خانه / سولفات آمونیوم / صادرات انواع سولفات آمونیوم شکری

صادرات انواع سولفات آمونیوم شکری

از سولفات آمونیوم در تهیه انواع کود های شیمیایی استفاده می شود. متاسفانه با توجه به قلیایی شدن خاک کشور، نیاز زیادی به کود سولفات آمونیوم برای پایین بردن سطح قلیایی می باشد. خوشبختانه کشور ما به فناوری تولید سولفات آمونیوم چه به صورت بلوری و شکری و چه به صورت پودری دست یافته است و موفق به صادرات انواع سولفات آمونیوم شکری شده است. با صادرات این محصول ارزآوری و درآمد زیادی نصیب کشور می شود. کشاورزان با توجه به نیاز خاک مزرعه خود، این کود را تهیه و استفاده می کنند.

صادرات انواع سولفات آمونیوم شکری

۳ نکته مهم در مورد سولفات آمونیوم کریستالی

3 نکته مهم در مورد سولفات آمونیوم کریستالی همانطور که می دانید سولفات آمونیوم به صورت کریستالی یا شکری و همچنین پودری تهیه می شود. مهمترین کاربرد سولفات آمونیوم استفاده از آن در کود های شیمیایی است.

کودی که از آمونیوم سولفات به صورت کریستالی تهیه می شود، راحت تر جذب گیاه و درختان می شود. به همین علت از هدر رفت کود جلوگیری خواهد شد. در ادامه به سه نکته مهم در مورد سولفات آمونیوم کریستالی اشاره می کنیم.

  • اولین نکته حائز اهمیت در مورد سولفات آمونیوم وجود نیتروژن در این محصول می باشد. نیتروژن باعث می شود که گیاه و درخت مورد نظر سریعتر رشد کند، میوه زودتر برسد و همچنین سبب بالا رفتن وزن محصول می شود.
  • نکته بعدی که باید در مورد سولفات آمونیوم مورد توجه قرار دهید، این است که این کود بسیار مناسب برای خاک قلیایی شده ایران است. بعد از مصرف این کود درصد قلیایی بودن خاک بسیار پایین می رود.
  • سومین نکته قابل توجه در مورد این کود، جذب خوب آن به خاک است. به طوری که بعد از مدتی تمام عناصر آن جذب خاک و گیاه شده و این با فرایند آبشویی از هدر رفتن کود جلوگیری می کند.

همه این نکته ها و همچنین اثرات تخریبی کمتری که کود سولفات آمونیوم کریستالی بر طبیعت می گذارد، کشاورزان را تشویق کرده تا از کود سولفات آمونیوم استفاده کنند.

مراکز فروش سولفات آمونیوم شکری

مراکز فروش سولفات آمونیوم شکری به دلیل نیاز کشاورزان و باغداران به کود سولفات آمونیوم، این محصول در مراکز فروش سولفات آمونیوم شکری یا کریستاله در دسترس این عزیزان قرار گرفته است. این مراکز سعی دارند تا نیاز کشور را به این کود تامین کنند و هیچ کمبودی در این زمینه وجود نداشته باشد. همچنین این کود ها را به موقع به دست کشاورز و باغدار برساند.

کشاورزان بهتر است از همین مراکز فروش کود خود را تهیه کنند و یا از سایت های معتبر اینترنتی مجاز که به فروش این محصول اقدام کرده اند. نا گفته نماند در این مراکز و سایت ها کود سولفات آمونیوم بدون وجود دلالان و واسطه گران با قیمت بسیار مناسبی به دست خریداران و کشاورزان قرار می گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سفارش سولفات آمونیوم ایرانی کیلویی

سولفات آمونیوم یک نوع نمک معدنی با مصارف صنعتی و کشاورزی می باشد. امروزه از این ماده به دلیل اسیدی بودن بیشتر به عنوان بهبود دهنده و اصلاح کننده خاک استفاده می‌ شود. بهتر است بدانید سولفات آمونیوم کیلویی بهترین منبع تأمین گوگرد و ازت برای محصولات زارعی به شمار می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

تاپ سم