خانه / پروپیکونازول / بهترین زمان برای استفاده از پروپیکونازول ۲۵ %

بهترین زمان برای استفاده از پروپیکونازول ۲۵ %

یکی از سم هایی که باعث از بین بردن علف ها و قارچ های مزارع می شود خصوصا جو و گندم می شود؛ بهترین زمان برای استفاده از پروپیکونازول ۲۵ % موقعی است که گیاه سبز می شود. وقتی این قارچ کش استفاده می شود برگ ها زرد می شوند و می ریزند. خرید این ترکیب به صورت عمده و جزئی انجام می شود. تولید پروپیکونازول ۲۵ % در سال های اخیر به کاهش رشد علف ها و قارچ ها کمک زیادی کرده است. خرید و فروش آن امروزه رونق زیادی گرفته است. این ترکیب اثر حفاظتی و معالجه ای دارد. 

بهترین زمان برای استفاده از پروپیکونازول 25 %

مناسب ترین زمان استفاده پروپیکونازول ۲۵ %

مناسب ترین زمان استفاده پروپیکونازول 25 %مناسب ترین زمان استفاده و تهیه پروپیکونازول ۲۵ % بعد از روییدن گیاه است. این قارچ کش از گروه شیمیایی تریازول ها بوده که علیه طیف وسیعی از بیماری های قارچی و علف های هرز استفاده می گردد. استفاده بالا از این محصول زمینه تولیدات بیشتر آن را فراهم کرده است. 

این محصولات با نام های تجاری مختلفی شناخته شده است. این ترکیب توسط بافت های گیاه جذب می شود، و به صورت سیستمیک در آن پخش می شود؛ و کمک به ریشه و برگ ها می رسد و آن را از بین می برد. این عمل در زمان اندکی تاثیر خود را می گذارد. 

لیست قیمت فروش پروپیکونازول ۲۵ % در کشور

لیست قیمت فروش پروپیکونازول 25 % در کشوربرای تهیه لیست قیمت پروپیکونازول در کشور باید به سراغ تولید کننده بروید؛ و در آنجا با تهیه قیمت و مقایسه آنها می توانید بهترین محصول را خریداری کنید. این ترکیبات قیمت های متفاوتی دارند که بستگی به کیفیت و وزن آنها دارد. هر چه کیفیت بالاتر باشد؛ ارزش بیشتری را به خود اختصاص می دهد.

نوسانات بازار و هزینه هایی که صرف تولید شده و قیمت مواد اولیه ای که برای ساخت آن به کار می رود؛ در قیمت گذاری آن تاثیر بسزایی دارد. اگر پروپیکونازول ۲۵ % عمده را از خود تولید کننده خریداری کنید؛ قیمت مناسب تری دارد. 

نمایندگی فروش پروپیکونازول ۲۵ % در ایران

نمایندگی فروش پروپیکونازول 25 % در ایراننمایندگی فروش و  پخش پروپیکونازول ۲۵ % در همه جای کشور گسترش پیدا کرده است؛ تا مصرف کننده در هر کجا که باشد حتی مناطف دور افتاده به این ترکیب دسترسی داشته باشد و بتواند آن را خریداری و تهیه کند. این مراکز محصول را با قیمت های مناسب و مقرون بصرفه ای عرضه می کنند.

فروش در این مراکز به صورت حضوری و غیر حضوری انجام مب شود. که در روش حضوری با مراجعه به فروشگاه خرید خود را انجام می دهد و در روش غیر حضوری از طریق سایت های فروشگاهی خرید می کند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129732636
آدرس کانال: elisakod_ir@
آدرس صفحه: elisakod.ir@
پست الکترونیکی: elisakodir@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

تاپ سم