خانه / پروتئین هیدولیزات / قیمت مناسب پروتئین هیدرولیزات سراتراپ در بازار کشور

قیمت مناسب پروتئین هیدرولیزات سراتراپ در بازار کشور

قیمت مناسب پروتئین هیدرولیزات سراتراپ در کشور طبق تعرفه‌های بین المللی مشخص گردیده و این مواد دارای کاتالوگ های بسیار بزرگی در خصوص نحوه استفاده این محصولات می باشد.

با توجه به میزان بالای تقاضا برای خرید این محصول تولید آن به صورت انبوه در شرکت های تولید انواع کودهای شیمیایی صورت می گیرد.

قیمت مناسب پروتئین هیدولیزات سراتراپ در بازار کشور

آنچه از مزیت پروتئین هیدرولیزات سراتراپ نمی دانید

آنچه از مزیت پروتئین هیدولیزات سراتراپ نمی دانید  از مزیت پروتئین هیدرولیزات می توان به داشتن دو قسمت بدنه و درپوش اشاره کرد. تله هایی که برای استفاده سراتراپ مورد استفاده قرار می گیرند فقط مخصوص مایعات سراتراپ می باشد که برای شکار مگس های مدیترانه ای کاربرد دارد.

این نوع از پروتئین یکی از ماده های مهمی محسوب می شود که برای تغذیه مگس های میوه باید استفاده شود. ترکیب این پروتئین با ماده های شیمیایی دیگر توانسته است در کنترل آفات نقش بسزایی را ایفا کند.

این محصول به دلیل جذب دو جنس نر و ماده مگس‌های مدیترانه‌ای کارآیی بسیار بالایی دارد که همین خود یکی از ویژگی‌های مهم این محصول به شمار می‌رود. این ماده شگفت انگیز کارآیی سم را دارد و قدرت جذب آفات را چندین برابر کرده است.

هر چه این پروتئین ها دارای غلظت بیش تری باشند مشخص می گردد که کیفیت بالاتری نیز دارند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی در تمامی زمینه ها، کشاورزی و کودهای این عرصه نیز دستخوش همین تغییرات شده اند و مواد شیمیایی برای آفت زدایی تولید شده اند که علاوه بر این که دوستدار طبیعت هستند می توانند برای برخی حشرات نیز مفید واقع شوند.

درختانی که توسط این ماده سم پاشی می شوند محصولات  درجه یکی را پرورش می دهند.

صادرات بدون واسطه پروتئین هیدرولیزات سراتراپ

صادرات بدون واسطه پروتئین هیدولیزات سراتراپ به دلیل حجم بالای تولید این محصول صادرات پروتئین هیدرولیزات سراتراپ به دیگر کشورها نیز موجب رونق چرخه اقتصادی در کشور شده است و تولید کنندگان این محصول از فروش این محصول به دیگر کشورها سود بالایی را کسب نموده اند.

با توجه به کیفیت بالای محصولات تولید شده در ایران کشورهایی همانند عراق و افغانستان مقدار قابل توجهی از این پروتئین ها را از کشور ما خریداری می کنند.

شما برای خریدن این محصول می توانید با مراجعه به نمایندگی این پروتئین علاوه بر این که می توانید محصول اصل و با کیفیت را خریداری کنید از تخفیفاتی که برای فروش عمده این محصول در نظر گرفته شده است نیز بهره مند شوید.

دلیل قیمت مناسب بودن محصولات موجود در این نمایندگی آن است که فروشنده محصولات خود را به صورت مستقیم از تولیدکننده خریداری می کند و با حذف برخی از هزینه های اضافه مانند دلالان و واسطه ها انواع پروتئین هیدرولیزات را با قیمت اصلی به مشتریان عرضه می کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پروتئین هیدرولیزات بایوران قیمت روز

آمینواسیدهای موجود در پروتئین هیدرولیزات بایوران، موجب افزایش باردهی گیاه می شود که جهت کنترل آفت هایی مانند مگس های میوه می باشد، پروتئین هیدرولیزات بایوران یک محصول پر استفاده و موثر در بین کشاورزان و باغداران می باشد. قیمت آن با توجه به کیفیت، غلظت و بسته بندی آن متغیر می باشد. جهت اطلاع از قیمت و سفارش آن می توانید با ما همراه باشید و به مرکز فروش این محصول پرکاربرد مراجعه کنید و با قیمتی مناسب از ما تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

تاپ سم