سفارش سولفات آمونیوم کیلویی با قیمت عمده

سولفات آمونیوم کیلویی یک نمک غیر آلی با کارایی بسیار بالا می باشد. از این نوع سولفات جهت  تهیه کود شیمیایی استفاده می شود. این ماده بهترین منبع تأمین گوگرد و ازت برای محصولات زارعی به شمار می آید.

سولفات آمونیوم

مشخصات بهترین سولفات آمونیوم کیلویی

بهتر است بدانید سولفات آمونیوم یک نوع نمک معدنی با مصارف صنعتی و کشاورزی می باشد. امروزه از این ماده به دلیل اسیدی بودن بیشتر به عنوان بهبود دهنده و اصلاح کننده خاک استفاده می‌ شود. برای مصارف کشاورزی بهتر است سولفات آمونیوم را به صورت کیلویی خریداری کنید زیرا به صرفه تر و مناسب تر است. این ماده اسید زا بوده و شامل ٢٤ درصد گوگرد و ٢١ درصد ازت می باشد. سولفات آمونیوم کیلویی برای خاک های قلیایی بهترین گزینه محسوب می شود.

مشخصات بهترین سولفات آمونیوم کیلویی

لازم به ذکر است که فرایند عمومی تولید این ماده  از واکنش آمونیاک و اسید سولفوریک می باشد. یکی از مزیت های مهم این نوع ماده کاربردی نسبت به دیگر کودها دارا بودن نیتروژن آمونیاکی می باشد. بهتر است بدانید نیتروژن سولفات آمونیوم با سرعت بالایی و با کمترین مقدار مصرف انرژی توسط گیاه جذب می شود. همچنین استفاده از این نوع کود به نوعی باعث تسهیل جذب سـایر ریز مغذی های موجود در خاک همچون منگنز، روی و آهن می شود. در واقع استفاده از این ماده باعث تنظیم PH خاک خواهد شد. استفاده از سولفات آمونیوم در کشت هایی مانند مـرکبات، پسته و انگور باعث رفع زردی برگ های پیر و جوان می شود.

خواص سولفات آمونیوم کیلویی

مراکز تولید سولفات آمونیوم 

در صورتی که قصد خرید سولفات آمونیوم کیلویی را دارید بهتر از مراکز معتبری این کار را انجام دهید، زیرا امروزه مراکز مختلفی اقدام به تولید سولفات آمونیوم نموده اند. تولید این ماده معمولا در پتروشیمی های بزرگ و دیگر شرکت های خصوصی انجام می شود. لازم به ذکر است که با شناخت سابقه شرکت ها و شرکت ها می توان از کیفیت این ماده مطلع شد. همچنین این ماده به شکل بسته بندی و یا سولفات آمونیوم تولید و به بازار عرضه می شود.

کیسه سولفات آمونیوم کیلویی

مشتریان به دو صورت اینترنتی و حضوری می توانند این ماده کاربردی را خریداری نمایند. بهتر است بدانید سفارش سولفات آمونیوم به صورت اینترنتی مزایای زیادی را به دنبال دارد.  یکی از این مزیت ها صرفه جویی در هزینه ها و وقت است. همچنین کاربران با مراجعه به سایت شرکت های مختلف از جمله الیساکود می توانند با مشخصات این ماده و قیمت آن به خوبی مطلع شوند.

Rate this post

Originally posted 2021-09-08 20:37:03.

بیشتر بخوانیم  قیمت انواع سولفات آمونیوم صنعتی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما