداتی بودن و … از مهمترین فاکتورهای تاثیرگذار بر قیمت سولفات آمونیوم است که سبب شده  این کود پر مصرف و پرکاربرد دچار نوسان قیمت شود و نتوان قیمت ثابتی را برای آن ذکر کرد. تامین دو عنصر مورد نیاز و ضروری برای رشد گیاه ( نیتروژن و گوگرد) سبب شده که این کود در مقایسه با سایر کودها بیشتر مورد استفاده قرار بگیرد. این کود علاوه بر مصارف کشاورزی مصرف صنعتی نیز دارد و همین امر کاربرد آن را بالا برده است.

عمده مصارف سولفات آمونیوم پتروشیمی

بیشترین کاربرد و مصرف این کود در بخش کشاورزی است که علاوه بر این صنعت در سایر صنایع چون

 • در تصفیه آب و فاضلاب
 • در تهیه پودر آتش نشانی
 • در صنعت چرم و رنگرزی
 • در صنایع غذایی
 • در صنعت نساجی و … می توان به موارد مصرف این کود اشاره کرد.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی

سولفات آمونیوم گرانوله صادراتی با نام تجاری سولفامون ،نمکی معدنی است که با داشتن 21 درصد نیتروژن و 24 درصد گوگرد ، کاربرد زیادی مخصوصا در تولید کودهای شیمیایی دارد. کود سولفات آمونیوم گرانول برای کود دهی باغات کشاورزی، مزارع، شالیزارها و ... استفاده و سبب رشد و نمو گیاهان و بهبود کیفیت محصولات کشاورزی میشود.

تاپ سم