خانه / سولفات آمونیوم / توزیع کنندگان سولفات آمونیوم گلخانه عمده

توزیع کنندگان سولفات آمونیوم گلخانه عمده

توزیع کنندگان سولفات آمونیوم گلخانه عمده این محصول را در بسته بندی های بسیار مجزا آماده کرده است که شما می توانید آن را برای زمین های کشاورزی و گیاهان خود خریداری کنید این محصولات دارای فواید بسیار زیادی است که در ادامه مطلب مشخصات کامل این محصولات را برای شما عزیزان شرح خواهیم داد که خرید را برای شما عزیزان بسیار آسان می کند.

توزیع کنندگان سولفات آمونیوم گلخانه عمده

سولفات آمونیوم گلخانه مایع چه ویژگی هایی دارد؟

سولفات آمونیوم گلخانه مایع چه ویژگی هایی دارد؟ باید توجه داشته باشید که سولفات آمونیوم گلخانه‌ای انواع بسیار متفاوتی دارد که شما می توانید این محصول را به صورت پودر و مایع خریداری کنید که در ادامه مطالب ویژگی‌های مهم سولفات آمونیوم گلخانه مایعی را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد که بتوانید به راحتی آن را برای زمین های کشاورزی خود مورد استفاده قرار دهید. اگر شما قصد دارید برای کود دادن به درختان خود از سولفات آمونیوم مایع استفاده کنید بهتر است برای هر درخت وجود ۱۵ گرم از این محصول استفاده کنید.

در هر بسته ۵۰ کیلویی سولفات آمونیوم حدود ۲۴ الی ۳۰ گرم گوگرد وجود دارد که برای رشد بهتر گیاهان عالی تلقی می‌شود و همچنین این محصول دارای مقدار بسیار زیادی ریزمغذی می باشد مانند آهن فسفر و روی. سولفات آمونیوم که یک نمک غیر عالی است به عنوان کود شیمیایی از آن در کشاورزی ها استفاده می شود که دارای ۲۵ درصد نیتروژن می باشد.

سولفات آمونیوم دارای ۲۵ درصد گوگرد می باشد که در ایران تولید می شود و همچنین خاصیت قلیایی دارد. از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است مقدار مصرف این محصولات است که مصرف بیش از اندازه آمها موجب پوسیدگی و از بین رفتن ریشه گیاهان میشود.

خرید بدون واسطه سولفات آمونیوم گلخانه عمده

خرید بدون واسطه سولفات آمونیوم گلخانه عمده خرید بدون واسطه سولفات آمونیوم گلخانه عمده موجب شده است که شما عزیزان میتوانید با هزینه کمتر این محصولات را تهیه کنید و همچنین در هنگام خرید باید به کیفیت این محصولات دقت کنید زیرا اگر شما از محصولات با کیفیت و درجه یک استفاده کنید باعث رشد بهتره مواد غذایی شما می شود و همین دلیل باید به این نکته توجه بسیار زیادی داشته باشید.

خرید سولفات آمونیوم گلخانه را به شما عزیزان توصیه می کنیم زیرا یکی از بهترین کود های موجود در بازار است که برای رشد بهتر گل و گیاهان از آن استفاده می شود که شما می توانید آن را به صورت عمده و یا جزئی خریداری کنید که هرکدام قیمت متفاوتی دارند و همچنین خرید بدون واسطه این محصولات موجب شده است که با حذف واسطه‌ها و دلالان قیمت این محصول بسیار مناسب باشد تا همه اقشار جامعه بتوانند به راحتی آن را خریداری کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سفارش سولفات آمونیوم ایرانی کیلویی

سولفات آمونیوم یک نوع نمک معدنی با مصارف صنعتی و کشاورزی می باشد. امروزه از این ماده به دلیل اسیدی بودن بیشتر به عنوان بهبود دهنده و اصلاح کننده خاک استفاده می‌ شود. بهتر است بدانید سولفات آمونیوم کیلویی بهترین منبع تأمین گوگرد و ازت برای محصولات زارعی به شمار می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

تاپ سم