خانه / سولفات آمونیوم / سفارش سولفات آمونیوم ایرانی کیلویی

سفارش سولفات آمونیوم ایرانی کیلویی

سولفات آمونیوم کیلویی یک نمک غیر آلی با کارایی بسیار بالا می باشد. از این نوع سولفات جهت  تهیه کود شیمیایی استفاده می شود. این ماده بهترین منبع تأمین گوگرد و ازت برای محصولات زارعی به شمار می آید.

مشخصات بهترین سولفات آمونیوم کیلویی

بهتر است بدانید سولفات آمونیوم یک نوع نمک معدنی با مصارف صنعتی و کشاورزی می باشد. امروزه از این ماده به دلیل اسیدی بودن بیشتر به عنوان بهبود دهنده و اصلاح کننده خاک استفاده می‌ شود. برای مصارف کشاورزی بهتر است سولفات آمونیوم را به صورت کیلویی خریداری کنید زیرا به صرفه تر و مناسب تر است. این ماده اسید زا بوده و شامل ٢٤ درصد گوگرد و ٢١ درصد ازت می باشد. سولفات آمونیوم کیلویی برای خاک های قلیایی بهترین گزینه محسوب می شود.

لازم به ذکر است که فرایند عمومی تولید این ماده  از واکنش آمونیاک و اسید سولفوریک می باشد. یکی از مزیت های مهم این نوع ماده کاربردی نسبت به دیگر کودها دارا بودن نیتروژن آمونیاکی می باشد. بهتر است بدانید نیتروژن سولفات آمونیوم کیلویی با سرعت بالایی و با کمترین مقدار مصرف انرژی توسط گیاه جذب می شود. همچنین استفاده از این نوع کود به نوعی باعث تسهیل جذب سـایر ریز مغذی های موجود در خاک همچون منگنز، روی و آهن می شود. در واقع استفاده از این ماده باعث تنظیم PH خاک خواهد شد. استفاده از سولفات آمونیوم در کشت هایی مانند مـرکبات، پسته و انگور باعث رفع زردی برگ های پیر و جوان می شود.

مراکز تولید سولفات آمونیوم کیلویی

در صورتی که قصد خرید سولفات آمونیوم کیلویی را دارید بهتر از مراکز معتبری این کار را انجام دهید، زیرا امروزه مراکز مختلفی اقدام به تولید سولفات آمونیوم کیلویی نموده اند. تولید این ماده معمولا در پتروشیمی های بزرگ و دیگر شرکت های خصوصی انجام می شود. لازم به ذکر است که با شناخت سابقه شرکت ها و شرکت ها می توان از کیفیت این ماده مطلع شد. همچنین این ماده به شکل بسته بندی و یا سولفات آمونیوم کیلویی تولید و به بازار عرضه می شود.

مشتریان به دو صورت اینترنتی و حضوری می توانند این ماده کاربردی را خریداری نمایند. بهتر است بدانید سفارش سولفات آمونیوم کیلویی به صورت اینترنتی مزایای زیادی را به دنبال دارد.  یکی از این مزیت ها صرفه جویی در هزینه ها و وقت است. همچنین کاربران با مراجعه به سایت شرکت های مختلف می توانند با مشخصات این ماده و قیمت آن به خوبی مطلع شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت گوگرد معدنی زرکوه و خرید عمده

سومین ماده مغذی موجود در خاک که به مقدار محدود یافت می شود و برای رشد گیاهان و تقریبا تمامی محصولات کشاورزی و باغداری لازم و ضروری است عنصر گوگرد است. گوگرد معدنی زرکوه یکی از کودهای با کیفیت و شناخته شده است که در بین کشاورزان و باغداران محبوبیت بالایی دارد. قیمت گوگرد معدنی زرکوه در مقایسه با کارایی بسیار زیادی که دارد بسیار به صرفه می باشد.

تاپ سم